Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy będąc na kempingu trzeba zawieszać nr-ek na namiocie ??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Haweł
Cromaniak
Posty: 1721
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 02.04.2008 21:28

dramat !!!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.04.2008 21:39

Dramat to jest jak sie bosą stopą w krowie gówno wdepnie!! A to, to jest gorzej!!!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.04.2008 01:00

Sławomir Wocial napisał(a):
ptasznik5 napisał(a):Skąd się biorą tacy ludzie??? Zdjęcie "rvv666" powinno wisieć gdzieś u celników, po to aby zapamiętali twarz i broń boże nie wypuszczali za granicę.

Mylisz się!!! Powinni go wypuścić i nigdy nie wpuścić !


Jak widać wlazł jako "cizia1945" :wink: :lol:
LRobert
Cromaniak
Posty: 4129
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 03.04.2008 07:15

No ale się nam cieżki przypadek trafił. Pierwszy raz coś takiego widzę. :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Nie dość, że nie ma nic do powiedzenia to jeszcze myślenie mu szkodzi. Miejmy nadzieję, że do Chorwacji nie trafi i na wakacjach go nie spotkamy. :evil: :twisted:
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 03.04.2008 10:52

Witam!

Po przeczytaniu tego całego tematu (zgłoszonego mi przez córkę), oraz po zdaniu "cizia1945" i "rvv666" - cyt."Ostanie słowo zawsze nalezy do mnie wiec sluchac zawszona społecznościo debili- fanatykow..." Proszę Admina oraz zarządcę serwera Cro.pl o sprawdzenie po IP logowania oraz z jakiego serwera się loguje, a następnie powiadomienie jego usługodawcy o zaistniałej sytuacji na forum, gdzie zgodnie z kodeksem prawnym RP udzieli wam wszelkich danych osobowych na temat tego Pana czy Pani.
Następnie, proszę o przesłanie danych osobowych via mail do mnie, z wnioskiem o wspólne wystąpienie na drogę sądową , powód - naruszenie dóbr moralnych oraz stosowanie obraźliwych epitetów do osób nieletnich.

Osobne pismo uzasadniające zaistniały fakt zostało wysłane na Wasz mail redakcyjny, z wyszczególnieniem naruszonych przez podaną osobę artykułów kodeksu karnego.


Dziękuję, czekam i pozdrawiam...

[/i]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.04.2008 11:18

Nie chcę nic sugerować , ale "rvv666" jest TU i TU

Być może to tylko zbieżność nicków - a w rzeczywistości to różne osoby.

:papa:
Ostatnio edytowano 03.04.2008 11:20 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 03.04.2008 11:18

Zostawcie go,
mam dziwne wrażenie, że nasze odpowiedzi go podnieciają :)
Takie przypadki opisują w podręcznikach od psychologii :)
Z resztą może już jest hospitalizowany, a lada moment doktor odetnie mu dostęp do netu i zwiększy dawkę leków, jak zobaczy, co wyrabia :)
Żal mi chłopca
pozdrawiam
--
damian
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 03.04.2008 19:12

Janusz Bajcer napisał(a):Nie chcę nic sugerować , ale "rvv666" jest TU i TU

Być może to tylko zbieżność nicków - a w rzeczywistości to różne osoby.

:papa:


jeśli tak jest Januszu to naprawdę mocny zbieg okoliczności- obydwie osoby z Krakowa ...
no nic -może "CIEĆ" już się nie pojawi? może skóra na dupie się zmarszczyła ze strachu po poście Asia&Grześ ? miejmy nadzieję że to już koniec... -
Pozdrawiam wszystkich (z wyjątkiem ciecia) !!!
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 03.04.2008 19:37

Asiu i Grzesiu popieram Wasze zdanie.
Nikt a szczególnie jakaś "cizia1945" nie będzie mnie obrażać.
A z tym piecem to już poważna groźba, więc uważaj co piszesz.
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 17.08.2009 20:13

darek1 napisał(a):
rvv666 napisał(a):aha...Mirek przeglądałem twoje fotki z waszej sacrum cro. ta Anna to fajna sztuka, wypożyczysz? 8)





Mistrzu kolorowy przesadziłeś. Won z forum , czerwona kartka od Darka 1. No ja się czepiam na forum, ale Ty w stosunku do mnie to jesteś zgniły pasożyt.


:) A ja jestem przekonany że tylko ignorowanie takich gości przynosi skutki :)

Pomimo że miałem wielka chęć odpowiedzieć to dzisiaj jestem pewien że dobrze uczyniłem - milcząc :)

Powodzenia
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
czy będąc na kempingu trzeba zawieszać nr-ek na namiocie ?? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone