Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krzyżak
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 17.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzyżak » 29.12.2007 14:54

FUX napisał(a):Szczęśliwego Nowego Roku i niech Wam wycieczka do Cro się uda.... :)


Dzięki i nawzajem

FUX napisał(a):Fajnie, że rownież inne wątki przeglądasz oprócz Istrii i pilki nożnej.


Owszem - forum czytam od dobrych kilku miesięcy, ale pomimo pozornego porządku, trudno na nim znaleźć cokolwiek. Choćby wątek 'wyspa skarbów' - ponad 100 stron, z czego większość to zwykłe pogaduchy. Takich wątków - teoretycznie mających pomóc - jest zdecydowanie więcej.

FUX napisał(a):Czy młody? Niewiele mniej od Ciebie :wink: , a doświadczeniem 8 wyjazdów do Cro.


Czy jesteś młody czy stary w ogóle mnie to nie interesuje. Gdzie ja piszę o Twoim czy o swoim wieku. Chyba, że masz na myśli wymianę (?) zdań z chorwatkiem77. On napisał, że ma czterdziechę. Nie ja. Widzisz, kolejny raz czytasz nieuważnie.
Dodatkowo - specjalnie nie interesuje mnie kto ile ma lat, to każdego prywatna sprawa. Osobiście, nie czuję potrzeby dzielenia się taką informacją, jak i jej posiadania. Tak samo, jak nie interesują mnie motywy, dla których ktoś gdzieś wyjeżdża i jak spędza tam czas. To wyłącznie czyjaś, osobista sprawa.
Z tymi ośmioma wyjazdami jeszcze pomyślę, że się przechwalasz :wink:
Oczywiście żartuję. Niemniej - szkoda, że tym bogatym doświadczeniem tak niechętnie się dzielisz i odsyłasz mnie do "googli" i mapy. Tyle wie nawet 10-latek. Po prostu - wielu "cromaniaków" przejechało Cro wzdłuż i wszerz, zna pewne rzeczy od podszewki i z pewnością posiada bogatą bazę danych. Dziwi mnie tylko fakt niechętnego dzielenia się namiarami na konkretne apartamenty. Mogę się jednak mylić w swojej ocenie.

FUX napisał(a):Ja wyraziłem ubolewanie, więc Krzyżak, z całym szacunkiem, nie brnij. Ty także czasami się zagalopowałeś :roll: .


Ubolewanie :?: W którym miejscu :?: Ponadto ubolewanie to nie to samo co przeprosiny - to nie polityka zagraniczna.
Natomiast Ciebie mogę przeprosić za 'nadwornego błazna', ale - generalnie - pierwszy krok nie należy chyba do mnie.

Pozdrawiam
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.12.2007 18:32

Jeżeli 175 raz ktoś pyta o ceny gazu, apartament, jego cenę, jak dojechac, czy są korki, gdzie spać po drodze, to się nie dziw, że nawet najwytrwalszym i wyrozumialym maniakom czasami już nie starcza cierpliwości.
Samemu gdzieś napisałeś, że masz ponad x lat. Dalej nie drążę, ponieważ jest to dla mnie nie istotne.
Więdzę swoja dzielę się chętnie, lecz na pytania oczywiste, czasami nie mam czasu ludziom odpowiadać. Ty jednak wiedzę (w jakimś zakresie) ode mnie otrzymaleś.
Dlatego podaję google, iż dla mnie jest to skarbnica wiedzy o apartamentach. 90% rezerwowałem za pośrednictwem internetu, w którym to wiedzę o ww. znalazłem.

Przepraszać nie mam za co....
Z Twoich wypowiedzi wysnułem swoje wnioski, a czy do końca właściwe, to jeden Pan Bóg wie... :lol: :roll: :wink:
Od Ciebie tej wiedzy nie uzyskam i nie chcę, bo cóż to zmieni...

Wyciągam :papa: dłoń na zgodę i konczę ten temat. Dalej, jak pisalem, nie warto go ciągnąć.
Pozdrawiam.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 02.01.2008 20:59

Piękny wieczór :D Właśnie otrzymałem potwierdzenie rezerwacji od Ante i Jadranki z Potocine :D Ah ! Ovaj Dingac ! :D
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 10.01.2008 23:27

Wylazłam ze szpitala-cała i prawie zdrowa :D Wychudłam (przed Studniówką się przyda :wink: ), ale przeżyłam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108082
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.01.2008 23:45

AnetaA napisał(a):Wylazłam ze szpitala-cała i prawie zdrowa :D Wychudłam (przed Studniówką się przyda :wink: ), ale przeżyłam


To w szpitalach tak marnie karmią, że wychudłaś, a Rodzinka nie dożywiała :?: :?:
Dobrze, że jesteś prawie zdrowa i cała (choć trochę chudsza) :lol:

Pozdrav.
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 10.01.2008 23:55

Niestety nie mogłam jeść,najpierw jedno badanie, później dociągnęłam do drugiego tylko na obrzydliwym kleiku :wink: a jeszcze dopadła mnie silna migrena ze wszystkimi skutkami ubocznymi.
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 11.01.2008 00:46

Wkurzyłem sie, rano spiesząc się do pracy widziałem PB95 za 4,09. Ale spieszyłem się i pomyślałem, że zatankuję wieczorem. I zatankowałem - za 4,29 :evil: :evil: :evil: DRAŃSTWO !!!
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 11.01.2008 14:17

A ja mam dobry humor, dziś zaklepałem "metę" na czerwcowe wakacje :lol: prawie 3 tygodnie w cro :D :D :D
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 11.01.2008 15:39

Macieju, a można wiedzieć gdzie sobie zabukowałeś "metę"? Ja też wybieram się z malutką Cromaniaczką (będzie mieć 15-18 miesięcy - w zależności kiedy pojadę) i motam sie nad miejscem.
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 11.01.2008 16:30

Lider16 napisał(a):Macieju, a można wiedzieć gdzie sobie zabukowałeś "metę"? Ja też wybieram się z malutką Cromaniaczką (będzie mieć 15-18 miesięcy - w zależności kiedy pojadę) i motam sie nad miejscem.

Powiem coś od siebie-może się przyda.
Cromaniak (może Cromaniaczka?) przybędzie na ten świat dopiero w marcu,ale znajomi planują z nami wakacje sierpniowe i szukamy czegoś na Makarskiej Riwierze, krążymy wokół Draśnic, w zeszłym roku w Marusici było sporo maluszków- niechodzących i prawie chodzących i uciekających już nieźle-jedyny mankament (jak dla mnie) to strome zejście.Te miejsca, gdzie byliśmy też, uważam są godne polecenia - w Nemirze i u Kalebiców w Sumpetarze (tutaj trzeba przejść przez drogę, ale jest prywatna plaża z prysznicem).
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 11.01.2008 17:14

Nie mam humoru :( :( 3 w 1, tzn 3 kontuzje mam, ledwo chodzę :(
Mam nadzieję, ze do lata przejdzie i kolejny urlop będzie udany.
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 11.01.2008 21:10

Do lata na pewno miną wszelkie kontuzje :D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3886
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 12.01.2008 02:28

Obejrzalam kolejny raz, chyba już z 30 Kargula i Pawlaka. A jeszcze nie tak dawno, ponieważ w październiku, w drodze do Szklarskiej Poręby odwiedziłam ich muzeum w Lubomierzu.
Podobno śmiech to zdrowie...
Obrazek
Ostatnio edytowano 12.01.2008 02:36 przez majeczka, łącznie edytowano 2 razy
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3886
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 12.01.2008 02:29

Oto ich kolejne zdjęcie
Obrazek
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 12.01.2008 18:37

A mi dziś smutno...Właśnie wrócilam z pogrzebu przyjaciela, który był pierwszą miłością w moim życiu przez 5 lat...Ale boli! Zginął tragicznie na quadzie, miał 28 lat...świeć Panie nad jego duszą...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 56
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone