Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 28.03.2007 21:00

Leszek Skupin napisał(a):Chyba się zmieniają bo ja popełniłem czeski błąd przy wpłacie i zamiast wpłacić końcówkę 85 zł wpłaciłem 58 zł i żadnych odsetek NIC :!: tylko Pani uprzejmie kazała napisać podanie o przywrócenie terminu opłacania składek :!: bo inaczej nie wypłaciliby mi ubezpieczenia chorobowego. Pomyłkę we wpłacie popełniłem w marcu ubiegłego roku 8O więc jeszcze większy szok, że nie chcieli odsetek 8O.
A wcześniej telefonicznie mi Pani wyjaśniła jak mam tej wpłaty dokonać dzwoniąc do mnie na :!: komórkę :!: 8O kiedyś to było nie do pomyślenia 8O


Bez urazy, ale w "Twoich" Kilecach masz ZUS na poziomie, moze to jest jakieś światełko ????
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 29.03.2007 13:39

Guzior napisał(a):
AnetaA napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Najpiękniejsza mnie opuściła na caaaaały dłuuugi tydzień
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


A ja tak bez mojego Najdroższego :wink: już dwa tygodnie siedzę i jeszcze troszkę posiedzę :cry:


A co Ty dostałaś 25 lat więzienia :?: :lol: :lol:


Nieeee ... no w chałupie siedzę i grzecznie czekam już odliczm, bo dziś sie zjawi wreszcie :D
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 04.04.2007 07:56

Reprezentacja Chorwacji została wczoraj mistrzem świata w piłce wodnej :!: :lol:
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 08.04.2007 17:41

Chrystus Zmatwychwstał !!!
Henryk
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 05.09.2005
Dzisiaj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henryk » 10.04.2007 21:23

musiałem iść do pracy...Ustawowo po świętach to powinien
być jeden dzień wolny na odpoczynek,no nie?
Za to zrobiłem sobie wolny wieczór przy piwie.
Wkurzyło mnie że nie nagrałem drugiej części filmu o Św.Franciszku(to było w poprzednią sobotę w TVP1).
Na tym forum bywa tylu życzliwych ludzi,że może ktoś poprawi mi nastrój
przesyłając nagranie?Mogę odwdzięczyć się pierwszą częścią.

Pozdrav
Henryk
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 05.09.2005
Ponawiam prośbę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henryk » 13.04.2007 21:46

Nagrał ktoś drugą cz.Św.Franciszek z Asyżu?Nieważne na czym!
Please!!!Martwi mnie brak drugiej części.To jak zagrycha bez sety!

Pozdrav
Henryk
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.04.2007 23:28

A u mnie był dzisiaj 13 i piątek :lol: Najpierw rano zapomniałem komórki do pracy i ludzie dzwonili na nią do mnie do domu....tam odbierał mój syn i dzwonił do mnie do kogo mam oddzwonić. Po wyjściu z pracy robiliśmy zakupy i zatrzasnąłem sobie kluczyki w bagażniku :evil: ....autobusikiem pojechałem do domu po zapasowe...potem spowrotem...i już :lol: Wieczorkiem nie wychodzę z domu mimo piątkowego weekendu początku....może jakaś cegła spaść z dachu..... :twisted: :lol:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 14.04.2007 09:21

Slapciu, coś Ty taki przesądny :lol: wystarczyło rano zimny prysznic wziąć i problem by znikł :wink:

A mnie ucieszyło to że nareszcie jest ładnie i ciepło na dworze i w dniu wczorajszym z moją córcią rozpocząłem sezon grillowy 8) Żoncia niestety standardowo do 20.30 w szkole więc załapała się jedynie na kiełbaski :D
JasioJasio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 480
Dołączył(a): 03.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) JasioJasio » 14.04.2007 15:59

+ ładnie i ciepło

- daliśmy ciała z ŁKS, końćzy się kasa na koncie a dzisiaj i jutro będe w pracy.

PS Po zastanowieniu stwierdzam, że w związku z brakiem kasy robota nei jest taka zła. Dobrze, że w ogóle jest :)
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 707
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 14.04.2007 22:20

JasioJasio napisał(a):+ ładnie i ciepło

- daliśmy ciała z ŁKS, końćzy się kasa na koncie a dzisiaj i jutro będe w pracy.

PS Po zastanowieniu stwierdzam, że w związku z brakiem kasy robota nei jest taka zła. Dobrze, że w ogóle jest :)


No niby dobrze że jest,bo jak miałam dłuższą przerwę od pracy to ckniło mi się za ludźmi.Ale tak mnie juz ta moja praca wkurza,że chyba w totka zacznę grać-może wygram?A wtedy rzuciłabym tą pracą aż by huknęło :D .A póki co to cieszę się,że jutro mam wolne :lol:
Henryk
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 05.09.2005
Co mnie cieszy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henryk » 15.04.2007 11:56

!.Wiosna wybuchła!
2.W nocy jadę do Paryża,potem Lisieux
3.Że politycy się kłócą, a mi to zwisa.
4.Że już mam komplet na lipiec do Medjugorje.
5.Że mam z kim podzielić się tym,co mnie cieszy!
Pozdrav
Au revoir!
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 15.04.2007 14:33

:-) Wyszukałam wczoraj 8 fajnych lokalizacji na cro-wrześniowe wakacje. Wysłałam maile i ...

:-( 1. nikt nie odpowiada.
2. Najprawdopodobniej i tak nie pojedziemy do Cro, bo...teściowie by nam nie darowali, że jedziemy sami...

:-) idę na wiosenny spacer z resztą Kapisiowego Klanu!
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 20.04.2007 09:46

Dotarłem w jednym kawałku do pracy :lool:
astropl
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) astropl » 20.04.2007 10:09

Za sto dni odpalam do Chorwacji - po raz ósmy :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 20.04.2007 10:49

mama_Kapiszonka napisał(a)::-) Wyszukałam wczoraj 8 fajnych lokalizacji na cro-wrześniowe wakacje. Wysłałam maile i ...

:-( 1. nikt nie odpowiada.
2. Najprawdopodobniej i tak nie pojedziemy do Cro, bo...teściowie by nam nie darowali, że jedziemy sami...

:-) idę na wiosenny spacer z resztą Kapisiowego Klanu!


Mamuśko bierz teściów, jedziemy razem, podrzucimy im i naszą małą z Kapisiem będą się bawić wspaniale :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 36
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone