Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12782
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2022 12:39

Przed minutą błysnęło. Myślałam, że coś mi się przewidziało ale wtedy głośno zagrzmiało 8O 8O 8O I tak sypnęło śniegiem, ze świata za oknem nie widać 8O

Edit: kolejne błyskawice i grzmoty 8O
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2432
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 17.01.2022 13:35

Nefer napisał(a):Syn z pozytywnym testem i izolacja do 25 stycznia. My z żoną i córką też testy zrobiliśmy i czekamy na wyniki, pewnie będą jutro rano.

Dużo zdróweczka dla syna. Ja pozytywny wynik , a mąż negatywny...razem pod jednym dachem. Więc głowa do góry
Daj znać jak tam wyniki. Pozdrawiam i dużo zdroweczka życzę. :papa:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2432
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 17.01.2022 13:39

maslinka napisał(a):
Karin, zdrówka!

Dziękuję Maslinko...już powolutku na szczęście coraz lepiej. :papa:
mariusz_sn
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_sn » 17.01.2022 15:15

Witajcie, jak jadę A2 przez Austrię to zawsze banan na twarzy jak mijam ten znak bo już przeważnie deszczowe góry przejechane i droga już z górki :D :
Załączniki:
A2.JPG
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5782
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 17.01.2022 16:31

karin74 napisał(a):
Nefer napisał(a):Syn z pozytywnym testem i izolacja do 25 stycznia. My z żoną i córką też testy zrobiliśmy i czekamy na wyniki, pewnie będą jutro rano.

Dużo zdróweczka dla syna. Ja pozytywny wynik , a mąż negatywny...razem pod jednym dachem. Więc głowa do góry
Daj znać jak tam wyniki. Pozdrawiam i dużo zdroweczka życzę. :papa:

Dziękuję w imieniu syna, który czuje się całkiem dobrze.
Mamy już wyniki - trzy razy negatywny, czyli u nas trzy negatywne, jeden pozytywny.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9318
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 17.01.2022 21:19

Kapitańska Baba napisał(a):Przed minutą błysnęło. Myślałam, że coś mi się przewidziało ale wtedy głośno zagrzmiało 8O 8O 8O I tak sypnęło śniegiem, ze świata za oknem nie widać 8O

Edit: kolejne błyskawice i grzmoty 8O

U mnie było to samo, tylko do tego doszła jeszcze trąba powietrzna, która narobiła wiele szkód. W okolicy ludzie potracili płoty, które niszczyły połamane drzewa.
Ja, na ogrodzie straciłam pięć dorodnych srebrnych świerków. :(
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2432
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 17.01.2022 23:04

Nefer napisał(a):
karin74 napisał(a):
Nefer napisał(a):Syn z pozytywnym testem i izolacja do 25 stycznia. My z żoną i córką też testy zrobiliśmy i czekamy na wyniki, pewnie będą jutro rano.

Dużo zdróweczka dla syna. Ja pozytywny wynik , a mąż negatywny...razem pod jednym dachem. Więc głowa do góry
Daj znać jak tam wyniki. Pozdrawiam i dużo zdroweczka życzę. :papa:

Dziękuję w imieniu syna, który czuje się całkiem dobrze.
Mamy już wyniki - trzy razy negatywny, czyli u nas trzy negatywne, jeden pozytywny.

:D :D :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12782
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.01.2022 10:26

elka21 napisał(a):U mnie było to samo, tylko do tego doszła jeszcze trąba powietrzna, która narobiła wiele szkód. W okolicy ludzie potracili płoty, które niszczyły połamane drzewa.
Ja, na ogrodzie straciłam pięć dorodnych srebrnych świerków. :(


To się u Ciebie zadziało 8O Szkoda Twoich pięknych drzew :cry: :cry: :cry:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9318
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 18.01.2022 20:33

Kapitańska Baba napisał(a):
elka21 napisał(a):U mnie było to samo, tylko do tego doszła jeszcze trąba powietrzna, która narobiła wiele szkód. W okolicy ludzie potracili płoty, które niszczyły połamane drzewa.
Ja, na ogrodzie straciłam pięć dorodnych srebrnych świerków. :(


To się u Ciebie zadziało 8O Szkoda Twoich pięknych drzew :cry: :cry: :cry:

Drzew szkoda, ale i tak się cieszę, że nie znalazłam się w samym centrum niszczycielskiej trąby.
Jeszcze do tej pory ekipy energetyczne i zastępy strażaków cały czas tną piłami powalone drzewa, wstawiają nowe słupy i budują nową linię energetyczną, bo połowa miejscowości jest bez prądu od wczorajszego rana. A z tego co widać, to jeszcze trochę może to potrwać.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2128
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 27.01.2022 04:18

Zasmuciła mnie ponowna choroba na C19.
Cieszy, że tym razem (póki co) bardzo łagodnie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.01.2022 22:09

boboo
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5063
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 28.01.2022 19:29

Tak to już jest, że w momencie zapłodnienia zostaje podpisany wyrok śmierci z... otwartą datą.
Zmarł najlepszy Tata na Świecie :cry:
tata_grob.jpg


Bez polityki: jestem pod wrażeniem polskich urzędów.
W jedno przedpołudnie i 1 godzinę następnego dnia obskoczyliśmy z Mamą wszystkie urzędy (sprawy emerytalne, ubezpieczeniowe itp. itd.).
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5264
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 28.01.2022 19:42

boboo napisał(a):Tak to już jest, że w momencie zapłodnienia zostaje podpisany wyrok śmierci z... otwartą datą.
Zmarł najlepszy Tata na Świecie :cry:
tata_grob.jpg


Bez polityki: jestem pod wrażeniem polskich urzędów.
W jedno przedpołudnie i 1 godzinę następnego dnia obskoczyliśmy z Mamą wszystkie urzędy (sprawy emerytalne, ubezpieczeniowe itp. itd.).

Współczuję, współczuję tym bardziej, że dwa dni wcześniej odeszła moja Mama.
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6664
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 28.01.2022 20:05

boboo napisał(a):Tak to już jest, że w momencie zapłodnienia zostaje podpisany wyrok śmierci z... otwartą datą.
Zmarł najlepszy Tata na Świecie :cry:
...


Bravik napisał(a):Współczuję, współczuję tym bardziej, że dwa dni wcześniej odeszła moja Mama.


Drodzy Koledzy, przyjmijcie ode mnie i mojej rodziny wyrazy najgłębszego współczucia.
:cry: :cry: :cry: :cry:
boboo
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5063
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 28.01.2022 20:14

@Bravik,
dziękuję i wzajemne wyrazy współczucia.
Dziękuję, Konradzie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 1114
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone