Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1945
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 24.11.2022 21:31

piekara114 napisał(a):A mnie ucieszył list z sądu :D z informacją o wykreśleniu kredytu z KW. I teraz poczułam, że mieszkanie jest w pełni nasze :mrgreen: Czas oczekiwania 10 tyg, a mówili o roku.... :mrgreen:

Gratulacje. Jest to ogromna ulga dla duszy i ciała;)
Człowiek czuje się wolny i szczęśliwy bez psychicznego balastu. Uwolnilaś się od tego pajaca z NyByPy ;)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13178
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 24.11.2022 21:33

I jeszcze mnie dziś ucieszyło, że kupiłam bilety na wakacje :oczko_usmiech:
A jeszcze bardziej to, że nie muszę wybierać między Grecją a Italią :lol:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 16166
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.11.2022 22:46

Wikol, dzięki. Choć nigdy nie czułam ciężaru kredytu. Dopasowaliśmy go tak, aby nie rezygnować z wakacji czy innych rozrywek, aby nie był obciążeniem dla nas. No i braliśmy kredyt na górce, potem spadki oprocentowania, lekka nadpłata, więc nawet przy obecnych wzrostach rata była niższa niż jak kredyt brałam :D Równie ważne, że w ciągu tych kilku lat (spłaciliśmy w połowie deklarowanego okresu) wartość rynkowa mieszkania wzrosła 3krotnie. U mnie same plusy, co także cieszy.


Aga, to upolowałaś lot na ten Rodos? Czy całkiem co innego? I jak Włochy do tego wrzuciłaś? I jakie ceny? Bo że tanio to już było to chyba każdy wie :evil: No i z Zuzią? Czy romantic we dwoje?
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3671
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 25.11.2022 12:53

Nie wiem gdzie to zapodać, daję tu /moderator może mi podpowie/.
Forum Chorwacja Online - Cro.pl a tu dzisiejsze wątki. I tak od góry; Grecja, Macedonia, Kreta, wyspy Kanaryjskie, Rumunia, Portugalia, Hiszpania, Francja, Dolomity, Alpy. A gdzie Chorwacja??

Jakoś tak smutno się zrobiło.
Załączniki:
z cropl.jpg
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 16166
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.11.2022 13:10

Z wyjątkiem pierwszej pozycji to działanie jednego forumowicza, pół zdania i wątki odżyły....

Z tegorocznych chorwackich wyjazdów żyją ze trzy, cztery relacje... Mało userów pisze relacje, a w tym roku jeszcze mniej niż ostatnio....
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12776
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 25.11.2022 13:16

damianisko5 napisał(a):Nie wiem gdzie to zapodać, daję tu /moderator może mi podpowie/.
Forum Chorwacja Online - Cro.pl a tu dzisiejsze wątki. I tak od góry; Grecja, Macedonia, Kreta, wyspy Kanaryjskie, Rumunia, Portugalia, Hiszpania, Francja, Dolomity, Alpy. A gdzie Chorwacja??

Jakoś tak smutno się zrobiło.


Piszę i co z tego :cry:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.11.2022 18:56

damianisko5 napisał(a):Nie wiem gdzie to zapodać, daję tu /moderator może mi podpowie/.
Forum Chorwacja Online - Cro.pl a tu dzisiejsze wątki. I tak od góry; Grecja, Macedonia, Kreta, wyspy Kanaryjskie, Rumunia, Portugalia, Hiszpania, Francja, Dolomity, Alpy. A gdzie Chorwacja??
Jakoś tak smutno się zrobiło.

Musisz sobie założyć wątek, zaprosić rodzinę, sąsiadów, znajomych, kuzynów, kuzynki, siostrzenicę czy bratanka* , napisać kilka wątków o Chorwacji i masz szansę to zmienić :wink:

To o czym piszesz mnie oczywiście nie cieszy, ale ja niestety nie umiem/nie posiadam odpowiednich kwalifikacji, żeby postawić odpowiednią diagnozę, która pomogłaby ogarnąć ten przypadek.

*niepotrzebne skreślić
boboo
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5063
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 26.11.2022 05:59

damianisko5 napisał(a):(...) A gdzie Chorwacja??
Jakoś tak smutno się zrobiło.
A komu ma się jeszcze chcieć pisać?
Czego oczekujesz na forum, na którym ecyklopedyczne wręcz relacje z najpiękniejszych chorwackich wysp,
"gaszone" są przez samego admina określeniem "1000 plaż Viru"*
Czego oczekujesz przy stosowaniu podwójnych standardów przy rozdawnictwie ostrzeżeń?
Komu się zachce pisać w pontonowym wątku, jeśli po zamieszczeniu "nostalgiczno-humorystycznej" fotki jest się "petowanym" przez "wilka morskiego" (który również nie omieszkał expercko stwierdzić, że mój ponton nie nadaje się na Adriatyk)?



* to chyba "najbrzydsza" wyspa w Chorwacji
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1945
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 26.11.2022 10:07

damianisko5 napisał(a):Nie wiem gdzie to zapodać, daję tu /moderator może mi podpowie/.
Forum Chorwacja Online - Cro.pl a tu dzisiejsze wątki. I tak od góry; Grecja, Macedonia, Kreta, wyspy Kanaryjskie, Rumunia, Portugalia, Hiszpania, Francja, Dolomity, Alpy. A gdzie Chorwacja??

Jakoś tak smutno się zrobiło.

Ile razy można oglądać ciągle to samo. Robi się to już nudne.
A chętnie obejrze inne miejsca niż Chorwacja.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 26.11.2022 10:15

Smuci mnie, że dzisiaj zbyt późno zacząłem przeglądać forum.
Ale mam świadomość, że to samo kogoś innego ucieszy.
Perspektywa.
Zagłębiowski
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 28.08.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zagłębiowski » 26.11.2022 10:55

Ucieszyła pokaźna nadpłata za ogrzewanie :D W sam raz na dzisiejszy wypad z rodziną do pizzerii, połączone z oglądaniem meczu. Nawet i na solidny napiwek wystarczy :D

Ale za rok już chyba do śmiechu nie będzie :idea: Wtedy będziemy się martwić.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1945
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 26.11.2022 11:23

boboo napisał(a):Czego oczekujesz przy stosowaniu podwójnych standardów przy rozdawnictwie ostrzeżeń?

Ostrzeżenie za "pajaca z NBP"
Przypominam że to organ niezależny politycznie więc w czym rzecz ? :papa:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5264
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 26.11.2022 12:43

damianisko5 napisał(a):Nie wiem gdzie to zapodać, daję tu /moderator może mi podpowie/.
Forum Chorwacja Online - Cro.pl a tu dzisiejsze wątki. I tak od góry; Grecja, Macedonia, Kreta, wyspy Kanaryjskie, Rumunia, Portugalia, Hiszpania, Francja, Dolomity, Alpy. A gdzie Chorwacja??

Jakoś tak smutno się zrobiło.



Treść dwóch ostatnich postów admina w tym wątku jest częściową odpowiedzią na Twoje przemyślenia. A drugi jest wprost symptomatyczny.
Poza tym jakość jest wypierana przez ilość. Ważne, żeby ilość wejść na forum przekładała się na ilość reklamodawców. Niedawno któryś z modów chwalił się ilością wejść na forum na forum, ilością zarejestrowanych userów. Szkoda, że nie podano, ilu z nich jest martwymi duszami. I ilu z nich napisało więcej niż 5 postów. :papa:
Ostatnio edytowano 26.11.2022 13:02 przez Bravik, łącznie edytowano 1 raz
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5264
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 26.11.2022 12:44

wikol napisał(a):
boboo napisał(a):Czego oczekujesz przy stosowaniu podwójnych standardów przy rozdawnictwie ostrzeżeń?

Ostrzeżenie za "pajaca z NBP"
Przypominam że to organ niezależny politycznie więc w czym rzecz ? :papa:


Wikol, ja dostałem bana za podciągnięcie Suskiego do roli polityka. Tak że z ostrzeżeniem jesteś wygrany. :oczko_usmiech:
Ale już wrzucenie przez admina zdjęcia do konkursu, na którym jest krzyż i podpisanie go tekstem "Tylko pod tym znakiem" oczywiście nie łamie punktu regulaminu brzmiącego: "Niedopuszczalne jest prezentowanie własnych poglądów politycznych, religijnych i światopoglądowych, jak też krytykowanie w jakiejkolwiek formie poglądów czy postaw innych osób". :wink:
Orwell i "Folwark zwierzęcy" się kłania.
Ostatnio edytowano 26.11.2022 12:55 przez Bravik, łącznie edytowano 1 raz
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1945
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 26.11.2022 12:54

Bravik napisał(a):
wikol napisał(a):
boboo napisał(a):Czego oczekujesz przy stosowaniu podwójnych standardów przy rozdawnictwie ostrzeżeń?

Ostrzeżenie za "pajaca z NBP"
Przypominam że to organ niezależny politycznie więc w czym rzecz ? :papa:


Wikol, ja dostałem bana za podciągnięcie Suskiego do polityka. Tak że z ostrzeżeniem jesteś wygrany. :oczko_usmiech:
Ale już wrzucenie przez admina zdjęcia do konkursu, na którym jest krzyż i podpisanie go tekstem "Tylko pod tym znakiem" oczywiście nie łamie punktu regulaminu brzmiącego: "Niedopuszczalne jest prezentowanie własnych poglądów politycznych, religijnych i światopoglądowych, jak też krytykowanie w jakiejkolwiek formie poglądów czy postaw innych osób". :wink:
Orwell i "Folwark zwierzęcy" się kłania.

+1
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 1158
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone