Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12781
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.03.2022 12:25

Sobota z OLX - nie ma to jak polować na wolne ogłoszenia przez pół popołudnia.
Ale z sukcesem.
Darmowy narożnik zdobyty :idea:
Nie było łatwo bo wszelkie ogłoszenia o darmowych łóżkach znikają w sekundy.
Co prawda mąż jak zobaczył, że trzeba go znieść z czwartego piętra bez windy to trochę klął pod nosem ale z sąsiadem dali radę.
Narożnik juz stoi w nowym miejscu i śpią na nim potrzebujący.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2667
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 21.03.2022 18:27

sito_zabrze napisał(a):Ukraińcy którzy pracują z moją panią przez weekend zrobili kilkanaście kursów na granice . Wszyscy których przywieźli dostali dach nad głową u bliskich , tony jedzenia , dzieci zabawki . Jedna dziewczyna uciekala z 14 miesięcznym dzieckiem bez wózka... ostatnie 10km szła z buta.

Większość ma tylko jedno marzenie , wrócić do wolnej ojczyzny :cry:

Veronika z którą pracuje moja pani zostawiła mamę w Czernihowie nad Kijowem. Od początku siedzi w piwnicy. Kończy jej się jedzenie . Na mieście są tylko czołgi. A cały wylot z miasta jest zaminowany....


Veroniki mama i teściowa dotarły dzisiaj do Gliwic. Są cale i zdrowe. :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12781
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.03.2022 09:37

sito_zabrze napisał(a):Veroniki mama i teściowa dotarły dzisiaj do Gliwic. Są cale i zdrowe. :lol:


Super :idea:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12781
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.03.2022 09:48

Ucieszył sukces Córy :D

276146624_385709413068201_4636836508716724558_n.jpg
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3339
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 22.03.2022 11:20

Gratulacje dla laureatki :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12781
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.03.2022 11:25

stachan napisał(a):Gratulacje dla laureatki :mrgreen:


Dziękuję serdecznie :hearts:
megidh
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5083
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 22.03.2022 20:52

Kapitańska Baba napisał(a):Sobota z OLX - nie ma to jak polować na wolne ogłoszenia przez pół popołudnia.
Ale z sukcesem.
Darmowy narożnik zdobyty :idea:
Nie było łatwo bo wszelkie ogłoszenia o darmowych łóżkach znikają w sekundy.
Co prawda mąż jak zobaczył, że trzeba go znieść z czwartego piętra bez windy to trochę klął pod nosem ale z sąsiadem dali radę.
Narożnik juz stoi w nowym miejscu i śpią na nim potrzebujący.

Podziwiam Wasze zaangażowanie w pomoc dla Ukraińców.

Kapitańska Baba napisał(a):Ucieszył sukces Córy :D

Gratuluję.
Pomimo tych strasznych działań wojennych życie toczy się dalej i dobrze, że są takie momenty, które cieszą w tych trudnych czasach.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12781
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 23.03.2022 11:43

megidh napisał(a):Gratuluję.
Pomimo tych strasznych działań wojennych życie toczy się dalej i dobrze, że są takie momenty, które cieszą w tych trudnych czasach.


Dziękuję serdecznie :hearts:
Wiesz - musimy normalnie żyć. Robimy co w naszej mocy by pomóc ludziom których wojna wygoniła z własnych domów ale to nie znaczy że przestajemy żyć własnym życiem. Mieszkamy razem, gospodarujemy razem z uchodźcami, czasem jest mniej czasu bo co rusz jakiś wyjazd wpada w ciągu dnia ale życie trwa i trzeba mieć odskocznię od trudnej codzienności zeby mieć siłę pokonywać zło :idea:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8822
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 25.03.2022 11:41

Wypis ze szpitala i perspektywa słonecznego weekendu we własnym domu 8) .
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12781
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 25.03.2022 22:38

Matka z córką z Kijowa właśnie poszły spać w naszym pokoju gościnnym. Jutro wieziemy je dalej... Niech to szaleństwo w końcu się zatrzyma.....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.03.2022 20:15

Zasmuciło? hmm zastanowiło...
Usunięcie, zbanowanie starych rozpoznawalnych userów,którzy wnosili koloryt na tym forum.
Pomimo oczywistej irytacji,którą wzbudzało sporo postów,najbardziej cenni dla samego forum są chyba ci,którzy sporo komentują :roll:
Osobiście nie należę do tego grona,ale czytam chętnie,a i pooglądam.
Niedługo będzie tu naprawdę nuuuda
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11371
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 26.03.2022 20:47

Nudziło to się komuś na wschodzie i wynik jaki jest każdy widzi; wnosi koloryt...

A bany pewnie przeminą; wraz z nadejściem sezonu, Cro.pla znów się ożywi.
Choć wyniki jakie podał Janusz, trochę mnie zaskoczyły.

I Ty również możesz zostać "Św.Mikołajem" i zrobić coś dla forum niż tylko czytać i oglądać :)

---

Ucieszył spokojny dzień w pracy (9godz), dobrze że wczoraj podgoniłem sobie, a i klienci byli wyjątkowo ok :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12781
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.03.2022 21:49

Dawno nie płakałam przy pożegnaniach. Dziś tak. I to cieszy bo znaczy że poznaję ludzi których mimo krótkiej znajomości chcę mieć w sercu na zawsze. I chcę wierzyć że następnym razem widzimy się w innym miejscu w dobrym czasie :!: dla takich chwil warto żyć :hearts:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2128
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 27.03.2022 16:05

croktoś napisał(a):Zasmuciło? hmm zastanowiło...
Usunięcie, zbanowanie starych rozpoznawalnych userów,którzy wnosili koloryt na tym forum.

Chyba coś przeoczyłem bo nie wiem o kim piszesz i w związku z jakim wydarzeniem.
Chyba że ci chodzi o jakieś stare dzieje.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2667
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 28.03.2022 17:14

Dostałem ( za friko ) bilet na jutrzejszy mecz ze Szwecją. Zostaje tylko kwestia dojazdu na stadion ( 11km ) i ewentualnie zakup jakiegoś piwka... :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 1127
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone