Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 08.12.2006 15:00

A mnie dzisiaj po kilkudniowej nieobecności w pracy, ucieszyła wiadomość o talonach na świętach, niewiele tego, ale zawsze parę groszy więcej. :D assia
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 08.12.2006 15:02

ja tez dostane "walowe", karkowke, schabik, jakies puszki, krakowska, szynki... :D
ale to akurat wiem, od kilku dni... :D
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 08.12.2006 15:12

RobCRO napisał(a):ja tez dostane "walowe", karkowke, schabik, jakies puszki, krakowska, szynki... :D
ale to akurat wiem, od kilku dni... :D



Zawsze coś :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108081
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.12.2006 19:20

Zasmuciło mnie, że serwis Samsunga nie uznał naprawy gwarancyjnej aparatu, bo stwierdził uszkodzenie mechaniczne, padł wyświetlacz i trzeba naprawiać za pieniądze :cry:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3886
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 08.12.2006 23:13

Janusz Bajcer napisał(a):Zasmuciło mnie, że serwis Samsunga nie uznał naprawy gwarancyjnej aparatu, bo stwierdził uszkodzenie mechaniczne, padł wyświetlacz i trzeba naprawiać za pieniądze :cry:

Jeśli mam być szczera, to samo dotyczy firmy PHILPPS, niestety nigdy już nie dokonam zakupów w/w firmy; Wam rownież nie radzę. Nacięliśmy się na TV + JEGO AKCESORIACH; po roku użytkowania wysiadlo nam DVD, koszt naprawy, to kupno nowego. Więc czy warto? Jednak osobiście polecam SONY, lub PANASONIC. Z sondażu wśród znajomych nie ma z nimi kłopotu. :)
Ostatnio edytowano 09.12.2006 18:37 przez majeczka, łącznie edytowano 1 raz
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7920
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 08.12.2006 23:46

majeczka napisał(a):Jeśli mam być szczera, to niestety to samo dotyczy firmy PHILPPS, niestety nigdy już nie dokonam zakupów w/w firmy; Wam rownież nie radzę.

Nie strasz. Mam TV Philipsa 6 lat i nic mu nie dolega a na Mikołaja kupiliśmy 20 calowy LCD tej samej firmy ale go jutro wymieniam na taki sam model bo w tym coś piszczy. Za te same pieniądze można kupić Samsunga panoramicznego (promocja) 27 cali tylko co to za firma .
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 09.12.2006 10:57

krakuscity napisał(a): tylko co to za firma .


wg mnie doskonala firma, oprocz wiezy mam wszystko samsunga w domu i tylko ta wieza (technics) notorycznie napiernicza
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 09.12.2006 16:40

Pociąg,który czasem się spóźnia tym razem przyjechał planowo (na moją niekorzyść :( ),a następny za 3 godziny miał dodatkowo 40 min. w plecy :evil: w dodatku (prawie) dochodziło do dantejskich scen,bo był duży ścisk.W którymś z przedziałów jakiś kolo miał pretensje do kobiety,która podróżowała z chorym dzieckiem,a on nie może usiąść (dziecko musiało cały czas leżeć),w innym zaś przedziale ktoś zostawił po sobie "niespodziankę" no i przedział też nie nadawał się do podróży.Kochane polskie żelaznice :lol:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7920
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.12.2006 21:54

Ucieszyło mnie to , że kupiony kilka dni temu telewizor z usterką wymieniłem na nowy ( taki sam) mam nadzieję, że dobry. Zauważyłem, że teraz jest tańszy , poszedłem do kierownika rtv w Saturnie, podpisał zwrot różnicy kasy i jestem 100zł " do przodu". :D
JasioJasio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 480
Dołączył(a): 03.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) JasioJasio » 10.12.2006 01:00

A ja zrobiłem całkiem udane zakupy dla siebie. Z gorszych, to mojej żonie zakupy zupełnie się nie udały. Wyobraźcie sobie co teraz mam w domu ... :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.12.2006 01:27

A mnie ucieszyło ,że mój synek od dzisiaj śpi we własnym pokoju, więc mogę właśnie teraz - "w środku mojego dnia" :wink: pisać, klikać, serfować, szeleścić, skrzypieć...

No i że termometr za oknem pokazuje teraz 10 stopni plus... :D
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 10.12.2006 11:35

mnie ciesza medale naszych plywakow, jest super, wierze, ze dzis bedzie jeszcze lepiej, ciesze sie, ze Szczecin plywaniem stoi, wczoraj Sawrymowicz zdobyl trzeci medal dla Polski i Szczecina. a dzis wielkie emocje gdyz plynac beda obok siebie dwie gwiazdy Laure Manaoudu i nasza Otylia. Bedzie piekna walka...
a smuci, ze moja Kasia ma przeziebienie... :(
aha, no i bede mial w sezonie letnim bezposredni pociag do Bielska-Bialej. tego tez jeszcze nie bylo w historii mojego miasta.. :D
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 10.12.2006 15:40

Smuci,że zrobiło się dziś szaro i ponuro,a cieszy nadzieja,że to jeszcze nie ostateczny koniec ładnej pogody.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108081
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.12.2006 21:09

zasmucił mnie 12 godzinny brak dostępu do netu przez co"uciekło mi" odsłuchanie płytki Marko Thompsona :cry:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 10.12.2006 21:18

Janusz Bajcer napisał(a):zasmucił mnie 12 godzinny brak dostępu do netu przez co"uciekło mi" odsłuchanie płytki Marko Thompsona :cry:


Janusz głowa do góry :wink: co się odwlecze to nie uciecze :D

A uwierz - czekać warto :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone