Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy w apartamentach wystawia mi fakture badz rachunek ?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
albert_szpenio
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 05.08.2008
czy w apartamentach wystawia mi fakture badz rachunek ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) albert_szpenio » 05.08.2008 21:58

mam mozliwosc dofinansowania wyjazdu wakacyjnego nawet do 80% kosztow, ale musze przedstawic fakture lub rachunek na swoje nazwisko, czy w aparatmentach w Cro beda mogli mi cos takiego wystawic ?

czy raczej wchodzi w gre tylko hotel ?
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 05.08.2008 22:30

Wystawiono nam bez problema. :D Oczywiście wcześniej zapytaliśmy się droga meilową czy jest to możliwe, bo mielismy identyczną sytuacje jak Ty. Na prawdę byliśmy bardzo zadowoleni, okazało się, że rachunek był, bardzo na naszą korzyść (wliczono posiłki).I z pracy otrzymaliśmy jak Ty 80%dofinansowanie. :lol:
Powodzenia i miłego wypoczynku :!: :papa: :hut: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2008 22:33

A w w jakim języku wystawiają (bo u mnie w firmie żądają po polsku faktury i w polskich złotych)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 05.08.2008 22:42

Zebik u mojego męża w pracy (KGHM) też zażądali po polsku. W Cro mogli wystawić tylko po angielsku albo chorwacku. Powiedzieli,ze mamy przetłumaczyć u tłumacza na polski. Tak zrobilismy. Koszt tłumaczenia 26 zł i przyznali dofinansowanie. :D
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7919
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 05.08.2008 22:44

Najlepiej zapytaj przed zamieszkaniem czy właściciel wystawi Ci rachunek za pobyt bo z tym różnie bywa. Myśmy kilka razy brali rachunki za pobyt w apartamentach, często jednak ilość dni się nie zgadzała a i kwota ( tak było w tym roku) była zaniżona.
Rachunek mieliśmy zawsze wystawiony w kunach !
Dla nas nie miało to jednak znaczenia do otrzymania kilku stów złotych ("Wczasy pod gruszą").

Pozdrawiam :D
albert_szpenio
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 05.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) albert_szpenio » 05.08.2008 22:46

anjas napisał(a):Wystawiono nam bez problema. :D Oczywiście wcześniej zapytaliśmy się droga meilową czy jest to możliwe, bo mielismy identyczną sytuacje jak Ty. Na prawdę byliśmy bardzo zadowoleni, okazało się, że rachunek był, bardzo na naszą korzyść (wliczono posiłki).I z pracy otrzymaliśmy jak Ty 80%dofinansowanie. :lol:
Powodzenia i miłego wypoczynku :!: :papa: :hut: :papa:


ok dzieki wielkie :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2008 08:51

anjas napisał(a):Zebik u mojego męża w pracy (KGHM) też zażądali po polsku. W Cro mogli wystawić tylko po angielsku albo chorwacku. Powiedzieli,ze mamy przetłumaczyć u tłumacza na polski. Tak zrobilismy. Koszt tłumaczenia 26 zł i przyznali dofinansowanie. :D


ok dzięki

Powrót do Chorwackie ABC



cron
czy w apartamentach wystawia mi fakture badz rachunek ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone