Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co wybrać Kampor czy Supetarska Draga ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.04.2008 09:00

Piach w morzu w Kamporze

Obrazek

Dla porównania Suha Punta

Obrazek
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 11.04.2008 09:59

Dzięki Janusz fotki super :) no i oczywiście wielkie podziękowania za cennik promów :D
Violetta Szudra
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 19.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violetta Szudra » 11.04.2008 11:49

Zdecydowanie polecam Suha Punta ,być może, jest to moje subiektywne odczucie :) Na zdjeciu Janusza na horyzoncie znajduje się Hotel Eva ( mieszkałam tam w zeszłym roku),gdzie możecie parkować na parkingu hotelowym bezpłatnie,musicie tylko pewnie wjechać mówiąc ,że jedziecie do Hotelu Eva -gościowi który stoi ze szlabanem łańcuchowym przed wjazdem do hotelu ,do parkingu hotelowego trzeba zjechać w dół (jak do hotelu), a następnie lekko pod górkę i w lewo -tam znajduje się ten parking .
Pozdrawiam serdecznie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.04.2008 13:22

Zdjęcia nie mojego autorstwa - zamieszczone z zasobów sieciowych :lol:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 12.04.2008 11:46

Rezerwacja zrobiona padło na Kampor :D
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 12.04.2008 20:56

-Yaro- napisał(a):Rezerwacja zrobiona padło na Kampor :D


Przyjemnego wypoczynku

pzdr :D :lol:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 12.04.2008 21:41

Diego M napisał(a):
-Yaro- napisał(a):Rezerwacja zrobiona padło na Kampor :D


Przyjemnego wypoczynku

pzdr :D :lol:

Dziękuje :D :papa:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 17.06.2008 11:47

Odświeżę trochę wątek - Nurtuje mnie jeszcze jedno, mianowicie czy na wyspie Rab jest jakiś sklep typu Lidl itp.
Pozdrawiam
Komodna
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Komodna » 17.06.2008 12:46

W samym Rabie jest jakiś market (przynajmniej był jeszcze w tamtym roku) o ile dobrze pamiętam to cash&carry.
Pozdrawiam
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 17.06.2008 16:15

-Yaro- napisał(a):Odświeżę trochę wątek - Nurtuje mnie jeszcze jedno, mianowicie czy na wyspie Rab jest jakiś sklep typu Lidl itp.
Pozdrawiam



Jest taki duży biały market jak wjeżdża się od Barbatu do Rabu po lewej stronie, albo tak jak piszą w poście wyżej Cash&Carry ( jak wjedziesz na rondo w Rabie to nie w lewo do centrum, tylko prosto i w prawo, obok tego sklepu jest również targ.

Ogólnie na Rabie nie ma typowych marketów, w sklepikach raczej drogo , ale bez przesady porównywalnie z innymi regionami Chorwacji.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2008 18:17

Dla tych co na Rab

Ps, Dla innych na przyszłość , jeśli zdecydują się pojechać na tą wyspę :lol:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 18.06.2008 07:43

Dziękuje wszystkim za pomoc, Janusz stronka super można się wiele dowiedzieć, co do Cash&Carry to potrzebna będzie chyba karta tak jak u nas :?
mara_28
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 23.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mara_28 » 18.06.2008 08:16

A ja mam pytanie odnośnie wyżywienia-planuje pobyt w Kamporze. Jak wygląda kwestia wyżywienia tzw. obiadowania. Czy można gdzieś dobrze zjeść, czy są jakieś kanajpki czy raczej nastawić sie na własne przyrządzanie posiłków. Jak to u Was wyglądało?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.06.2008 09:03

Na posiłki można iść do np. do Piano albo do Pinia :P
luska1973
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 18.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) luska1973 » 18.06.2008 09:15

Witam! To mój pierwszy post, ale forum czytam od ubiegłego roku, wiele skorzystałam i od teraz postanawiam dzielić się swoimi doświadczeniami.

Jeśli chodzi o cash&carry to w ubiegłym roku nie były potrzebne karty, a ceny faktycznie niższe niż w małych sklepikach no i dosyć duży wybór produktów, więc polecam.

W zakresie stołowanie się w Kamporze nie mam doświadczeń. Jest kilka reklam knajp z rybami, pizzeria (poza "centrum"), ale poza frytkami na plaży nie mieliśmy okazji się stołować. Przywieźliśmy gotowe własnoręcznie zrobione obiady z Polski i w naszym przypadku (namiot + 2 letnie dzieci) to było idealne posunięcie.

Jeśli chodzi o plażę, to absolutnie polecam Kampor dla małych dzieci i rodziców, którzy cenią spokój i luz. Idealne jest to, że dziecko, nawet jeśli nam ucieknie w morze to praktycznie nie ma szans się utopić, bo zanim dojdzie do głębokiej wody - zdążymy wypić Karlovacko i spokojnie je złapać
:lol:
Dla amatorów kąpieli - nie polecam tej plaży.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Co wybrać Kampor czy Supetarska Draga ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone