Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 30.03.2022 23:22

stachan napisał(a):Każdy użytkownik naszego forum jest cenny, bo każdy wnosi swój wkład, a ta baza wiedzy pozostaje na lata. Lepszych choćby dwudziestu aktywnych userów aniżeli 2 miliony martwych dusz z kilkoma postami. Nie ilość, a jakość jest najważniejsza :idea: 8)


To cieszy - tzn. taka opinia :)
Smuci, że usuwa się jednak userów za to, że szczerze mówią tu o tym co ich smuci .
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 31.03.2022 06:27

Katerina napisał(a):Smuci, że usuwa się jednak userów za to, że szczerze mówią tu o tym co ich smuci .

Ale za to zostają ci, którzy piszą o tym co ich cieszy.
Taki ba lans.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12780
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 31.03.2022 08:46

Od rana sypie śnieg a ja mam już w samochodzie letnie opony :roll:
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 31.03.2022 10:10

Katerina napisał(a):To cieszy - tzn. taka opinia :)
Smuci, że usuwa się jednak userów za to, że szczerze mówią tu o tym co ich smuci .


Popieram. Też mnie to smuci.
Aż musiałem sprawdzić za co były te bany.

Pytanie: ban jest na jaki okres?
(kolega pyta) :)
lawenda80
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 172
Dołączył(a): 12.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 31.03.2022 11:18

Deszcz ,zimno ,szaro i ponuro
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.03.2022 13:20

eXtreme napisał(a):Aż musiałem sprawdzić za co były te bany.

Pytanie: ban jest na jaki okres?
(kolega pyta) :)


Regulamin się kłania

Dlaczego zostałem zawieszony lub zbanowany ?
Administratorzy i moderatorzy dbają o przestrzeganie regulaminu i kultury wypowiedzi. Zauważ, że zwykle użytkownik otrzymuje od nich najpierw pouczenie lub ostrzeżenie. Jeśli jednak uznają, że swoją postawą potwierdzasz, że nie chcesz uczestniczyć w forum na obowiązujących na nim zasadach, wówczas zostaniesz czasowo lub trwale zawieszony bądź zbanowany.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2667
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 31.03.2022 16:04

Kapitańska Baba napisał(a):Od rana sypie śnieg a ja mam już w samochodzie letnie opony :roll:


Od lat stosuje zasadę że zmiana opon na letnie nie wcześniej niż połowa kwietnia i zawsze się sprawdza . A nawet zdarzało mi się zmieniać w majówkę :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12780
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 31.03.2022 16:14

sito_zabrze napisał(a):
Kapitańska Baba napisał(a):Od rana sypie śnieg a ja mam już w samochodzie letnie opony :roll:


Od lat stosuje zasadę że zmiana opon na letnie nie wcześniej niż połowa kwietnia i zawsze się sprawdza . A nawet zdarzało mi się zmieniać w majówkę :wink:


Też tak co roku robiłam, ten sezon to zupełny przypadek - samochód jechał na warsztat więc opony pojechały z nim :wink:
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1311
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 31.03.2022 16:55

Teraz to trudno się wstrzelić. Ja też zmieniłem opony, choć poranki bywają jeszcze z przymrozkiem. Ale jak w ciągu dnia temperatura jest między 10 a 20, to jednak wolę mieć letnie. Choć na zimowych lepsza przyczepność :D
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 31.03.2022 21:14

Janusz Bajcer napisał(a):
Dlaczego zostałem zawieszony lub zbanowany ?
Administratorzy i moderatorzy dbają o przestrzeganie regulaminu i kultury wypowiedzi. Zauważ, że zwykle użytkownik otrzymuje od nich najpierw pouczenie lub ostrzeżenie. Jeśli jednak uznają, że swoją postawą potwierdzasz, że nie chcesz uczestniczyć w forum na obowiązujących na nim zasadach, wówczas zostaniesz czasowo lub trwale zawieszony bądź zbanowany.

O i to szanuję. Pytanie i konkretna odpowiedź.
Dzięki.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8052
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 31.03.2022 21:30

sito_zabrze napisał(a):
Kapitańska Baba napisał(a):Od rana sypie śnieg a ja mam już w samochodzie letnie opony :roll:


Od lat stosuje zasadę że zmiana opon na letnie nie wcześniej niż połowa kwietnia i zawsze się sprawdza . A nawet zdarzało mi się zmieniać w majówkę :wink:

W służbowym zmieniam zawsze dopiero pod koniec kwietnia, tak dla spokojności 8)
W obu prywatnych od kilku sezonów mam dobre wielosezonowe, robię tak mało kilometrów rocznie że to dla mnie idealna opcja.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11371
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 31.03.2022 22:11

Kapitańska Baba napisał(a):Też tak co roku robiłam, ten sezon to zupełny przypadek - samochód jechał na warsztat więc opony pojechały z nim :wink:

Ja robię podobnie w poniedziałek, kompleksowy przegląd od razu z przekładką kół, mam nadzieję, że będzie już w przyszłą środę po zimie.

Zawsze wymieniałem koło 20 kwietnia, jak wszyscy wokół już zmienili wcześniej.

29DDW
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.04.2022 10:05

1648325570_ix3g8m_600.jpg
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3339
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 02.04.2022 21:22

To bardzo budujące i optymistyczne zestawienie Janusz :hut: :hearts:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5264
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 02.04.2022 21:26

Bardzo cieszy to, co na kortach robią nasi tenisiści. A już to, co wyczynia Iga Świątek to bajka. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 1128
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone