Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 22.11.2006 14:34

Ja z kolei w podstawówce miałem taką przygodę na WueFie. To była ósma klasa, graliśmy w piłkę, ja akurat stałem na bramce. Piłka wyleciała poza boisko, podbiegłem do niej i chciałem ją wykopnąć jak najdalej (jeszcze zza boiska), bo akurat kumpel z mojej drużyny stał pod bramką przeciwnika (jakby ktoś nie pamiętał, w podstawówce nie obowiązują spalone! ;)). Wszystko byłoby pięknie, ale pozostał jeszcze mały szczegół- nie zauważyłem, że piłka stała oparta o wystający z ziemi kamień...
To miał być mój wykop życia, oddałem w niego całą energię poprzedzoną porzadnym rozbiegiem... Słuchajcie, myślalem, że mi noge urwie!!! :lol: Siła uderzenia była taka, że trampek rozleciał się na dwie części (podeszwę i całą resztę), a ja oczywiście wylądowałem u ortopedy z podejrzeniem złamania kości śródstopia. Całe szczęście skończyło się na bardzo silnym stłuczeniu, ale i tak kwalifikowało się to na wsadzenie nogi w gips na 2 tygodnie ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.11.2006 14:39

Znaczy się ucieszyło cię wtedy to, że noga nie jest jednak złamana (żeby trzymać się tematu) ;)
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 22.11.2006 14:39

Interseal napisał(a): A siatkarzom, to żeby po wyjściu z grupy ukladało się conajmniej tak, jak do tej pory...

No... wystarczy TAK SAMO jak do tej pory. :lol:
Pięć meczy bez straty seta... pozostałe niech będą takie same i... wystarczy. Spoko. :wink:
Nawet jakiś set można takiej Brazylii w finale podarować na otarcie łez. :wink: :lol:

Ale by była radocha! :)
Czego im, Wam, i sobie życzę. :D

Pozdrav
Jola
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.11.2006 14:52


Całe szczęście, że to nie była gala bokserska... :lol

Dlatego nie kuszę losu po raz trzeci i na taką galę się nie wybiorę :D :D :D [/quote]
Fluktus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 15.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fluktus » 22.11.2006 15:26

Ehhhh podstawówka to były czasy. Grałem ostro w siatkówkę w klubie. Wierzcie mi że strzał piłką w głowe to jeszcze nie jest takie straszne :lol: :lol: .
To był wyjazdowy mecz, rozgrzewka przed, ataki po przekątnej. Lekka twarda piłka typu "gala". Łapaliśmy zaatakowane piłki stojąc na lini strzłu ja złapałem na wyprostowanego małego palca. Poczułem tylko prąd od koniuszka do szczytu głowy. 8O Pomyślałem spoko i rozglądałem się za moją piłką kiedy poczułem że mały palec dotyka mi wnętrza dłoni tak tak był przekręcony odwrotnie do ruchu wskazówek zegara do tego jakoś dziwnie wyglądał miał kształt "Z". :lol: :lol:
Mało co nie zlałem się w gacie ze strachu jak biegłem do trenera 8O. Nastawiłem go sam i wiecie co wcale nie bolało a potem najlepsze miałem okazję wypróbować zamrażający spraj. Dziś hurtowo stosują go piłkarze ale wtedy to było coś :D każdy chciał potem wiedzieć jak to jest heheheh.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.11.2006 15:47

Wczoraj przestałem brać antybiotyki :D. Jestem zdrowy. ;)
dallaska
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1390
Dołączył(a): 03.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dallaska » 22.11.2006 17:01

zaraz wychodze z pracy wreszcie i troche chwil dla siebie :)
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 22.11.2006 17:02

Co do dostawania pilka i nie tylko...
Regularnie gram na bramce wiec zarabialem strzaly i w te i w tamte czesci ciala, nieraz petardy z 2-3 metrow w rylo, zoladek albo jeszcze nizej, na szczescie dalej spiewam sznaps-barytonem a nie sopranem :D
Z buta tez dostawalem jak w sytuacjach sam na sam ktos trafial we mnie zamiast w pilke - butem w czolo, kolanem w skron, w zebra, w kolano (mocno stluczone), w kciuka (wybity). Za kazdym razem gralem dalej, duzy bol sie nieraz zaczynal nastepnego dnia po meczu :lol:
Kiedys mocno sie wyciagajac wyjalem bombe idaca w lewy rog, wyprostowana reka, wybilem dlonia ale cala sila uderzenia poszla na lokiec ktory mnie potem bolal pare tygodni.

A co mnie dzisiaj cieszy? Ze w sobote znowu gramy, pewnie zalicze kapiel blotna jak ostatnim razem przy tej pogodzie :lol:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.11.2006 18:03

Zawodowcu...mam pytanko, może troche nie związane akurat z tym postem ale dziś juz nie wytrzymam i zapytam-
gdzie grasz?
Z tego co czytałam kiedyś grałeś za granicą w (halówkę :?: )
nie trzymaj mnie dłużej w niepewności.
Pozdrawiam i o ile nie jest to zadna tajemnicą odpisz.
Użytkownik usunięty
Blond Bond In Montenegro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.11.2006 19:53

Zadowolony i oświeżony wróciłem właśnie z partyjki squash'a przy okazji dowiedziałem się, iż nowy Bond Blond, podobno odwiedza tym razem Czarnogórę :D
Wiecie coś o tym? :wink:
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 23.11.2006 08:34

ten dzien juz bedzie smutny :( ...wspolczucia dla rodzin ofiar "Halemby".
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.11.2006 09:07

W "Trójce" kilka minut temu nadano utwór "Going Home" Marka Knoplera. Nadzieja tutaj umarła, ale pozostała wiara że już Tam są...
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.11.2006 09:50

Uczcijmy ICH pamięć minutą ciszy [*][*][*]
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 23.11.2006 10:31

Wyrazy współczucia dla rodzin po stracie bliskich.[*][*][*]
dallaska
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1390
Dołączył(a): 03.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dallaska » 23.11.2006 13:59

za godzine koncze prace ufffffffffff :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone