Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 21.11.2006 23:33

Mnie jako Ślazaczkę smucą wiadomosci jakie docierają z KWK "Halemba". Jestem córką górnika, mój brat to górnik, mąż również. Śledzimy razem informacje w telewizji i wierzymy chociaż.... mąż jest ratownikiem górniczym i na podstawie tego co mówi ... ach nawet strach pomysleć. Modlę się za nich.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 22.11.2006 09:52

z tego co ja się orientuję Tekla (choć z górnictem nie jestem związany - ojciec kiedyś tak - inżynier SITG) to ...... :cry: tylko można liczyć na cud... :cry: przy wybuchu metanu powiązanego oczywiście z nieodzownym wybuchem pyłu węglowego + powstający gaz po tym teoretycznie nie daje żadnych szans człowiekowi :cry: :cry: :cry: Górnicy często wybuch metanu nazywają jako potrójna śmierć właśnie z tego powodu ...

Widziałem na własne oczy jak wyglądają stalowe wagoniki czy obudowy górnicze - są stopione - temperatura w skrajnych przypadkach może dochodzić do 1800-2000 st. C ..............
dallaska
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1390
Dołączył(a): 03.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dallaska » 22.11.2006 12:21

smutne wydarzenie :(
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.11.2006 12:25

rich72 napisał(a):...temperatura w skrajnych przypadkach może dochodzić do 1800-2000 st. C ..............


Taka temperatura to już chyba topi piasek na szkło :cry:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 22.11.2006 13:16

Pogadajmy o czymś innym...
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.11.2006 13:24

Cieszy mnie że reprezentacja Polski wygrała z Japonią!
Jejku...ale oni mają pociągnięcie w łapie! Nie przeżyłabym gdybym dostała strzała.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 22.11.2006 13:31

Madziu :!: :!: :!: a któż śmiałby kobietę uderzyć :wink:
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 22.11.2006 13:32

w takim dniu, to zwyciestwo musi cieszyc. :) mamy wielka szanse na medal
...

smuci jeden watek na forum. rozroslo sie to do niepotrzebnych rozmiarow. i niestety potwierdza prawde, ze wiecej nas zawsze dzieli niz laczy. Polska to jest dziwna kraj, jak zwykl kiedys mawiac niejaki T. Ross. I smutny tez... :(
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.11.2006 13:52

rich72 napisał(a):Madziu :!: :!: :!: a któż śmiałby kobietę uderzyć :wink:


Pewnie żaden dżentelmen celowo by tego nie zrobił...
Ale mi tak się nieszczęśliwie w życiu układa że dwa razy mimochodem dostałam podczas gry jako kibic...i to dwa razy ze skutkiem odwiezienia do szpitala...
Tak się złożyło ze na studiach żeńska grupa klasy liczyla tylko 2 osoby ze mną i podczas zajęć z karate pan karateka miał dobry dzień i pozwolił kolegom zagrać z halówkę (nie lubił mnie i nie zwolnił mnie z zajęć, dlatego grzecznie siedziałam na ławeczce) co było dalej, to powiem tyle że to była pełna lufa z jakiś 5 metrów niewyżytego kolegi centralnie w mój łeb-prawie mi ten leb urwało hihi.
Druga historia była mniej tragiczna ale i okolicznosci były inne-skończyło się tylko szyciem nogi i obolałą kostką :D
Pilnujcie się kibice-nie znacie dnia ani godziny!
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 22.11.2006 14:00

(nie lubił mnie i nie zwolnił mnie z zajęć, dlatego grzecznie siedziałam na ławeczce) co było dalej, to powiem tyle że to była pełna lufa z jakiś 5 metrów niewyżytego kolegi centralnie w mój łeb-prawie mi ten leb urwało hihi.


ja dokładnie w ten sam sposób ucelowałem Pana od W-F a na dodatek niefortunnie dla niego dał nam do gry w halówkę lekko "sflaczałą" piłkę do kosza żebyśmy nie rąbali na siłę. Przeliczył się :D Pan razem z dziennikiem leżał 2 metry dalej :twisted:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.11.2006 14:02

ło matko-nic gorszego jak piłką od kosza dostać a szczególnie w nos-jeszcze mi sie cos przypomniało z incydentów.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.11.2006 14:18

Kiedyś zdarzyło mi się stać na bramce 8O ... po co :?: nie wiem, ale gola nie wpuścilem przez pięć minut, które stałem. Któryś z kumpli solidnie przyłożył się do strzału i podejrzewam, że gdyby chciał to lepiej by nie trafił. Piłka, która była nabita na "kamień" trafiła mnie prosto w nos. Ktoś się może śmiać że mam dziurawe ręce, żeby nie złapać piłki która leciała prosto na mnie, ale uderzenie było takie, że wylądowałem pod siatką bramki i przez kolejne pięć minut mnie koledzy cucili. ALE GOLA NIE BYŁO :!: :devil: Oczywiście nochal zlamany "farba" się leje. Potem mi tylko mówili, że to było uderzenie z "czuba".

To tyle w kwestii obrywania piłką :lol:

Pozdraviam :papa:
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 22.11.2006 14:21

dlatego zawsze wolalem grac na ataku... :twisted:

ale kilka pilek trafilo mnie tu i tam, zwlaszcza tam...a to boli jak :twisted: !!! No wlasnie...
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 22.11.2006 14:21

madzia1981 napisał(a):Ale mi tak się nieszczęśliwie w życiu układa że dwa razy mimochodem dostałam podczas gry jako kibic...i to dwa razy ze skutkiem odwiezienia do szpitala...


Całe szczęście, że to nie była gala bokserska... :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.11.2006 14:23

... oj można dostać jeszcze gdzieś i jest jeszcze gorzej :wink: :D

A siatkarzom, to żeby po wyjściu z grupy ukladało się conajmniej tak, jak do tej pory...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone