Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy warto jechac? Murter

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waldek1981
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 15.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldek1981 » 26.07.2006 23:42

ok. juz nie popełnie błędu!!! :)
Martata
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martata » 27.07.2006 10:42

na półwyspie peljesac (nad Korczula) jest dzika plaża Divna. Na plaży kamyki i ok 3 m w wodzie , potem biały piasek. Cudowne miejsce, mało ludzi. sa tam tylko 3 domy więc ludzie przyjezdzają z okolic na cały dzien. Właśnie wrócilisny stamtąd.
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 24.03.2007 10:03

Zalezy czy chce sie lezec czy zwiedzac:). czy tanczyc wieczorami czy spac:))). Ale generalnie bardzo fajne miejsce:).
xscape
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 14.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) xscape » 08.06.2007 01:38

Hmmm wokoł Murteru jest bardzo dużo pięknych plaż.Pokaże Wam fotke plaży która jest tuż obok plaży U.Cigrada.Widziałem plaże w okolicach Breli jak i w samej Breli.Hmmm oczywiscie taka punta rata jet ładna ale mnie bardziej kręci i podoba sie taka o plaża na wyspie murter.

Obrazek Obrazek

Murter ma w sobie urok który na zawsze pozostaje w pamięci.I wole zdecydowanie plaże na Murterze niż chociażby takie Brelowe klimaty.A to fotka z Breli tak dla porównania.Choć jak już pisałem jest to kwestia gustu.
Obrazek Obrazek

A to jeszcze kilka fotek z Murteru

Obrazek Obrazek Obrazek


I jeszcze taki mój mały offtop .Zdjęcie Dubrovnika.Mi zaparło dech w piersiach gdy niestety tylko chwile postalismy w tym punkcie widokowym.
Obrazek


Głównie chciałem tu wszystkich przekonac do wypadu na Murter gdyż jest to idealne miejsce.Mi jako młodemu człowiekowi brakuje tam jedynie jakiejs dyskoteki no i samo miasteczko mogloby być ciut wieksze ,ale mimo wszystko warto tam pojechac dla samego uroku wyspy a dyskoteki moze z czsem tez jakies otworzą.W najbliższym czasie zamieszcze jeszcze kika fotek z tego pięknego miejsca.Pozdrawiam.
axelko
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) axelko » 29.06.2007 12:50

Wiec dawaj te fotki, bo ja chcę się w najbliższym czasie wybrać, i chyba właśnie na murter :)
Trzeba obcykać co i jak :hut:
:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone