Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co wybrać Kampor czy Supetarska Draga ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.06.2008 09:37

Zapraszam na jedzonko do Pensjonatu Lopar :P :P :P

Ps. Tłumaczenie potraw na stronce z chorwackiego na "polsko - murzyński" :wink: :lol: :boss:
luska1973
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) luska1973 » 18.06.2008 10:09

Wszystko super, tylko te knajpy są w Lopar, a koleżanka pytała o Kampor, gdzie knajp nieporównywalnie mniej, ale spokój nieporównywalnie większy :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.06.2008 10:48

Wykaz restauracji na wyspie Rab - w Kamporze też są :lol:
luska1973
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) luska1973 » 18.06.2008 11:38

No przecież ja nie twierdziłam, że nie ma :roll: :D

A tak poważnie, to osobiście pozostanę przy swoich słoikach (wiem, wiem ... dla niektórych to obciach, wiocha itd.). Dla kogoś z małymi dziećmi to jednak super sprawa. Wekuję ich ulubione mięsa i w czasie kiedy śpią w ciągu dnia gotuję do tego makaron, ryż, ziemniaki czy coś innego, robię sałatkę i mamy wypasiony obiad właściwie bez pracy.

Ale postanowiliśmy z mężem, że kiedyś przyjedziemy tylko w 2 na wakacje do miasta Rab i będziemy chodzić od restauracji do restauracji :D a jest ich tam od groma i polecam wszystkim.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.06.2008 11:56

luska1973 napisał(a):A tak poważnie, to osobiście pozostanę przy swoich słoikach (wiem, wiem ... dla niektórych to obciach, wiocha itd.). Dla kogoś z małymi dziećmi to jednak super sprawa. Wekuję ich ulubione mięsa i w czasie kiedy śpią w ciągu dnia gotuję do tego makaron, ryż, ziemniaki czy coś innego, robię sałatkę i mamy wypasiony obiad właściwie bez pracy.


Byłem w dziewięć razy w Chorwacji
ale nigdy nie jadłem w restauracji.

Jadę w tym tym roku po raz dziesiąty z zupkami, wekami, słoikami, z ryżem i makaronem - dla mnie szkoda czasu zastanawiać się co zjeść z menu (a nuż dostanę jakiegoś smażonego Francuza :wink: ) i czekać na kelnera w restauracji.

Tez wolę swoje przywiezione frykasy
na wypasione obiadki bez pracy. :P :P :lol:
luska1973
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) luska1973 » 18.06.2008 12:38

A ja lubiłam czekać przy piwku na kelnera, a później raczyć podniebienie nieziemskimi smakami :)
Ale to było dawno ... jak byłam piękna, młoda i marząca o dzieciach.
A ponieważ marzenia spełniły się trochę ... jak by tu powiedzieć ... później niż chciałam - na razie pozostają mi owe słoiki :wink: , bo chociaż dzieci restaurację uwielbiają, to ja nie mam zamiaru szarpać sobie nerwów na krótkich wakacjach - biegając za nimi wokół stolików (bo właśnie na drugim końcu sali dzieje się coś ciekawego).

Wracając do tematu wątku. Jeśli nie nastąpią jakieś nieprzewidziane okoliczności - będę w Kampor (Kamporze???) w sierpniu i mam nadzieję, że spędzę równie ciche, spokojne, leniwe wakacje co w zeszłym roku.
Wszystkim ceniącym spokój polecam.
Dla lubiących atrakcje i tłumy - zdecydowanie Lopar.
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 18.06.2008 20:47

luska1973 napisał(a):A ja lubiłam czekać przy piwku na kelnera, a później raczyć podniebienie nieziemskimi smakami :)
Ale to było dawno ... jak byłam piękna, młoda i marząca o dzieciach.
A ponieważ marzenia spełniły się trochę ... jak by tu powiedzieć ... później niż chciałam - na razie pozostają mi owe słoiki :wink: , bo chociaż dzieci restaurację uwielbiają, to ja nie mam zamiaru szarpać sobie nerwów na krótkich wakacjach - biegając za nimi wokół stolików (bo właśnie na drugim końcu sali dzieje się coś ciekawego).

Wracając do tematu wątku. Jeśli nie nastąpią jakieś nieprzewidziane okoliczności - będę w Kampor (Kamporze???) w sierpniu i mam nadzieję, że spędzę równie ciche, spokojne, leniwe wakacje co w zeszłym roku.
Wszystkim ceniącym spokój polecam.
Dla lubiących atrakcje i tłumy - zdecydowanie Lopar.

Ja też będę w Kamporze w sierpniu ok. 10
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 19.06.2008 18:48

Yaro-czy planujesz pobyt od 09 sierpmia w Kamporze?
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 20.06.2008 08:14

kjedi napisał(a):Yaro-czy planujesz pobyt od 09 sierpmia w Kamporze?

Dokładnie od 9 sierpnia.
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 20.06.2008 19:04

Yaro-zrób wszystko ale to naprawdę wszystko żeby być do piątku przed 15 w Jablanacu. My przenocowaliśmy przed Plitwicami a potem rano zwiedzanie Plitwic i na Rab a drugim razem nocowaliśmy na Węgrzech i rano druga część wyprawy. Jak dotrzesz do Jablanaca w piątek po południu albo w sobotę to utkniesz na kilka godzin w kolejce do promu-wyjeżdżaliśmy kilka razy z Rabu w sobotę i widzieliśmy tą tragedię z drugiej strony.
Pozdrawiam
kjedi
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 20.06.2008 21:04

Nie wiem czy dam radę być przed 15 w piątek w Jablancu, nie jadę sam, a w sobotę cały dzień taka kolejka?
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 21.06.2008 13:00

Witaj, Nie wiem jak wygląda sytuacja w sobotę późnym południem natomiast sobota w drodze do cro zawsze jest tragiczna.
Pozdr
zresztą masz tu web kamerkę :
http://www.hak.hr/map2/map2en.aspx?l=21
wejdź na chorągiewkę Jablanac (powyżej Gospić) i zobacz sam
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 21.06.2008 22:32

kjedi napisał(a):Witaj, Nie wiem jak wygląda sytuacja w sobotę późnym południem natomiast sobota w drodze do cro zawsze jest tragiczna.
Pozdr
zresztą masz tu web kamerkę :
http://www.hak.hr/map2/map2en.aspx?l=21
wejdź na chorągiewkę Jablanac (powyżej Gospić) i zobacz sam

Mam tą stronkę w ulubionych i jak tylko pamiętam zaglądam tam, co do soboty to czytałem już o tym że jest tragicznie ale co zrobić rezerwacja od soboty :(
geppo
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 29.01.2007
wyspa Rab, plaza Planka i Suha Punta

Nieprzeczytany postnapisał(a) geppo » 25.06.2008 09:33

Czy ktoś może zauważył w okolicy Suha Punta lub Planka jakiś minikemping?
Na niemieckim forum dot. wyspy znalazłem informację, że na wyspie Rab jest 5 kempingów z czego 3 małe : MEL, PLAZA i PLANKA. Udało mi sie zlokalizować dwa pierwsze. Podejrzewam, że PLANKA może znajdować się przy plaży Planka. Proszę o informację, wyjeżdżam 4 lipca (namiot+rower) i myślę o noclegu na małym kempie w gęstym lesie.
:D
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 03.07.2008 07:35

Czy na wyspie są jakieś miejsca gdzie można pojeździć na rolkach?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Co wybrać Kampor czy Supetarska Draga ? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone