Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 09.02.2024 19:50

stachan napisał(a):Może uda się wyrwać jakąś używkę w dobrej cenie... :spoko:


mervik napisał(a):cofając tak mi wgniótł zderzak


Ciekawe czy w ogóle poczuł, bo z hakiem są różne wrażenia... Żona ma rację 8)


...używki się nie opłaca, są drogie ... i tak trzeba malować....patrzałem na podobne do malowania a cena nie wiele większa
...byłem u lakiernika ...może pospawać i pomalować ...za 900...ale nie wiem ,czy takie spawane pęknięcia
...nie będą ponownie pękać :|

...musiał poczuć...... tablica była wykrzywiona w pół ...jak usłyszał trzask pękania zderzaka ,to zwiał
...Żona ... niema co się przejmować i denerwować ..ważne jest zdrowie ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11363
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.02.2024 08:27

mervik napisał(a):...musiał poczuć...... tablica była wykrzywiona w pół ...jak usłyszał trzask pękania zderzaka ,to zwiał

Od pewnego czasu zauważyłem, że to coraz popularniejsze w naszym kraju :( wystarczy obejrzeć znany kanał na YT.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 10.02.2024 11:35

Liczą na bezkarność. Mało kto ma odwagę zostać, bo perspektywa udziału policji w takim zdarzeniu do przynajmniej 1020 złotych dodatkowo... A tak, zidentyfikowany w czasie późniejszym, zawsze może skłamać, że nie poczuł uderzenia i dlatego odjechał :roll:
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 424
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 10.02.2024 23:04

Witam.Jak już jesteśmy w temacie motoryzacji to właśnie wczoraj odebrałem we Wrocławiu
prawie nowe[2020r 51000km przebiegu] Audi A6 50tdi avant.Daje czadu.
rodzynpatryk
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 27.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodzynpatryk » 10.02.2024 23:26

mervik napisał(a):byłem u lakiernika ...może pospawać i pomalować ...za 900...ale nie wiem ,czy takie spawane pęknięcia
...nie będą ponownie pękać


Raczej nic nie powinno pękać. Jeśli jest dobrze pospawane i obrobione to śladu nie będzie. Chyba, że zrobi to byle jak to wszystko jest możliwe :) kwestia jakie auto i jaki koszt nowego/używanego zderzaka. Jeśli spora różnica, warto zaryzykować. Kiedyś w aucie rodziców, po stłuczce pękła konsola środkowa. Magik pospawał za 50 zł i jak nowa przez kilka lat do sprzedaży auta.

mervik napisał(a):Żona ... niema co się przejmować i denerwować ..ważne jest zdrowie ;)


Tak, żona ma rację, ale z drugiej strony... każdy dorosły powinien umieć ponieść konsekwencje swoich czynów, również tych przypadkowych. Obecnie mam nowe auto (roczne, dla mnie to nowe) i chcę podłączyć rejestrator, aby działał na czuwaniu również na zgaszonym silniku, żeby mieć podgląd w razie nagłych sytuacji z przodu ;)
yarko2000
Cromaniak
Posty: 841
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarko2000 » 12.02.2024 13:27

Jak jest normalny (dobry), to nic nie popęka. Spoina jest zawsze dobierana do materiału z którego jest zrobiony zderzak, dodatkowo zatapiają takie druciki - jak zszywki. 900 za naprawę i pomalowanie to dobra cena :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11363
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 12.02.2024 15:02

Cropidło napisał(a):Witam.Jak już jesteśmy w temacie motoryzacji to właśnie wczoraj odebrałem we Wrocławiu
prawie nowe[2020r 51000km przebiegu] Audi A6 50tdi avant.Daje czadu.

To pierwszy przejazd musiał być zacny :lol: u mnie było podobnie, również Wrocek... pierwszy raz nikt mnie nie wyprzedził na A4, byłem krulemlewegopasa :coool: :oczko:
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 424
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 12.02.2024 19:15

Znowu tak nie szaleliśmy,ale z Bielan do Oświęcimia 2h2min.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 12.02.2024 19:23

rodzynpatryk napisał(a): chcę podłączyć rejestrator, aby działał na czuwaniu również na zgaszonym silniku, żeby mieć podgląd w razie nagłych sytuacji z przodu ;)


Zwróć uwagę, aby rejestrator miał doświetlenie i sensor G - szkoda akumulatora na stałe czuwanie. Sprawdź również czy urządzenie ma regulację stopnia czułości sensora. I tak marginesie - warto rozważyć również rejestrator z tyłu.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 12.02.2024 19:28

Cropidło napisał(a):Witam.Jak już jesteśmy w temacie motoryzacji to właśnie wczoraj odebrałem we Wrocławiu
prawie nowe[2020r 51000km przebiegu] Audi A6 50tdi avant.Daje czadu.


W dawaniu czadu grunt to wyobraźnia :faja:

Gratuluję dobrego zakupu :spoko: :piwo:
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 424
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 12.02.2024 20:05

Jestem odpowiedzialnym człowiekiem,ale przetestować trzeba.
rodzynpatryk
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 27.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodzynpatryk » 13.02.2024 00:06

stachan napisał(a):Zwróć uwagę, aby rejestrator miał doświetlenie i sensor G - szkoda akumulatora na stałe czuwanie. Sprawdź również czy urządzenie ma regulację stopnia czułości sensora. I tak marginesie - warto rozważyć również rejestrator z tyłu.


Dzięki za rady :) rejestrator już mam podłączony pod zapalniczkę. Doświetlania to on niestety nie ma (przynajmniej nie wiem o tym), a sensor z regulacją ma - kilka razy zapisał mi jakieś nagrania bo "poczuł coś", m.in. jak miałem stłuczkę w maju to zablokował to nagrania :lol:
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 13.02.2024 05:54

Cropidło napisał(a):Jestem odpowiedzialnym człowiekiem,ale przetestować trzeba.


Oczywiście :peace:
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 13.02.2024 05:56

Podświetlenie to diody przy lub wokół obiektywu :faja:

Sensor dobra rzecz - i chyba lepiej, gdy działa na wyrost :spoko:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12770
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 13.02.2024 10:05

W niedzielę przypadkowe spotkanie, wczoraj szybka decyzja i już jest wstępna rezerwacja wspólnego wyjazdu - czworo dorosłych, cztery nastolatki. Obym tylko miała wolne w tym czasie bo nijak nie mogę się dowiedzieć od kiedy możemy brac urlop :rotfl:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 1202
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone