Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy będąc na kempingu trzeba zawieszać nr-ek na namiocie ??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 24.03.2008 08:55

rvv666 napisał(a):śmiać mi się z was chce jak czytam wasze posty...no nic...warto było spróbować :P
tacy przejęci...ledwo co umieściłem swego posta to już 10 odpisało :)

kamperzycie na tej stronce czy co? :lol:


żenada .... są ludzie i "taborety" :?
całe szczęście że nie lubię tłocznych kampów - i nie spotkam (mam nadzieję) tego indywiduum ....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.03.2008 10:32

Janusz - widzę, ze reklamujesz moje niedalekie okolice 8) toż to Bieszczady :lol: - te zdjęcia są z Dołżycy k/Cisnej i ten kamp tak musi wyglądać bo cały ośrodek nazywa się "Cień PRLu" :lol:
Nawiasem mówiąc, tam jest knajpka z klimatem na imprezy - mam z niej bardzo miłe wspomnienia :wink:
Pozdrav :papa:
rvv666
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 5
Dołączył(a): 23.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rvv666 » 24.03.2008 20:57

w końcu jakiś konkret...
dzięki
pozdr
rvv666
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 5
Dołączył(a): 23.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rvv666 » 24.03.2008 21:01

Drogi Jacku L - pragnę nadmienić iż żenadą jest twoje cieciowskie zdjęcie z jakąś łatwą cizią i to że elokwencją to ty zbytnio nie grzeszysz..no ale w końcu nobody's perfect

pozdr Cię serdecznie
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 27.03.2008 21:19

I dzięki Bogu,że już Cię tu nie ma.
Amen.
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 28.03.2008 14:23

madzia1981 napisał(a):I dzięki Bogu,że już Cię tu nie ma.
Amen.


A może dzięki Adminowi ? :D :D :D

"cyt rvv666 Drogi Jacku L - pragnę nadmienić iż żenadą jest twoje cieciowskie zdjęcie z jakąś łatwą cizią i to że elokwencją to ty zbytnio nie grzeszysz..no ale w końcu nobody's perfect "


łatwa to może dla mnie - dla Ciebie za wysokie progi - i masz rację ,nikt nie jest doskonały - w Twoim przypadku idealne stwierdzenie - bez pozdrowień
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.03.2008 14:42

Że tego typa piorun w głupi łeb jeszcze nie strzelił to jest dziejowa niesprawiedliwość :!:
ptasznik5
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 03.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ptasznik5 » 28.03.2008 15:01

Skąd się biorą tacy ludzie??? Zdjęcie "rvv666" powinno wisieć gdzieś u celników, po to aby zapamiętali twarz i broń boże nie wypuszczali za granicę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.03.2008 15:10

ptasznik5 napisał(a):Skąd się biorą tacy ludzie???


A stąd :wink:

Wybierz sobie, co do "rvv666" pasuje :lol: :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.03.2008 18:59

rvv666 napisał(a):aha...Mirek przeglądałem twoje fotki z waszej sacrum cro. ta Anna to fajna sztuka, wypożyczysz? 8)





Mistrzu kolorowy przesadziłeś. Won z forum , czerwona kartka od Darka 1. No ja się czepiam na forum, ale Ty w stosunku do mnie to jesteś zgniły pasożyt.
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 28.03.2008 20:00

darek1 napisał(a):[1. No ja się czepiam na forum, ale Ty w stosunku do mnie to jesteś zgniły pasożyt.


Mocne !!! :D :D :D
I tu się zgadzam w całej rozciagłości - Brawa dla Darka1 !!!
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 28.03.2008 21:57

Nie denerwujmy się - jakis nieokrzesany robi sobie drakę, a może specjalnie chce abysmy troche nakrzyczeli. Dajmy spokój-- są ludzie i....
my zostańmy pierwszymi --- Jest wiele tematów na których udzielacie powaznych konkretnych wypowiedzi-- jemu nie warto odpisywac a tym bardziej zawracać sobie głowy.

Pozdrawiam uczciwych
ptasznik5
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 03.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ptasznik5 » 30.03.2008 15:28

Janusz Bajcer napisał(a):
ptasznik5 napisał(a):Skąd się biorą tacy ludzie???


A stąd :wink:

Wybierz sobie, co do "rvv666" pasuje :lol: :papa:



Drogi Januszu!
To genialne!!! Dzięki, poprawiłeś mi humor i to nieźle :D


darek1 napisał(a):
[1. No ja się czepiam na forum, ale Ty w stosunku do mnie to jesteś zgniły pasożyt.


Po raz pierwszy brawa dla darka 1. :devil:
cizia1945
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.04.2008
I'm back bitches...

Nieprzeczytany postnapisał(a) cizia1945 » 02.04.2008 19:53

Jestem z powrotem madziu1981 jakkolwiek cieciowsko to brzmi. Ostanie słowo zawsze nalezy do mnie wiec sluchac zawszona społecznościo debili- fanatykow. ale juz. pierwsza do pieca idziesz Ty droga madziu(ble, ble, ble) za... przecież wiesz że za tego przystojniaka, drugim w kolejnosci jest Jacek L dupomaniak. dobra lux. na razie styknie. pa i do zobaczenia! bede was nawiedzał w swoich snach.
P.S. te trole internetowe sa swietne - pozdrawiam dziadzia na słońcu - sieg heil !
P.S.2. Bravo Darek, bravo darek - kurka wodna zaraz zaczną cię czcić jak to coś co zwą sro czy jakoś tak. A mi mówią ciecie że srooo nie dla mnie. pa

paaaa. buuuziaki.
a i widzimy sie w sroooooo w vakacije ;p
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.04.2008 21:09

ptasznik5 napisał(a):Skąd się biorą tacy ludzie??? Zdjęcie "rvv666" powinno wisieć gdzieś u celników, po to aby zapamiętali twarz i broń boże nie wypuszczali za granicę.

Mylisz się!!! Powinni go wypuścić i nigdy nie wpuścić !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
czy będąc na kempingu trzeba zawieszać nr-ek na namiocie ?? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone