Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 21.11.2006 13:44

Zasmuciło ... zamieszanie wokół głosowania w konkursie.

Sprawy zabrnęły tak, że co by się teraz nie okazało - to smrodek i tak zostanie :? :(
A szkoda tych pozytywnych emocji, które do wczoraj jeszcze były górą ... .

Echhh...

Dzień jeszcze długi - może coś mnie zaraz ucieszy? :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.11.2006 13:54

No niestety Moondek :( taka jest skuteczność naszej policji. I mnie sklep kiedyś okradli na ładną kasę wleźli przez okno na bardzo wysokim pierwszym piętrze. Ochrona chodziła na około budynku i nic nie zauważyła :evil: Co mi po tym że kolesia zwolnili, jak podejrzewali że on poprostu współpracował ze złodziejami. Też zafajdali mi pół sklepu srebrzanką i nic nie znaleźli.

I mnie zasmuciła cała sytuacja z konkursem fotograficznym na temat CRO.
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 21.11.2006 14:00

Dzisiaj jest Światowy Dzień Życzliwości, zróbcie więc przyjemność chociaż jednej osobie.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.11.2006 14:04

Tekla napisał(a):Dzisiaj jest Światowy Dzień Życzliwości, zróbcie więc przyjemność chociaż jednej osobie.


Arekwroc - wierzę w Twoje uczciwe zamiary w temacie konkursu.

Pozdraviam :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2006 15:00

Stoję i obserwuję sobie z boku zamiesznie związane z głosowaniem, gdyż ani nie wystawiałem, ani nie typowałem....i smutne to wszystko niestety. Mleko się rozlalo, nie ma kto i jak wylizać, pewnie skiśnie i będzie niemiły smrodek... a właśnie zaczeło się kolejne głosowanie...

Z dobrych wieści - godzinka z haczykiem i do domu :D.
ŚDŻ 21.11 każdego roku... a może tak na co dzień?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.11.2006 15:01

Jeśli chodzi o konkurs to bardziej powiedziałbym że jesto to bicie piany niż rozlewanie mleka bo zobacz jak się spieniło :(
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 21.11.2006 15:06

Interseal napisał(a): Z dobrych wieści - godzinka z haczykiem i do domu :D.
ŚDŻ 21.11 każdego roku... a może tak na co dzień?


Napewno dużo milej by było, wystarczyłoby się postarać...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2006 17:15

:lol: :lol: :lol: Właśnie dokonałem rezerwacji kwatery na wyspie Hvar.Cieszę sie ogromnie na myśl o wakacjach. :P :P :P
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 21.11.2006 17:16

Szaki to pochwal się gdzie :wink: :wink: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2006 17:46

rich72 napisał(a):Szaki to pochwal się gdzie :wink: :wink: :wink:

Miejscowość Vrboska.Rezerwacja przez Interhome.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 21.11.2006 17:55

a czyli z drugiej strony tj od lądu - odwiedź koniecznie również drugą stronę wyspy - choćby żeby się przejechać osiołkowym tunelem ;-)
mala
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 22.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mala » 21.11.2006 18:33

Vrboska jest cudna spedzam tam wakacje od kilku lat..gratuluje wyboru.. :) pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2006 21:17

mala napisał(a):Vrboska jest cudna spedzam tam wakacje od kilku lat..gratuluje wyboru.. :) pozdrawiam

To fajnie że dobrze trafiłem :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2006 21:19

rich72 napisał(a):a czyli z drugiej strony tj od lądu - odwiedź koniecznie również drugą stronę wyspy - choćby żeby się przejechać osiołkowym tunelem ;-)

Zamierzam zwiedzić całą wyspę.A co to jest"Osiołkowy tunel"?.Spotykam już po raz kolejny tą nazwę!?Pozdrówka :wink:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 21.11.2006 22:19

szaki17 napisał(a):
rich72 napisał(a):a czyli z drugiej strony tj od lądu - odwiedź koniecznie również drugą stronę wyspy - choćby żeby się przejechać osiołkowym tunelem ;-)

Zamierzam zwiedzić całą wyspę.A co to jest"Osiołkowy tunel"?.Spotykam już po raz kolejny tą nazwę!?Pozdrówka :wink:


"Osiołkowy tunel" to tunel Pitve łączący północne i południowe wybrzeże wyspy.Na forum dużo się otym tunelu pisało.m.in.tutaj
forum/viewtopic.php?t=13645&highlight=
Jak chcesz znaleźć coś więcej wpisz frazę - tunel Pitve - w opcję szukaj i masz czytania pod dostatkiem.
Pozdrav.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone