Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 21.12.2006 08:40

a mnie ucieszyl fakt, ze dostalem wczoraj kartke swiateczna z...Chorwacji od Sanji. Kartka ladna... :D
a dzis rano dostalem maila, co prawda nie z CRO, ale z Estonii. tez milo, choc tresc srednio optymistyczna...
poza tym, mam dzis "firmowa" wigilie. Tez srednio mile to, bo zwykle ludzie na sobie psy wieszaja, a raz w roku sa dla siebie mili...za duzo w tym hipokryzji. no ale isc trzeba...podobno ma byc nawet sam biskup. :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.12.2006 12:01

Smuci mnie to że dzisiaj jestem ostatni dzień w tym roku na forum, a z drugiej strony cieszy mnie to że ten czas spędzę w 100% z rodziną :D:D:D:D:D i to jest najważniejsze :!::!::!:

Pozdraviam :papa: i do siego roku 2007 :papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa:
Ostatnio edytowano 22.12.2006 12:05 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 22.12.2006 12:05

Leszek Skupin napisał(a):Smuci mnie to że dzisiaj jestem ostatni dzień w tym roku na forum, a z drugiej strony cieszy mnie to że ten czas spędzę w 100% z rodziną :D:D:D:D:D i to jest najważniejsze :!::!::!:

Pozdraviam :papa: i do siego roku :papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa:


to milo spedzaj czas z rodzina i wracaj do nas "na zielono" w 2007 roku.
a ja chcialbym dzis predzej wyjsc z pracy...ucieszylem sie, ze dostalem premie i dodatek. chyba pojdzie na zakup laptopa (choc takich premii musialoby byc kilka...)...
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.12.2006 12:09

Hihihihi co niektórych to ucieszy że mnie tu nie będzie :lol: bo mi średnia postów/dzień spadnie :lol:

:papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa:
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 22.12.2006 12:20

Leszek Skupin napisał(a):Hihihihi co niektórych to ucieszy że mnie tu nie będzie :lol: bo mi średnia postów/dzień spadnie :lol:

:papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa:



E tam zaraz ucieszy, wręcz przeciwnie, nie bedzie już tak zielono. Pozdrawiamy
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 22.12.2006 12:24

Leszek Skupin napisał(a):Hihihihi co niektórych to ucieszy że mnie tu nie będzie :lol: bo mi średnia postów/dzień spadnie :lol:

:papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa:


a zostaniesz "zielony" w nowym 2007 roku???
Ostatnio edytowano 22.12.2006 12:24 przez RobCRO, łącznie edytowano 1 raz
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 22.12.2006 12:24

A mnie dziś szlak prawie trafił. Zepsuł nam się piec dwustopniowy na ogrzewanie i ciepłą wodę i chyba Święta spędzę z pustą kieszenią. Kasy pójdzie o ile "fachowiec" naprawi. Co za podły piec, ma tylko 4 lata, a już się buntuje.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.12.2006 17:27

RobCRO napisał(a):a zostaniesz "zielony" w nowym 2007 roku???


assia i norbert napisał(a):E tam zaraz ucieszy, wręcz przeciwnie, nie bedzie już tak zielono. Pozdrawiamy


RobCRO ... no jak miałbym nie zostać zielony :lol::?:

Assia i Norbert ... jak mnie będziecie cytować przez najbliższy tydzień to będzie dalej zielono :lol: hihihi ;)

Pozdraviam :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.12.2006 20:48

Leszek Skupin napisał(a):Hihihihi co niektórych to ucieszy że mnie tu nie będzie :lol: bo mi średnia postów/dzień spadnie :lol:

:papa::papa::papa::papa::papa::papa::papa:


" (...) Średnio jeden post dziennie to wielka radość, a kilkanaście to statystyka...(...)"
Jóżef Wisarionowicz
:wink: :D

Do Siego Roku!!! :papa:
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 23.12.2006 17:30

Przez 2 dni nie miałem neta :evil: bo kabel sz... trafił,ale miły Pan z serwisu podołał temu wyzwaniu :)
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 23.12.2006 21:29

Leszek Skupin napisał(a):
RobCRO napisał(a):a zostaniesz "zielony" w nowym 2007 roku???


assia i norbert napisał(a):E tam zaraz ucieszy, wręcz przeciwnie, nie bedzie już tak zielono. Pozdrawiamy


RobCRO ... no jak miałbym nie zostać zielony :lol::?:

Assia i Norbert ... jak mnie będziecie cytować przez najbliższy tydzień to będzie dalej zielono :lol: hihihi ;)

Pozdraviam :papa:


Leszku nie ma sprawy, pozdrawiamy i zyczymy Wesołych Świąt :papa:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3886
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 23.12.2006 23:28

Zasmucil mnie totalny brak śniegu w calej Polsce, brak magii świąt, specyficznego klimatu i atmosfery. Mamy zwyklą szarą jesień. Nasze nierealne marzenia, są tym bardziej urzekające, im bardziej nierealne... :?: :?: :?:
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 24.12.2006 16:50

Cieszy,że za 2-3 godziny skosztuję grzybków,które w pocie czoła zbierałem z tatą przez całą jesień,a sezon w tym roku obrodził :D
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 25.12.2006 15:48

Zawiodłem się, że przed tegoroczną pasterką nie była śpiewana jucznia,pierwszy raz od kilku lat :(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.12.2006 21:30

Mnie ucieszyło że pomino wcześniejszych zamierzeń, nie wracamy dziś do Bielska. Oba dni Świąt w Brennej!!! - a tutaj biało i lekki mróz na noc się zapowiada :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone