Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy był ktoś w Mandre ?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RENATA2006_2006
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.07.2007
Czy był ktoś w Mandre ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) RENATA2006_2006 » 30.07.2007 17:49

Czy był ktoś w Mandre to jest około 10 km od Novalji .
Jedziemy do Chorwacji pierwszy raz .Wyjeżdżamy z Wałbrzycha 12 sierpnia jaką trasą najlepiej jechać ? :papa:
Kobieta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 368
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobieta » 30.07.2007 19:21

Byłam przejazdem :)
Na pewno pojedziecie przez piękny most przez Pag :o
Niestety dokładnej trasy nie znam, bo byłam pasażerką :)
Pozdrawiam :papa:
Jucia
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jucia » 01.08.2007 11:02

Podłanczam się pod temat. Czy ktoś był w Kleku, w Dalmacji Południowej?? Jak tam jest??
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1877
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 05.08.2007 07:15

Jucia napisał(a):Podłanczam się pod temat. Czy ktoś był w Kleku, w Dalmacji Południowej?? Jak tam jest??


Tylko przejazdem jadąc do dubrownika,z samochodu mi się podobał.
dodka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodka » 10.08.2008 19:13

Witam, my też jedziemy 12.08 na Pag do miejscowości Mandre. Jedziemy z 2 dzieci a to miejsce podobno odpowiednie dla rodziny z dziećmi. Zobaczymy juz niedługo. pozdrawiamy :D
dodka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodka » 08.09.2008 12:06

Witam, już po wakacjach. No i byliśmy...i było cudownie. Miejscowość bajeczna, niewielka, plaża znajdzie się i z drobnym żwirkiem. A widoki chyba najpiękniejsze na całym Pagu. Dla osób żądnych rozrywki 10 min samochodem do Nowalji, do Pagu też niedaleko, cudowne widoki w okolicach campingu w Simuni. Bardzo polecam ta miejscowość, szczególnie dla osób z dziećmi - nasze były zachwycone! :P
andre2
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 19.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre2 » 04.10.2008 21:51

dodka napisał(a):Witam, już po wakacjach. No i byliśmy...i było cudownie. Miejscowość bajeczna, niewielka, plaża znajdzie się i z drobnym żwirkiem. A widoki chyba najpiękniejsze na całym Pagu. Dla osób żądnych rozrywki 10 min samochodem do Nowalji, do Pagu też niedaleko, cudowne widoki w okolicach campingu w Simuni. Bardzo polecam ta miejscowość, szczególnie dla osób z dziećmi - nasze były zachwycone! :P


Witam czy możesz podać ile płaciliście za apartament ?? A może jakieś namiary. Pozdrawiam :lol:
dodka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodka » 05.10.2008 22:02

Andre2, podawałam ci już raz te adresy w innym wątku (pewnie nie zwróciłeś uwagi na nick). Proszę kopia:
Znalazłam taką stronkę, jako oferta last minute. Możecie sobie obejrzeć, czy jesteście w ogóle czymś takim zainteresowani

http://lastminute-hr.com/deutsch.php?us ... ch_detalji

i ieszcze tu coś jest
http://www.secondcasa.com/pl/Apartments ... o4941.html

Ale najlepiej kontaktować sie bezpośrednio na e-maila

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdr :P
andre2
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 19.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre2 » 06.10.2008 20:07

dodka napisał(a):Andre2, podawałam ci już raz te adresy w innym wątku (pewnie nie zwróciłeś uwagi na nick). Proszę kopia:
Znalazłam taką stronkę, jako oferta last minute. Możecie sobie obejrzeć, czy jesteście w ogóle czymś takim zainteresowani

http://lastminute-hr.com/deutsch.php?us ... ch_detalji

i ieszcze tu coś jest
http://www.secondcasa.com/pl/Apartments ... o4941.html

Ale najlepiej kontaktować sie bezpośrednio na e-maila

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdr :P


Zgadza się nie zwróciłem uwagi Wielkie Dzięki i Pozdrawiam :P
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 25.05.2009 13:52

Dodka, czy mogłabyś się do mnie odezwać na maila
mutiaq(małpa)interia.pl
mam kilka pytań dotyczących Mandre :)
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 26.05.2009 19:19

Czy mogłabyś się do nas odezwać na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl mam kilka pytań dotyczących Mandre :)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Czy był ktoś w Mandre ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone