Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co wybrać Kampor czy Supetarska Draga ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
..Asia..
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.02.2007
kwatery w miejscowości Kampor

Nieprzeczytany postnapisał(a) ..Asia.. » 12.02.2009 22:58

Witam serdecznie

Po lekturze tego forum zdecydowałam się na wyjazd na wyspe RAB do miejscowości Kampor. Mam malutkie dziecko, w czerwcu bedzie miało roczek, myślę ze to dobry pomysł....

Nie moge poradzić sobie ze znalezieniem kwatery, chciałabym coś blisko plaży, żebym mogła co chwile do pokoju pójśc na np. drzemkę dziecka itp.

Czy ktoś by mi pomógł, polecił coś?

Czy jest możliwe aby w prywatnych apartamentach mozna wypożyczyc łóżeczko dziecięce?

Będe wdzięczna za wszelkie informacje :)
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 13.02.2009 00:18

Mieszkałem w Loparze w dwóch apartamentach, w pierwszym było łóżeczko natomiast w drugim już nie.
Trzeba szukać i na pewno znajdzie się również w Kamporze.

Po moim pobycie uważam że wyspa Rab jest bardzo popularna dla rodzin z małymi dziećmi ze względu na piaskowe plaże.
W Loparze na plaży w czerwcu 2008 roku 80 % plażowiczów to rodziny z dziećmi.
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 13.02.2009 00:59

asia-napisz na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .Pozdr
..Asia..
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ..Asia.. » 13.02.2009 09:49

Mibi napisał(a):Mieszkałem w Loparze w dwóch apartamentach, w pierwszym było łóżeczko natomiast w drugim już nie.
Trzeba szukać i na pewno znajdzie się również w Kamporze.

Po moim pobycie uważam że wyspa Rab jest bardzo popularna dla rodzin z małymi dziećmi ze względu na piaskowe plaże.
W Loparze na plaży w czerwcu 2008 roku 80 % plażowiczów to rodziny z dziećmi.


cały czas się zastanawiam czy jechac do Kampor czy do Lopar. Mam jeszcze 9 ltenie dziecko, które moze się nudzić w Kampor, ale boję się tłoku na plaży i gwaru jaki podobno panuje w Lopar.
dodam, że zamierzam wyjechać około 19 czerwca i pozostac do pierwszych dni lipca.
MTG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MTG » 13.02.2009 10:09

..Asia.. napisał(a):cały czas się zastanawiam czy jechac do Kampor czy do Lopar. Mam jeszcze 9 ltenie dziecko, które moze się nudzić w Kampor, ale boję się tłoku na plaży i gwaru jaki podobno panuje w Lopar.
dodam, że zamierzam wyjechać około 19 czerwca i pozostac do pierwszych dni lipca.

Dla dziewięciolatka lepsza będzie plaża w Lopar a rocznych maluchów też tam nie brakuje. Rzeczywiście może być tłoczno, chociaż raczej nie w czerwcu. Byłem w lipcu i nie czułem się jak na plaży w Łebie
..Asia..
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ..Asia.. » 13.02.2009 12:18

Lopar odstrasza mnie również droższym wynajęciem apartamentu i ogólnie droższym "życiem". Mam rację?
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 13.02.2009 13:38

...Asia...
Możesz pojechać w ciemno i w pierwszej kolejności szukać czegoś tańszego w Loparze.
Chorwaci przewidują że z powodu kryzysu ich kraj odwiedzi o 20 % mniej turystów niż w 2008.
To daje duże pole do popisu dla tych którzy umieją się targować.

Jak znajdę trochę czasu to wkleję kilka fotek z wyspy.
Pozdrav
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 14.02.2009 00:27

Supetarska Draga i okolice.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




Rajska plaża w Loparze
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 18.03.2009 22:47 przez Miłosz_S, łącznie edytowano 1 raz
..Asia..
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ..Asia.. » 14.02.2009 17:26

Zdjęcia bardzo zachęcające - dzięki. :)
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 14.02.2009 21:45

reszta info o dzikich plażach - tutaj:

forum/viewtopic.php?t=20269&highlight=rabie
artur_czeladz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur_czeladz » 01.03.2009 11:56

Hej,
trochę wspomnień z zeszłego roku. Rajskiej plaży w miejscowości Lopar nie polecam nikomu. Byliśmy w pierwszych dniach lipca i drugi raz nikt by mnie tam nie zaciągnął. Wytrzymaliśmy godzinę. Mnóstwo ludzi, zero cienia - chyba że przyjdziesz na plażę o 8 rano. Żeby trochę się zanurzyć musisz przejść chyba z 200 m. Oczywiście dla rodzin z bardzo małymi dziećmi - superrrr. Ale jeśli tylko dziecko potrafi przejść dłuższy odcinek drogi samo - to polecam dzikie plaże, których na w. Rab jest sporo.
WITAMINKA_JK
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 16.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WITAMINKA_JK » 16.03.2009 15:26

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów a szczególnie Asię;)


my również wybieramy się w drugiej połowie czerwca na wyspę RAB z 5-letnim dzieckiem i również mamy dokładnie taki sam dylemat:) Kampor czy Lopar...Jak narazie bardziej przekonuje nas Lopar..CZy oprócz Rajskiej Plazy sa tam również łatwo dostępne i w niedużej odległości, piaszczyste plaże?

Pozdrawiam!!!
..Asia..
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 02.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ..Asia.. » 17.03.2009 10:52

ja już wybrałam i zarezerwowałam nocleg. Przekonałam sie do Kamporu, bo nie lubie natłoku ludzi, wolę troszkę spokojniejsze mniejsca. W poprzednich latach byliśmy w mieścinie obok słynnej Makarskiej (tłoczno, ludzi dzuo, ceny wyskoie jak w Loparze) i bardzo mi to odpowiadało. Do Makarskiej zajrzałam raz i już tam nigdy nie wrócę. A teraz z prawie rocznym dzieckiem, to już w ogóle....
po pierwsze ceny - jest taniej, po drugie bardziej komfortowo na plaży (a przeciez morze jest to samo co w Loparze), po trzecie jak się znudzę, to wsiadam w auto i jadę gdzie bądż 8)
chania
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2009
Prośba o namiary na apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) chania » 18.03.2009 22:31

Witajcie,
czytając Wasze posty nt Rab zdecydowałam się jechac na wakacje do Kamporu. Mam dwójke małych dzieci i zależy mi na piasku, płytkim morzu i apartamencie blisko plaży. Czy mogłabym prosić o namiary na sprawdzone miejsca noclegowe...Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam serdecznie chania
chania
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2009
bardzo prosze o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) chania » 23.03.2009 23:15

Witajcie,
jeszcze raz bardzo serdecznie prosze o pomoc w znalezieniu apartamentów w Kamporze dla rodzinki 2+2 blisko morza. Dziekuję. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Co wybrać Kampor czy Supetarska Draga ? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone