Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 17.11.2006 18:07

co mnie dziś ucieszyło?
zjadłam pysznego pstrąga w miłym towarzystwie :wink:
pozdrawiam towarzysza :D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 17.11.2006 19:05

Japona napisał(a):co mnie dziś ucieszyło?
zjadłam pysznego pstrąga w miłym towarzystwie :wink:
pozdrawiam towarzysza :D


towarzysz też jadł... głównie oczami :wink:
i oczy do teraz mu się śmieją :D
też taki cieszący jest jak TY
pozdraV
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3886
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 18.11.2006 00:05

Dostałam dość duży rabat przy zakupach. :lol:
Ostatnio edytowano 22.04.2007 16:13 przez majeczka, łącznie edytowano 1 raz
JasioJasio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 480
Dołączył(a): 03.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) JasioJasio » 18.11.2006 03:41

A ja w robocie sobie siedzę i powiem Wam, ze dobrze mi. Dobra praca, dobra płaca tylko za parę dni człowiek znów o rok starszy będzie ... :)
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 18.11.2006 09:27

pada deszcz :( , ktos o mnie nie pamieta :( harvester of sorrow... :(
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.11.2006 10:20

Ucieszyło mnie dzisiaj to, że się w porę obudziłem :D i zdążyłem do pracy :lol:
dallaska
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1390
Dołączył(a): 03.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dallaska » 20.11.2006 13:41

a ja sie ciesze ze niedługo ide do domku koniec pracy poczytam gazetki ploteczki o aktorach :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.11.2006 14:00

Ucieszyło mnie to, że mój Boss właśnie poszedł do domu... 8) teraz ja tu rządzę :D
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 20.11.2006 14:12

i ze dzis film "nie lubie poniedzialku"... :D to cieszy...
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 21.11.2006 02:11

A ja niestety na smutno... Dzisiaj miałem włamanie do mieszkania... Najlepsze jest to, że włamali się przez okno, a mieszkam na II-gim piętrze! Dwa pietra w dół, dwa piętra w górę... Nikt nic nie słyszał, nikt nic nie widział... Na szczęście niewiele zaginęło: konsola Playstation, telefon komórkowy, perfumy i - co najgorsze - drugi komplet kluczy do mieszkania, więc niestety czeka mnie na dokładkę jeszcze wymiana zamków :evil: a to nie lada wydatek... a właśnie teraz (przed świętami) jest mi to potrzebne jak pryszcz na d***! Rozwalona moskitiera okienna może poczekać na naprawę do wiosny... Jedno w tym jest w tym pocieszające, że coś złodziei spłoszyło, bo nie zdążyli splondrować mi do końca mieszkania, ale widać, że mieli taki zamiar... Normalnie w takich chwilach jestem za obcinaniem dłoni złodziejom, którzy zostają złapani. Drugi raz nic juz nie ukradną...
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 21.11.2006 07:48

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem! Równo miesiąc temu miałam włamanie do mojego sklepu... Drzwi do naprawy, skradziona szufalda kasowa, a o brakach w towarze nie wspomnę! Ogólny bilans strat około 3.000zł! Alarm wył jak głupi, i oczywiście nikt nic nie słyszał ani nie widział, dopiero jak policja i ochrona się zjechała pełno gapiów się znalazło. Jedno wiem napewno, od tej pory nawet najmniejszego złodziejaszka nie wypuszczę bez zgłoszenia na policję. Nie zawsze udaje się ich wyłapać, ale jeżeli się uda przynajmniej notatkę będą mieli.
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 21.11.2006 09:03

Ja też Was rozumiem :!:
Kilka lat temu też włamano mi się do mieszkania. Mieszkam na 7 piętrze w 10-cio piętrowym bloku. Włam był przez drzwi, po prostu złodzieje je rozwalili, i też oczywiście nikt nic nie słyszał :evil: 8O Zginęło kilkaset zł, trochę złotej biżuterii i .......kilka par nowych :wink: skarpet i czekolada z lodówki.....
Straty były (też drzwi do wymiany) ale okropna również jest świadomość, że ktoś obcy łaził po domu i grzebał w osobistych rzeczach... :cry:
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 21.11.2006 09:23

Najlepsi byli panowie policjanci, którzy przyjechali po dwóch godzinach (ok 22ej) od zgłoszenia... Ok, nie była to awantura domowa, nikomu nie groziło niebezpieczeństwo, nikt nikogo nie zabijał, po prostu zwykłe włamanie, więc rozumiem ten chill-out, ale rozwalili mnie na wejściu pytając czy... mogą włączyć telegazetę... 8O Co się okazało, panowie policjanci byli zapalonymi graczami zakładów bukmacherskich. Wczoraj grała II-ga liga angielska... :lol:
Jak się dowiedziałem, że technicy kryminalni mogą przyjechać niewcześniej, niż za 3 godziny (czyli ok. 1ej w nocy), to sobie dałem spokój. Podziekowałem im grzecznie, poczym położyłem się spać z... laptopem pod poduszką, żeby nikt mi go nie ukradł :)
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 21.11.2006 09:45

U mnie włamanie było około 1.00 w nocy a technicy dotarli około 9.00 :?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2006 12:00

U mnie po włamaniu policja zjawiła się błyskawicznie. Technik przez dziesięć minut rozkładał z namaszczeniem swoje tajemne gadżety na podłodze, po czym machnął dwa razy pędzelkiem na klamce drzwi balkonowych i rzucił z rezygnacją w głosie: "sk....syn miał rękawiczki..." a jego zapał natychmiast opadł. Pokręcili się jeszcze potem po mieszkaniu i wyszli. Po trzech miesiącach przyszło zawiadomienie o umożeniu postępowania. Włamanie odbyło się przez dzwi balkonowe co prawda na parterze ale o 10-tej przed południem. To się nazywa tupet!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone