Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 09.03.2008 10:21

Sławku, gratulejszyn :D

A ja się wczoraj dowiedziałem, że we wrześniu moja żona płynie na rejs po chorwackim Adriatyku :D ............... beze mnie :cry:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.03.2008 10:36

Co się martwisz Lesiu - przypłyniemy wtedy do Ciebie :mrgreen: :lol: :papa:
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 09.03.2008 17:13

Piotrek_B napisał(a):
AnetaA napisał(a):A ja mam już swój nowy aparacik :D

I jakie pierwsze wrażenia :?:


Że kompletnie nic nie wiem,no może tylko trochę...
No i że do torebki to się nie nadaje,raczej do torby :D studiuję teraz instrukcję,bo co do czego to mniej więcej wiem, tylko problem żeby to wszystko zgrać i idealnie ustawić.I jeszcze koniecznie muszę zapodać sobie statyw.
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 09.03.2008 17:14

Sławomir Wocial napisał(a):Obroniłem się wczoraj na bdb :)


Nie mogło być inaczej :D gratulacje :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.03.2008 17:28

AnetaA napisał(a):Że kompletnie nic nie wiem,no może tylko trochę...
No i że do torebki to się nie nadaje,raczej do torby :D studiuję teraz instrukcję,bo co do czego to mniej więcej wiem, tylko problem żeby to wszystko zgrać i idealnie ustawić.I jeszcze koniecznie muszę zapodać sobie statyw.

Spokojnie, wszystko z czasem opanujesz (i to szybciej niż Ci się wydaje :wink:)
Mam nadzieję, że sprzęt Cię nie rozczaruje i że nas nie udusisz za polecenie tego aparatu :lol: :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.03.2008 17:44

AnetaA napisał(a):
Sławomir Wocial napisał(a):Obroniłem się wczoraj na bdb :)


Nie mogło być inaczej :D gratulacje :D

Dzięki! Zawsze mogłoby być inaczej :) Zastosowałem manewr-najlepszą obroną jest atak:) w momencie gdy się okazało , że mam z promotorem inne zdanie na pewien temat to mnie wygnali i był koniec :):)
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 09.03.2008 21:25

Piotrek_B napisał(a):
AnetaA napisał(a):Że kompletnie nic nie wiem,no może tylko trochę...
No i że do torebki to się nie nadaje,raczej do torby :D studiuję teraz instrukcję,bo co do czego to mniej więcej wiem, tylko problem żeby to wszystko zgrać i idealnie ustawić.I jeszcze koniecznie muszę zapodać sobie statyw.

Spokojnie, wszystko z czasem opanujesz (i to szybciej niż Ci się wydaje :wink:)
Mam nadzieję, że sprzęt Cię nie rozczaruje i że nas nie udusisz za polecenie tego aparatu :lol: :papa:


Jeśli mnie rozczaruje to za parę lat jak nabędę umiejętności przekraczające możliwości tego sprzętu, to jak narazie mi nie grozi tak szybko :)
no i z poduszeniem Was trochę też byłby kłopot-chyba że zbierzecie się w jednym miejscu :wink: to wtedy proszę bardzo, ale myślę,że nie ma takiej opcji na dzień dzisiejszy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.03.2008 21:36

AnetaA napisał(a):....no i z poduszeniem Was trochę też byłby kłopot-chyba że zbierzecie się w jednym miejscu :wink: to wtedy proszę bardzo, ale myślę,że nie ma takiej opcji na dzień dzisiejszy

No to kamień z serca :lol:
Przyjemnej nauki i satysfakcji z fotek życzę i......serdecznie pozdrawiam :papa:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.03.2008 21:55

Anetko, pooglądaj trochę fotek zrobionych tym co masz i niższymi modelami Fujika.

http://www.cyberfoto.pl/fuji/80701_37-p ... -s9500.htm
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 10.03.2008 11:03

Już pooglądałam i już poczyniłam pierwsze próby moim aparatem i przynajmniej w co niektórych przypadkach widzę różnicę,nawet na ustawieniu automatycznym fotki są zupełnie inne.Mój storczyk jest bardzo wdziecznym modelem :) w przeciwieństwie do moich dzieci, które uciekają.Sporo jeszcze przede mną,ale wszystko da się zrobić jeśli tylko chęci są.Przeraża mnie jednak ta czysto techniczna strona,te ogniskowe,ostrości, cienie,doświetlanie itp itd,ale już sie umówiłam z fotografem i trochę mi to przybliży,więc może coś z tego będzie :D
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 13.03.2008 14:09

Zasmuciło, i to bardzo :( :( --wynik rezonansu magnetycznego mojego kręgosłupa.
20 lat leczyli mnie na korzonki, a kręgosłup mam w stanie rozkładu. Lekarz opisujący wynik, rehabilitant nie wiedzą co robić, jakie leczenie zapisać, grozi mi poważna operacja :(
Jak się załatwia rentę :?: :D
Nic to, aby do lata i na słoneczku wygrzać zmęczone plecy :)
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 14.03.2008 10:29

Mnie też Maćku zasmuciło moje zdrówko,fatalnie z żelazem :cry: ,więc muszę wcinać wszystko co się da :wink: i też na razie nie wiedzą co jest tego przyczyną,wszystko w trakcie,bo i nne problemy też niestety są,ale miejmy nadzieję,że będzie ok. I u Ciebie i u mnie-słoneczko chorwackie pomoże na wszystko :D

pozdrawiam, trzymaj się i wierz w to,że lekarze potrafią zdziałać cuda jak już wiedzą co to i jak im sie chce :)
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 14.03.2008 12:28

pozdrawiam, trzymaj się i wierz w to,że lekarze potrafią zdziałać cuda jak już wiedzą co to i jak im sie chce :)[/quote]


Potrafią -- jak im się chce---to jest to :D

Właśnie wróciłem z kolejnej konsultacji (4) i chyba znalazłem takiego, któremu się chce. Daje nadzieję na zatrzymanie "rozkładu", pod jego okiem i przy ciężkiej pracy nad sobą. Jest tylko jeden minus---jest to lekarz "płatny" i zabiegi "płatne". Dlaczego takiego podejścia nie znalazłem u lekarzy, na których płacę płacąc ZUS co miesiąc :?:
Pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 14.03.2008 15:55

Kaczory :roll: znowu namieszały :(
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 14.03.2008 16:08

Ja też niestety-z wyjątkiem mojego rodzinnego-trafiłam do tego płatnego inaczej :wink: i z tego co wiem zawsze mu sie chce :wink: ,ale niestety nie przyjmuje u nas, więc muszę prywatnie


:D :D :D jest nowy konkurs foto :D :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 63
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone