Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy PAŹDZIERNIK to nie późno na Chorwację?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 868
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 15.09.2024 20:42

Dwa razy byłem w październiku. W 2018 roku Brać, w 2019 roku Istria. Może miałem szczęście ale było idealnie.
Marlowe1994
Cromaniak
Posty: 519
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 16.09.2024 10:37

Wątek powstał 21 lat temu i wtedy pogoda była stabilniejsza i bardziej przewidywalna. Ale to się zmienia i teraz w październiku nie nastawiałbym się na plażowanie a raczej na bardziej aktywny wypoczynek. Zwiedzanie itp. Złą pogodę można trafić i w lipcu czy sierpniu ale moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest to we wrześniu czy później. Aktualną pogodę w cro każdy widzi. Dziś pójdę na plażę ale wczoraj bluza dresowa i kurtka dżinsowa była w grze. Wczoraj po kąpieli w Jadranie nie było tak miło wyjść na porywisty wiatr który powodował odczucie temperatury na poziomie 12 stopni.
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 16.09.2024 12:41

victoo napisał(a):Ja jestem teraz na Brać, 17 stopni, wieje, Adriatyk ciepły, turystów jak na lekarstwo, wyspa wygląda na wymarłą

Deszczowa pogoda będzie w Cro przez najbliższy tydzień. Jak już niż genueński zaniknie, to powinna się ustabilizować.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 16.09.2024 13:16

dla mnie wrzesień to za późno na Chorwację co widać po tegorocznym załamaniu pogody.....o październiku nawet nie mówię.........październik najlepszy na grzyby jest :zeby: :zeby: :zeby: a nie do Chorwacji......
zawsze jeżdżę w sierpniu i liczę na ekstremalnie wysokie temperatury. w tym roku było okey. 2 dni były wyjątkami a tak całe 2 tygodnie lampa znacznie ponad 30 stopni :zeby: :zeby: :zeby:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1782
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.09.2024 13:38

W zeszłym roku byłam na Krk 8-13 października, nastawiałam się na zwiedzanie, tymczasem było codzienne plażowanie, słońce i temp 27-28 a woda miała 23 stopnie :serduszka:
Tego roku też liczę, że w październiku jeszcze się pomoczę w Jadranie :zeby:
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 16.09.2024 13:43

wiolek_lp napisał(a):W zeszłym roku byłam na Krk 8-13 października, nastawiałam się na zwiedzanie, tymczasem było codzienne plażowanie, słońce i temp 27-28 a woda miała 23 stopnie :serduszka:
Tego roku też liczę, że w październiku jeszcze się pomoczę w Jadranie :zeby:


czego z całego serca życzę :przytul: i oby to były cudowne wakacje.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1782
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.09.2024 15:09

Niestety z wakacji wróciłam troszkę ponad 2 tygodnie temu, to będzie tylko weekend samolotowy, więc nawet gdy nie będzie kąpieli, to cierpieć bardzo nie będę :usmiechkrzywy:
Dziękuje :oczko_usmiech:
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 20.09.2024 10:49

Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Czy PAŹDZIERNIK to nie późno na Chorwację? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone