Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 12.01.2008 22:16

Lider16 napisał(a):Macieju, a można wiedzieć gdzie sobie zabukowałeś "metę"? Ja też wybieram się z malutką Cromaniaczką (będzie mieć 15-18 miesięcy - w zależności kiedy pojadę) i motam sie nad miejscem.


Okolice Rogoznicy, załatwiane przez znajomą, zresztą bywającą i na tym forum więc myślę że będzie ok. zdjęcia wyglądają zachęcająco, jak chcesz jakieś info to pisz na priv.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6445
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 16.01.2008 11:48

Ucieszyły mnie otrzymane dziś :lol: życzenia świąteczne
Ze Szczecina ( wysłane 17.12) i z Myczkowa - Bieszczady ( wysłane dzień później) :devil:
Niech żyje poczta :twisted:
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 16.01.2008 11:52

Huuuurrrraaaa!!!!! Ja dostałam wreszcie przesyłkę z prezentem dla męża zamówioną 17.12.07, ale też się ucieszył-zdążyła przed nartami :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.01.2008 11:52

A mnie cieszy podpisana umowa przedwstępna na zakup czegoś bardzo poważnego :lol: ;) :oczko_usmiech: :coool: :hearts: :sm: :nice: :hut: :mrgreen:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.01.2008 12:10

Pochwal się pochwal :lol: :lol: :lol: :wink: a i kup se kozę żeby trawę żarła :lool: :sm:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.01.2008 12:13

No dobra :lol: przyznaję się... żona na urodziny kupuje mi działkę tfuuuu... NAM :!: ;) pod Kielcami :oczko_usmiech: :mrgreen: :hearts: :coool: :sm: :nice: :boss: 8) :coool: a koza będzie mechaniczna :lool:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.01.2008 12:18

Żona kupuje mu ... tfu ...im działkę a Lesio buduje jej ... tfu... im domek :lool: :oczko_usmiech:

Kozę byś kupił to i mleko byś miał .. tfu ... znaczy nie Ty tylko koza by mleko miała :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.01.2008 12:20

Rysio napisał(a):...Kozę byś kupił to i mleko byś miał .. tfu ... znaczy nie Ty tylko koza by mleko miała :wink:

Koza by mleko .... dawała a mielibyśmy my tfuuuu żona znaczy się, bo ja mleka nie pijam :lool:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.01.2008 12:23

To qnia se Pan kup, do roboty na dojazdy jak znalazł :lool:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.01.2008 12:26

Eeeee mam samochód terenowy :oczko_usmiech: :coool:
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 18.01.2008 21:49

Leszek Skupin napisał(a):Eeeee mam samochód terenowy :oczko_usmiech: :coool:



8O 8O 8O 8O 8O ?????????????????chyba za rzadko tu bywam ostatnio!!!!!!!!
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.01.2008 12:56

Jola L-G napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Eeeee mam samochód terenowy :oczko_usmiech: :coool:



8O 8O 8O 8O 8O ?????????????????chyba za rzadko tu bywam ostatnio!!!!!!!!



Strasnie jesteś wscibska Jolu.
chorwatek77
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 18.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) chorwatek77 » 21.01.2008 10:42

Krzyżak napisał(a):
FUX napisał(a):Szczęśliwego Nowego Roku i niech Wam wycieczka do Cro się uda.... :)


Dzięki i nawzajem

FUX napisał(a):Fajnie, że rownież inne wątki przeglądasz oprócz Istrii i pilki nożnej.


Owszem - forum czytam od dobrych kilku miesięcy, ale pomimo pozornego porządku, trudno na nim znaleźć cokolwiek. Choćby wątek 'wyspa skarbów' - ponad 100 stron, z czego większość to zwykłe pogaduchy. Takich wątków - teoretycznie mających pomóc - jest zdecydowanie więcej.

FUX napisał(a):Czy młody? Niewiele mniej od Ciebie :wink: , a doświadczeniem 8 wyjazdów do Cro.


Czy jesteś młody czy stary w ogóle mnie to nie interesuje. Gdzie ja piszę o Twoim czy o swoim wieku. Chyba, że masz na myśli wymianę (?) zdań z chorwatkiem77. On napisał, że ma czterdziechę. Nie ja. Widzisz, kolejny raz czytasz nieuważnie.
Dodatkowo - specjalnie nie interesuje mnie kto ile ma lat, to każdego prywatna sprawa. Osobiście, nie czuję potrzeby dzielenia się taką informacją, jak i jej posiadania. Tak samo, jak nie interesują mnie motywy, dla których ktoś gdzieś wyjeżdża i jak spędza tam czas. To wyłącznie czyjaś, osobista sprawa.
Z tymi ośmioma wyjazdami jeszcze pomyślę, że się przechwalasz :wink:
Oczywiście żartuję. Niemniej - szkoda, że tym bogatym doświadczeniem tak niechętnie się dzielisz i odsyłasz mnie do "googli" i mapy. Tyle wie nawet 10-latek. Po prostu - wielu "cromaniaków" przejechało Cro wzdłuż i wszerz, zna pewne rzeczy od podszewki i z pewnością posiada bogatą bazę danych. Dziwi mnie tylko fakt niechętnego dzielenia się namiarami na konkretne apartamenty. Mogę się jednak mylić w swojej ocenie.

FUX napisał(a):Ja wyraziłem ubolewanie, więc Krzyżak, z całym szacunkiem, nie brnij. Ty także czasami się zagalopowałeś :roll: .


Ubolewanie :?: W którym miejscu :?: Ponadto ubolewanie to nie to samo co przeprosiny - to nie polityka zagraniczna.
Natomiast Ciebie mogę przeprosić za 'nadwornego błazna', ale - generalnie - pierwszy krok nie należy chyba do mnie.

Pozdrawiam

Zostałem wyrwany do odpowiedzi, masz kłamczuszku dokładnie 38 latek, a co będzie w lipcu???? Czyżby 39?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.01.2008 10:53

Jola L-G napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Eeeee mam samochód terenowy :oczko_usmiech: :coool:



8O 8O 8O 8O 8O ?????????????????chyba za rzadko tu bywam ostatnio!!!!!!!!

Nooo yyyy... :lol: mój Hyundai jest terenowy :lool: :sm: :coool: :oczko_usmiech:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.01.2008 10:59

A tak poza tym zeźliłem się na podwyżkę czynszu :evil: aż o 10% :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 57
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone