Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 16.05.2024 04:58

Poszukam starej kosiarki w piwnicy :oczko:

Cieszy, że benzyna w hurcie tanieje, choć ceny na stacjach raczej szybko nie spadną :niepowiem:
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 389
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 16.05.2024 19:03

wiolek_lp napisał(a):
Bartek81 napisał(a):Przebieg nie jest jakiś olbrzymi, te silniki potrafią zrobić duuuuzżo więcej bez awarii. Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie usunięcia awarii i dogadania się z mechanikami.

Dzięki... Oby było mniej tys, niż więcej... I oby sprzęgło potem na bośniackich szutrowych drogach wytrzymało, ( w planach Lukomir i Prokrosko) bo też powoli do roboty, ale przez te aktualne przygody funduszy będzie brak :ciska:

Jeśli nie zdążyli byście dojść do ładu z Freemontem ,to może warto rozważyć na ten wyjazd wypożyczenie auta ?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1784
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.05.2024 21:35

Bartek81 napisał(a):Jeśli nie zdążyli byście dojść do ładu z Freemontem ,to może warto rozważyć na ten wyjazd wypożyczenie auta ?

Nie wyobrażam sobie do sierpnia nie ogarnąć, i też nie wyobrażam sobie zapłacić dodatkowe x tysięcy za wypożyczenie dużego auta, z boxem, z wysokim prześwitem :roll: jedziemy na 3 tygodnie, koszty pewnie były by kosmos za wypożyczenie i benzynę, nasz jednak pali całe nic ( 7/100 ropy) więc jakoś musi być ok.
W grudniu fredzio wracało na lawecie z Cro,.mam nadzieję, że kolejny raz nie wytnie numeru :roll: :diabelek:
croner
Croentuzjasta
Posty: 420
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 16.05.2024 23:13

stachan napisał(a):Odnośnie samochodów, to ja polecam (jeszcze dostępne) dolnozaworowe japończyki - blachę zeżre rdza, a silnik pojedzie dalej. No, ale nie każdemu pasuje silnik benzynowy... :cfaniak:


Wymień choć jedno, dwa auta ogólnodostępne z takim silnikiem... No chyba, że zgrywasz mądralę, licząc, że nikt nie ma pojęcia o czym piszesz. I nie pisz bzdur, że żartowałeś lub takie tam, bo nie wynika to z treści Twojego wpisu. Przecież to sugestia archaicznego rozwiązania, nie mająca odniesienia w realnej motoryzacji, a zwłaszcza w kontekście tego wątku... No więc po co??

Ps.
No chyba, że miałeś na myśli system OHV, popularny dawniej w Japończykach, ale to nie dolnozaworowy....
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 17.05.2024 05:03

Tak, masz rację - rozgryzłeś mnie. Zgrywam mądralę licząc, że nikt nie ma pojęcia o czym piszę. I nie piszę bzdur, że żartowałem lub takie tam, bo nie wynika to z treści mojego wpisu. Dzięki temu czasami udaje mi się dostrzec poważną stronę rzeczy głupich, a czasami głupią rzeczy poważnych (gdzieś to przeczytałem, ale mądrze brzmi i dodaje wigoru intelektualnego wypowiedzi - samodzielnie raczej nie wymyśliłbym takiej tezy). Zresztą po 6 klasach szkoły podstawowej nie wymagaj ode mnie zbyt wiele...

Śledź moje posty w wolnych chwilach, bo czasami zgrywam mądralę licząc, że nikt nie ma pojęcia o czym piszę.

PS Cieszy, że dysonans jednak dostrzegłeś - daję sobie plusika :diabelek:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11363
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.05.2024 06:38

17 dni urlopu czas zacząć :coool:
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 17.05.2024 08:46

Panie, 17 dni toż to rozpusta niczym u Reja... Pogody i spokoju :coool:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11363
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.05.2024 09:01

stachan napisał(a):Panie, 17 dni toż to rozpusta niczym u Reja... Pogody i spokoju :coool:

Jakoś tak wyszło ;) ale drugie półrocze będzie posłucha.

Spokój jak najbardziej, również ten na forum :spoko:

Dzięki
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8822
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 17.05.2024 09:14

te kiero napisał(a):17 dni urlopu czas zacząć :coool:

Szerokości :!: I słońca w tej Italii 8) .
I może pochwal się ostatecznym planem.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11363
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.05.2024 09:35

marze_na napisał(a):
te kiero napisał(a):17 dni urlopu czas zacząć :coool:

Szerokości :!: I słońca w tej Italii 8) .
I może pochwal się ostatecznym planem.

Grazie, ale najpierw trzeba dojechać, a ponieważ się nie śpieszymy i mamy swoje dolegliwości to 2 noclegi po drodze :czytaj:

Skorbnę coś w Bella Italia...
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8822
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 17.05.2024 09:40

te kiero napisał(a): ponieważ się nie śpieszymy i mamy swoje dolegliwości to 2 noclegi po drodze :czytaj:

I słusznie :D . Włochy to nie jest kraj, gdzie trzeba się spieszyć. Pamiętaj, dolce far niente :oczko_usmiech: :!:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11363
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.05.2024 09:56

marze_na napisał(a):
te kiero napisał(a): ponieważ się nie śpieszymy i mamy swoje dolegliwości to 2 noclegi po drodze :czytaj:

I słusznie :D . Włochy to nie jest kraj, gdzie trzeba się spieszyć. Pamiętaj, dolce far niente :oczko_usmiech: :!:


Pamiętam i czasem dalej zaglądam do relacji ;)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1784
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 17.05.2024 16:12

te kiero wspaniałego urlopu i wyjazdu :hearts: ciekawa jestem tej zdrady Cro :serduszka:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11363
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.05.2024 16:21

wiolek_lp napisał(a):te kiero wspaniałego urlopu i wyjazdu :hearts: ciekawa jestem tej zdrady Cro :serduszka:

Gdyby nie pomysł mojej Pani, pewnie byłby Peljesac :niepowiem:
Dziękuję
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15035
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.05.2024 16:25

te kiero napisał(a):Skorbnę coś w Bella Italia...

Liczę na to 8)

Bawcie się świetnie! :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 1209
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone