Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy to prawda???

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 19.07.2009 08:32

W zeszłym roku jechałem Oplem Vektrą - całkowity brak kontroli, córa i żona zawiedzeni bo im nawet pieczątki nie wbili :oops:
W tym roku jade A6 i licze się z tym że mi ziemiaki zabiorą 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.07.2009 09:02

he he to ja miałem szczęście bo do nas Chorwaci się uśmiechnęli, natomiast chwile przedtem pogranicznik węgierski poprosił o wyjście z samochodu i otworzenie bagażnika. Rzut oka na bagaże, następnie opukał mi butlę gazową i....tyle . A tak jak pisał asikx, zawsze paszporty mam przygotowane, okno otwarte......
W drodze powrotnej tylko Węgrzy pytali się o papierosy i alkohol..... :wink:
Marek40
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek40 » 19.07.2009 11:10

Wróciłem wczoraj , na granicy tylko Słoweńskiej policjant sprawdził paszporty , a na Chorwackiej to pokazałem paszporty przez otwarte okno a ten tylko szlaban otworzył i jechać , jak wracaliśmy to pokazało się okładki paszportów i jechać o nic nie pytali .
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Czy to prawda??? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone