Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 16157
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.11.2023 17:56

Można mocno źle trafić pod kątem czystości. No i w porównaniu do Cro dużo słabiej i plaże zastawione leżakami. Opieram się na opiniach znajomych co jeździli do Cro i byli w Albanii we Vlorze i opisach na forach i cro.pl i innych.
Na pewno Vlora lepsza od Durres, ale sporo słabiej od pobytu dalej na południe. Poczytaj choćby relacje tu na forum, teraz nawet Wiola opisuje pobyt w Borsh.
Osobiście też mam obecnie Albanię na tapecie, zresztą już chyba 3 czy 4 podejście, i każdorazowo stawiam na odcinek Borsh-Himare, a wygrywala za każdym razem Grecja ( choć raz już Albanię w czasie jednodniówki odwiedziliśmy).
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2667
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.11.2023 12:18

piekara114 napisał(a):Można mocno źle trafić pod kątem czystości. No i w porównaniu do Cro dużo słabiej i plaże zastawione leżakami. Opieram się na opiniach znajomych co jeździli do Cro i byli w Albanii we Vlorze i opisach na forach i cro.pl i innych.
Na pewno Vlora lepsza od Durres, ale sporo słabiej od pobytu dalej na południe. Poczytaj choćby relacje tu na forum, teraz nawet Wiola opisuje pobyt w Borsh.
Osobiście też mam obecnie Albanię na tapecie, zresztą już chyba 3 czy 4 podejście, i każdorazowo stawiam na odcinek Borsh-Himare, a wygrywala za każdym razem Grecja ( choć raz już Albanię w czasie jednodniówki odwiedziliśmy).


Po dwóch latach banicji w RP ( wakacje na wsi, odwiedzanie rodziny, tydzień pod namiotami ) wszystko będzie pasowało.
W sumie to potrzebujemy tylko czystego apartmana, ciepłego morza i słońca. Te warunki chyba spełni Albania na przełomie czerwca / lipca . Tydzień szybko zleci to kto będzie miał czas na przejmowanie się drobiazgami

Pierwszy raz nie jedziemy autem, lecimy fligrem , żeby było trochę atrakcji to startujemy z Pyrzowic obok domu , powrót do Krakowa , bo tak było tanio i wylot będzie z Tirany późnym popołudniem :zeby:
Do samolotu możemy zabrać tylko 3 torby o wymiarach 40x30x20 , ciekawe jak moja pani tym razem spakuje do nich pół domu :zeby:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8052
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.11.2023 19:19

piekara114 napisał(a):Dziękuję.
Zagłębiowski napisał(a):Piękna sprawa, nam również się uda późną jesienią zaczerpnąć słońca :)
Czego Ci serdeczne życzę. :)

Dziś w Lidlu
IMG_20231124_180054.jpg


Kupiłem dzisiaj :sm:
A te kiedyś ułożyła żona z moją niewielką pomocą, Vrsar 3000 sztuk.
20231127_152955.jpg
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 06.01.2024 23:22

Ogromnie mnie ucieszyło, że w końcu skończyłam mega trudny film z całego roku :)
Materiału ogrom i obróbka mega trudna ale warto było bo wyszło nawet spoko.
Jak chcecie to zapraszam:

te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11365
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.01.2024 18:12

Ucieszyło zalogowanie na forum po awarii :la: Widać było trochę wolnego, bo kilka dni przerwy i jest co nadrabiać.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 08.01.2024 18:28

Agawa. napisał(a):Ogromnie mnie ucieszyło, że w końcu skończyłam mega trudny film z całego roku :)


Intensywny rok - sporo miejsc odwiedziliście :spoko:

Most na Krk był robiony z drona?

te kiero napisał(a):Ucieszyło zalogowanie na forum po awarii :la:


Bij mnie laczkiem za nieuwagę... :jezykukos:
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 08.01.2024 19:12

stachan napisał(a):
Agawa. napisał(a):Ogromnie mnie ucieszyło, że w końcu skończyłam mega trudny film z całego roku :)


Intensywny rok - sporo miejsc odwiedziliście :spoko:

Most na Krk był robiony z drona?


tak :)
megidh
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5081
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 08.01.2024 21:11

te kiero napisał(a):Ucieszyło zalogowanie na forum po awarii :la: Widać było trochę wolnego, bo kilka dni przerwy i jest co nadrabiać.

Tak właśnie pomyślałam, jak wczoraj nie mogłam się zalogować.
Dobrze, że już wszystko działa :D.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11365
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 09.01.2024 20:59

stachan napisał(a):
te kiero napisał(a):Ucieszyło zalogowanie na forum po awarii :la:


Bij mnie laczkiem za nieuwagę... :jezykukos:


Ale jo nie bede...

Na lapku dziś znów bez logowania, ale na telefonie działa :)
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5820
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 10.01.2024 10:00

te kiero napisał(a):
stachan napisał(a):
Na lapku dziś znów bez logowania, ale na telefonie działa :)


Nie wiem o co chodzi ale u mnie żadnych problemów - ani wczoraj, ani dzisiaj :sm:
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 10.01.2024 21:31

te kiero napisał(a):Na lapku dziś znów bez logowania, ale na telefonie działa :)


Wyczyść pliki tymczasowe w przeglądarce :idea:

Do odświeżenia i przyspieszenia komputera polecam Odkurzacz oraz CCleaner - ostrożnie przy zaznaczaniu opcji, bo można sobie zapisane hasła usunąć.

Służę pomocą w razie potrzeby :spoko:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11365
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.01.2024 10:15

Nie ze mną te numery... :)

Czyszczone regularnie. Najważniejsze, że już wszędzie działa :coool:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12770
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.01.2024 10:09

Ucieszył debiut córy na bojerze. Wsiadła i śmiagała jakby robiła to od urodzenia :bojesie:

4dcc7ded-e618-4258-89e5-dc43c4c8ddb0.jpg
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.01.2024 20:20

te kiero napisał(a):Nie ze mną te numery... :)

Czyszczone regularnie. Najważniejsze, że już wszędzie działa :coool:


Witam ...czyszczenie to bardzo ważna rzecz :D ...
...ja tak wyczyściłem kompa.... :roll: że musiałem nowego kupić :lol:
...byłem wkurzony tylko przez tydzień....potem nerwy przeniosłem na Forza Horizon 5 :lool:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11365
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.01.2024 21:47

Ucieszyły dzisiejsze rabaty przy rezerwacjach na bookingu, będzie na obiad Wiener Schnitzel ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 1200
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone