Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3886
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 26.05.2008 18:29

AnetaA napisał(a):wszyscy moi maturzyści zdali ustną maturę z niemieckiego i to całkiem nieźle!!!!!!!! :D

Moi maturzyści wciąż oczekują na wyniki. :wink: :lol:
Cieszę się jednak z faktu, iż moja córka już 16 maja definitywnie zakończyła swoje maturalne zmagania. W tej chwili pozostało jej logowanie na wyższe uczelnie. :lol:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.06.2008 17:52

Piękna Ana KRÓLOWĄ PARYŻA :D :!:
- :D
asiakc
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiakc » 07.06.2008 18:12

Przed urlopem chciałam pójść do lekarza (prywatnie) - zadzwoniłam, zapytałam czy to gabinet - pani odpowiedziała, że tak i zapytała mnie kiedy chcę przyjść jak powiedziałam, że w przyszłym tygodniu (a dzisiaj jest sobota) "miła" pani kazała mi zadzwonić w poniedziałek bo dzisiaj się spieszy bo wychodzi i odłożyła słuchawkę. " Do widzenia" powiedziałam już do głuchej słuchawki. Było mi bardzo "miło" :?
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 07.06.2008 22:31

Już wystarczy tego cholernego 2008 r. Wypadek, bardzo poważny uraz kręgosłupa, śmierć ukochanej, młodej, 19 letniej siostrzenicy...
Nareszcie jakiś pozytyw w tym roku-zaręczyny syna i 55 rocznica śubu moich rodziców---niestety dobrze nie może w mojej rodzinie zbyt długo zagościć. Tata, wzór zdrowia dla nas wszystkich młodych, oznaka siły i witalności, mimo 82 lat, nagle znalazł sie w szpitalu, miała być impreza z okazji 55 rocznicy ślubu rodziców, a czekamy na wynik operacji. Co za życie....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108082
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.06.2008 23:27

Maćku - głowa do góry - musi być dobrze - grunt to pozytywne myślenie.

Człowieczy los
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3886
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 07.06.2008 23:54

Może jednak barkę - jest świetna. :D Maćku wytrwałości i ... szczęścia - to albowiem jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli. A Ty w tym roku rzeczywiście masz pecha... :cry: Jednak w drodze z deszczu pod rynnę czasmi jest chwila refleksji oraz uśmiechu, którego również sobie nie odmawiaj. Powodzenia! :D :lol: :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108082
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.06.2008 23:59

Przez chwilę była Barka , ale zmieniłem , więc Barka ponownie
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 09.06.2008 12:40

Majeczko i Januszu--dzięki za słowa otuchy, musiało i było dobrze, operacja się udała.
Brawa dla lekarzy i pielęgniarek z Mrągowa.
Teraz szybkie dojście do siebie, do zdrowia i 55 lecie rodzicom organizujemy.
Ps. aby jednak nie wszystko było OK, wczoraj umarł kuzyn, daleki, ale jednak ktoś z rodziny, czyli nieszczęść roku 2008 ciąg dalszy.
asiakc
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiakc » 09.06.2008 15:52

maciek1956 napisał(a):Majeczko i Januszu--dzięki za słowa otuchy, musiało i było dobrze, operacja się udała.
Brawa dla lekarzy i pielęgniarek z Mrągowa.
Teraz szybkie dojście do siebie, do zdrowia i 55 lecie rodzicom organizujemy.
Ps. aby jednak nie wszystko było OK, wczoraj umarł kuzyn, daleki, ale jednak ktoś z rodziny, czyli nieszczęść roku 2008 ciąg dalszy.


Maćku. Trzymaj się. Miejmy nadzieję, że już drugie półrocze tego roku będzie dla Was pomyślniejsze.
:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2008 17:41

asiakc napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Majeczko i Januszu--dzięki za słowa otuchy, musiało i było dobrze, operacja się udała.
Brawa dla lekarzy i pielęgniarek z Mrągowa.
Teraz szybkie dojście do siebie, do zdrowia i 55 lecie rodzicom organizujemy.
Ps. aby jednak nie wszystko było OK, wczoraj umarł kuzyn, daleki, ale jednak ktoś z rodziny, czyli nieszczęść roku 2008 ciąg dalszy.


Maćku. Trzymaj się. Miejmy nadzieję, że już drugie półrocze tego roku będzie dla Was pomyślniejsze.
:)

Trzymam kciuki, żeby złe fatum wreszcie się od Ciebie odczepiło :idea:
Pozdrawiam, będzie OK
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 09.06.2008 22:55

Piotrek_B napisał(a):
asiakc napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Majeczko i Januszu--dzięki za słowa otuchy, musiało i było dobrze, operacja się udała.
Brawa dla lekarzy i pielęgniarek z Mrągowa.
Teraz szybkie dojście do siebie, do zdrowia i 55 lecie rodzicom organizujemy.
Ps. aby jednak nie wszystko było OK, wczoraj umarł kuzyn, daleki, ale jednak ktoś z rodziny, czyli nieszczęść roku 2008 ciąg dalszy.


Maćku. Trzymaj się. Miejmy nadzieję, że już drugie półrocze tego roku będzie dla Was pomyślniejsze.
:)

Trzymam kciuki, żeby złe fatum wreszcie się od Ciebie odczepiło :idea:
Pozdrawiam, będzie OK


Maćku nie czekaj na to złe,straszne i niemiłe,mimo tego co Was spotkało, uśmiechajcie się i bądźcie szczęśliwi,zobaczysz,że będzie coraz jaśniej,pozdrawiam i życzę już tylko samych pozytywnych emocji
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 10.06.2008 10:57

Czytają w/w Wasze wypowiedzi pełne słów pocieszenia nabieram wiary w ludzi. Nie znamy się, a Wasze słowa są wielkim pocieszeniem i nadzieją na "lepsze jutro". Dziękuję
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 18.06.2008 00:07

Bo tu sami fajni LUDZIE są, a poza tym jak to się nie znamy??!!! Znamy sie tylko z pisania i każdy o każdym coś wie-parafrazując.Pozdrawiam :)
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 435
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 28.06.2008 17:50

18 urodziny każdego cieszą , a że do tej osiemnastki trzeba dodać 30 - to nic , ja i tak się czuję młoda - tyle dzisiaj mi stuknęło .
Pozdrav - Ewa
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2008 17:56

ewa-irena napisał(a):.... do tej osiemnastki trzeba dodać 30 - to nic , ja i tak się czuję młoda - tyle dzisiaj mi stuknęło ....

No to wszystkiego NAJ :lol:
W sumie nie ważne ile a na ile się czujemy :wink:
Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 66
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone