Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.11.2008 11:57

madzia1981 napisał(a):Smoki3
To dobrze czy źle...? :wink:


Pies podczas PRACY Obrazek


Jesli ktoś lubi w swoim trawniku leje po bombie Obrazek metr na metr Obrazek to wszystko OK. :lol:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 28.11.2008 12:02

Może coś tam jest zakopane - jakiś psi skarb :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.11.2008 12:15

-Yaro- napisał(a):Może coś tam jest zakopane - jakiś psi skarb :lol:


Tak KOŚCI z zeszłego roku Obrazek. :lol:
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 28.11.2008 12:28

Wedera napisał(a):A dzisiaj już jest piątek, jeszcze osiem godzin popracować i do domku :P

Ooo mnie tez to cieszy, tym bardziej, że jestem po 12 dniach pracy tzw. ciurkiem, więc nawet mi się nalezy. Mam prawdziwy weekend, dziś Lejdis Iwning w gronie mojej Trójcy- i to mnie cieszy najbardziej, a jutro impreza andrzejkowa- już z facetami i to jest mnie cieszy :lol: :lol: :lol:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 28.11.2008 12:39

Mam mały problem...może ktoś pomoże :cry:
Otóż nie mogę na klawiaturze napisać "ci" bo wyskakuje mi okienko z ati catalyst...jak to zmienić?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.11.2008 13:24

Obrazek
znam ten ból chociaż moja sunia na działce nie kopie i to mnie cieszy :D :D ale na spacerze na łąkach no to jestem pełen podziwu co potrafi ziemi urobić, a jak drze korzenie zębami to ubaw po pachy...
ja natka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja natka » 28.11.2008 17:25

A mnie ucieszyło to, że jest nadzieja na dobre zakończenie tego, co się źle zaczęło :D :D :D
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 28.11.2008 18:48

ja natka napisał(a):A mnie ucieszyło to, że jest nadzieja na dobre zakończenie tego, co się źle zaczęło :D :D :D

To ja się cieszę razem z Tobą :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.11.2008 18:58

ja natka napisał(a):A mnie ucieszyło to, że jest nadzieja na dobre zakończenie tego, co się źle zaczęło :D :D :D


Widocznie Mikołaj miał w tym udział :lol:
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 29.11.2008 12:27

A mnie dziś cieszy to, że wyglądam lepiej niż to wczoraj (po upadku pokrywki od kruszarki do lodu na twarz) się zapowiadało i jest szansa, że nie będę dziś na balu straszyć :lol: :lol: :lol:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 29.11.2008 12:57

Goniak napisał(a):A mnie dziś cieszy to, że wyglądam lepiej niż to wczoraj (po upadku pokrywki od kruszarki do lodu na twarz) się zapowiadało i jest szansa, że nie będę dziś na balu straszyć :lol: :lol: :lol:

Ty to masz wrażenia 8O jak nie wypadek rowerowy tuż przed ślubem to pokrywka od kruszarki do lodu na twarzy 8O przynajmniej od razu miałaś lód pod ręką :lol:.... a swoją drogą.... chyba się tam u Was nieźle działo skoro miałaś pokrywkę na twarzy 8O :lol: 8)
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 29.11.2008 14:25

madzia1981 napisał(a):Mam mały problem...może ktoś pomoże :cry:
Otóż nie mogę na klawiaturze napisać "ci" bo wyskakuje mi okienko z ati catalyst...jak to zmienić?


Madziu pytam wszędzie i nie mogę Ci pomóc ,bardzo mi smutno z tego powodu.Jest to sterownik do karty graficznej ale Ty na pewno o tym wiesz ,nie umiemy tego rozgryżc narazie.Daj znać jak to rozerwiesz.
Pozdrowionka dla Twojej ślicznej rodzinki
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 29.11.2008 14:28

Dziękuję Carnivalko za dobre chęci.
Kiedyś już mi ktoś na forum w tym pomagał, ale nie mogę tego odszukac.
Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Twoją rodzinkę.
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 29.11.2008 15:38

madzia1981 napisał(a):Dziękuję Carnivalko za dobre chęci.
Kiedyś już mi ktoś na forum w tym pomagał, ale nie mogę tego odszukac.
Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Twoją rodzinkę.

Madziu. Odinstaluj CCC (Catalyst Control Center). Powinno pomóc. :D Napisz czy zadziałało.
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 29.11.2008 15:58

Goniak napisał(a):A mnie dziś cieszy to, że wyglądam lepiej niż to wczoraj (po upadku pokrywki od kruszarki do lodu na twarz) się zapowiadało i jest szansa, że nie będę dziś na balu straszyć :lol: :lol: :lol:

Trzymam kciuki żebyś nie straszyła na balu :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 105
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone