Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5264
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 29.04.2023 13:42

Janusz, serdeczne podziękowanie za muzyczny prezent. :wink:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5264
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 29.04.2023 14:04

boboo napisał(a): Przyjmij od nas Życzenia - bez wdawania się w szczegóły :wink: - Wszystkiego Najlepszego :papa:

Jak najbardziej przyjmuję :oczko_usmiech: , i w szczegóły się nie wdawam. :-D :
boboo napisał(a): Spora część "chłopaków" z niemieckiego forum, nabywa w tym wieku jakiś "pojazd mieszkalny" i...
jakiś stateczek (celem ustatkowania się :wink: ) na przyczepce.
Wjeżdżają do Cro na kamping gdzieś zaraz po Wielkiej Nocy, wracają do domu, aby zdążyć pozamiatać jesienne liście :wink:

Bogdan, cytując klasyka - "nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych". Tu jeszcze trzeba 5 lat zasuwać... Gdyby człowiek x lat temu wybrał inną drogę życiową, założył na ten przykład granatowy mundurek, to w tej chwili mógłby rozważać Twoją propozycję. A że z mundurem nigdy nie było mi po drodze...Twoja sugestia, choć kusząca musi jednak poczekać na ewentualne rozpatrzenie. :oczko_usmiech:
Pozdrów i uściskaj od nas Olgę. :papa:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5264
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 29.04.2023 14:13

Habanero napisał(a):Najlepszego Krzysiu, od naszej rodziny.
A z tym ustatkowaniem, to tak jak Bogdan pisał...
Przekroczyłeś 60, nie zdejmuj nogi z gazu i ciśnij z życia na maxa.
Tak Ci zagram... a co :wink:


Konrad, Dziewczyny, Dziewczyny, Konrad - dziękuję. Hamować nie zamierzam, nie w moim stylu. 8) A zagrałeś pięknie, jedną z moich ulubionych... :papa:
megidh
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5081
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 02.05.2023 21:47

Coś ta moja Częstochowa nie ma w ostatnich dniach szczęścia.
W niedzielę Włókniarz przegrał ze Spartą 2 punktami a w dzisiejszym meczu o Puchar Polski Raków został pokonany przez Legię w rzutach karnych.
Trzeba to jednak wziąć na klatę. Mam nadzieję, że Raków da radę zostać Mistrzem Polski.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 03.05.2023 05:51

Wyobraź sobie Gosiu, że 1 maja byłem w Częstochowie i przejeżdżałem obok stadionu Rakowa - z zewnątrz robi wrażenie :mrgreen:

Swoją drogą zaskoczyła mnie skala remontów na "gierkówce" oraz w samej Częstochowie na alei WP 8-O
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8052
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 03.05.2023 09:26

megidh napisał(a):Coś ta moja Częstochowa nie ma w ostatnich dniach szczęścia.
W niedzielę Włókniarz przegrał ze Spartą 2 punktami a w dzisiejszym meczu o Puchar Polski Raków został pokonany przez Legię w rzutach karnych.
Trzeba to jednak wziąć na klatę. Mam nadzieję, że Raków da radę zostać Mistrzem Polski.

Włókniarz też jeszcze ma szansę :wink:
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3348
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 03.05.2023 10:20

megidh napisał(a):Coś ta moja Częstochowa nie ma w ostatnich dniach szczęścia.
... Raków został pokonany przez Legię w rzutach karnych.
Trzeba to jednak wziąć na klatę. Mam nadzieję, że Raków da radę zostać Mistrzem Polski.


Kibicowałem jak mogłem, , rzuty karne to loteria, niekoniecznie sprawiedliwa. Legia w osłabieniu przez większość meczu, a nasz Raków nie wykorzystał przewagi liczebnej, choć w końcówce zaczęło się coś dziać, choć przez chwilę. Ostatni wygrany mecz ligowy trochę mnie podniósł na duchu, bo bałem się , że po decyzji trenera o odejściu Raków dostanie syndromu opuszczonego dziecka, ale ten syndrom trochę widziałem wczoraj. Ale ... nic się nie stało, Raków nic się nie stało!!!


stachan napisał(a):... byłem w Częstochowie i przejeżdżałem obok stadionu Rakowa - z zewnątrz robi wrażenie :mrgreen:


Może z zewnątrz tak, mając na uwadze, że niedawno przeszedł remont, a Raków grał domowe mecze na wynajętych boiskach, to i tak dobrze. A teraz , jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Raków będzie grał w europejskich rozgrywkach, a wtedy ten stadion raczej wrażenia nie zrobi. :(



stachan napisał(a):Swoją drogą zaskoczyła mnie skala remontów na "gierkówce" oraz w samej Częstochowie alei WP 8-O


Częstochowie rozebrano kręgosłup komunikacyjny, w pewnym momencie włodarze chwalili firmę za postępy, po krótkiej chwili ganili za tempo po tym, jak firma chciała domagać się dodatkowych pieniędzy, zostali wyrzuceni z budowy, umowa rozwiązana, kary, sądy, odszkodowania, w międzyczasie nowy przetarg, nowy wykonawca. czas biegł , nic się nie działo. Teraz na facebooku są filmiki z postępów. Ale jeszcze trochę to potrwa. Kiedyś będzie pięknie. Dobrze, że chociaż obwodnica jest, bo tak to dopiero mielibyśmy paraliż w mieście. Ja jak nie muszę, to się do miasta nie pcham, bo mnie denerwuje bardzo kluczenie po uliczkach.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.05.2023 11:16

Zmarnowane ponad dwie godziny na oglądanie finału Pucharu Polski.
Poziom meczu adekwatny do poziomu całej polskiej piłki, a zachowanie "piłkarzy" po meczu rodem z wiejskiej zabawy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108082
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.05.2023 11:44

Moje wszystkie wnuki (sztuk pięć)
przyszły oglądać rzuty karne.
Kibicowali Częstochowie, ale Wdowiak nie strzelił.....
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 04.05.2023 06:18

labusm napisał(a):Częstochowie rozebrano kręgosłup komunikacyjny [..] Ja jak nie muszę, to się do miasta nie pcham, bo mnie denerwuje bardzo kluczenie po uliczkach.


Faktycznie - optymalne porównanie. Zaufałem nawigacji, ale to był dzień wolny. Wyobrażam sobie jak musi wyglądać taki przejazd w dzień roboczy... :?
boboo
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5063
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 09.05.2023 05:55

Kto pisze takie rzeczy? Czy ktoś to tam sprawdza? :roll: :?
Smutne, by nie powiedzieć - tragiczne :?
businessinsider napisał(a):W tej chwili "opłata deszczowa" obowiązuję właścicieli nieruchomości o powierzchni od 600 m kw. i wskaźnika zabudowy na poziomie przynajmniej 50 proc. Przez "zabudowę" ustawodawca rozumie tu dom, garaż, taras, pomieszczenie gospodarcze czy powierzchnię wybrukowaną kostką. Rządzący planują jednak, by opłatą zostali ujęci także właściciele nieruchomości o powierzchni powyżej 600 m kw., z zabudowaną co najmniej połową powierzchni gruntu.

Źródło:
https://businessinsider.com.pl/gospodar ... ow/vxf1758
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5820
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 09.05.2023 07:40

Typowy poziom polskiego dziennikarstwa internetowego :roll:
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6664
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 11.05.2023 19:45

Ucieszyły dzisiejsze sukcesy i wyniki wychowanka na mistrzostwach województwa (8 klasa szkoła podstawowa specjalna) .
Na Mistrzostwach Dolnego Śląska wywalczył złoto na 100m (12,32 sek.),
srebro w skoku w dal 4,71 i srebro na 1500 ( 5min. 21 sek.) :D :D :D
Cyborg, startował w trzech konkurencjach :mrgreen:

Edit.
W dal przegrał o 1cm , a na 1500 finiszował i wbiegł praktycznie równo ze zwycięzcą biegu.
Mały włos, a miałby hattrica :wink:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5264
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 11.05.2023 22:06

Habanero napisał(a):Ucieszyły dzisiejsze sukcesy i wyniki wychowanka na mistrzostwach województwa (8 klasa szkoła podstawowa specjalna) .
Na Mistrzostwach Dolnego Śląska wywalczył złoto na 100m (12,32 sek.),
srebro w skoku w dal 4,71 i srebro na 1500 ( 5min. 21 sek.) :D :D :D
Cyborg, startował w trzech konkurencjach :mrgreen:

Edit.
W dal przegrał o 1cm , a na 1500 finiszował i wbiegł praktycznie równo ze zwycięzcą biegu.
Mały włos, a miałby hattrica :wink:

Jak dobry nauczyciel, trener - motywator to są i wyniki. I nie ważne , że od czasu do czasu jakiś wyraz napisze z błędem. :wink:
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3337
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 12.05.2023 04:53

Brawo! :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 1176
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone