Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 27.11.2008 17:04

Leszek Skupin napisał(a):Pępowinę przecinałem osobistycznie o godz. 14.45 27.11.2000 :D

Dzięki :D

P.S. Twardy byłem :lool: nie zemdlałem :lool:


Co znaczy byłem... :wink:

Zdrówka dla Adasia :lol:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 27.11.2008 17:21

A mnie dziś niezmiernie ucieszyło to, że mam w końcu zaliczony poprzedni semestr na studiach :D Byłam na wymianie studenckiej z programu Socrates i ten semestr na którym nie było nas w Polsce musieliśmy zaliczać teraz- totalnie bez sensu. W każdym bądź razie.... mam to już za sobą i teraz cudownych wspomnień z pół rocznego pobytu w Danii nic nie zakłóca :)
Pfffff :lol:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 27.11.2008 17:45

JacYamaha napisał(a):No chyba, że robi to dealer.


Trzecie auto na LPG i nie zauważyłem (nie odczułem) niektórych cytowanych powyżej dolegliwości. Z niektórymi wręcz nie mogę się zgodzić. Ale widocznie mam szczęście.
Jak podaje się jakieś dane to warto podać źródło.
Pozdrawiam


U mnie też pada....po kawie zasypiam...

Co do źródła - internet, doświadczenie (jeździłem w pracy 3 autami z gazem i 1 w domu), opinie mechaników (tych od benzyny, nie od gazu) a jak byłem ostatnio u speca który montował mi gaz (inż w tej specjalności) to stwierdził - to auto jeszcze jeździ :?: dziś tym autem a mowa tu o Hyunai'u Lantrze jeździ moja żona ale na benzynie, codziennie do pracy robi jakieś 30 km i auto chodzi jak żyleta, może masz szczęście a może mało jeździsz, ja zakładałem do auta najlepsze świece kable itp. auto jeździło zarobkowo więc musiało jeździć robiło ok 3000-4000 w miesiącu i dziś stwierdzam że nie założę instalacji nawet 20 generacji, a najbardziej bawią mnie goście typu - BMW 5 bądź 7 i założony gaz :lol:
a korek wlewu najlepiej żeby miał tam gdzie benzyny - to tak żeby chłopaki się nie wyśmiewali. I tak jak pisałem wcześniej nie zabraniam nikomu montażu LPG ale przestrzegam - kolega mnie nie posłuchał i już teraz jeździ 2 autem ale tylko w benzynie. A źródeł zwolenników i przeciwników w necie jest chyba tyle samo, więc życzę wszystkim posiadaczą aut z LPG wielu ale to wielu kilemotrów przejechanych bez awarii
ps. przez gaz miałem robiony remont silnika kapitalny - szkoda że wyrzuciłem te części które gaz przeszlifował :? :wink:
Tantal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tantal » 27.11.2008 17:45

A mnie zasmuciło, że muszę siedzieć po godzinach w pracy. I siedzieć całkowicie oddaje to co robię bo poza tym do roboty nie mam nic :x

Ale mamy wizytę jakiejś fiszy z zagranicy i "może będzie coś od Ciebie chciał" ...
Niestety, takie prawo szefa :cry:

A za godzinę meczyk Lecha się zaczyna :evil: :evil: :evil:
Normalnie się uwzięli. Jak grali z Nancy było dokładnie to samo, ale wtedy przynajmniej na drugą połowę zdążyłem. :evil:
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 27.11.2008 18:00

A mnie ucieszyło spotkanie ze starym znajomym po pięciu latach :D
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 27.11.2008 18:41

Japona się odezwała...a dokładniej: zagłosowała.
... po "latach" :wink: milczenia na cro.pl
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 27.11.2008 19:44

Leszek Skupin napisał(a):Mój Adam dzisiaj za ok 20 minut kończy osiem lat żywota na tym świecie :D
:papa:

Dla mojego ulubionego Adasia, który dzielnie na zlocie latareczkę przy słowach piosenki na ognisku mi trzymał gromkie Sto Lat Bracie :lol:
A dla odważnego taty gromkie brawa..nie każdy facet daje radę pępowinie :wink:
Marek i Joanna
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek i Joanna » 28.11.2008 00:41

gratuluje odwagi przy cieciu pepowiny. :)
mój mąż niestey nie był przy porodzie.
a po za tym to dzień był fajny do momentu gdy musiałam jechac z dzieckiem na koncert gitarowy, i bylo to bez sensu, czyli trzeba zapełnic miejsce publiki z ramienia szkoły muzycznej, zeby koncert nie był do pustych krzeseł, tak jak kiedys chodziło sie na ruskie filmy w kinie- kilka klas podstawówki weszło do kina i frekfencja była 100%
pozdrówka dla wszystkich
Wedera
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 28.11.2008 08:25

A dzisiaj już jest piątek, jeszcze osiem godzin popracować i do domku :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.11.2008 08:54

Wedera napisał(a):A dzisiaj już jest piątek, jeszcze osiem godzin popracować i do domku :P

i mnie to cieszy ;-) :-)
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 28.11.2008 09:10

A mnie cieszy słoneczko za oknem :D
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 28.11.2008 11:00

A mnie cieszy, że dziś idziemy na urodzinki do sąsiada.
I cieszy mnie, że w końcu w Pile powstało centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia!
Zresztą wszystko mnie dziś cieszy :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.11.2008 11:19

telewizja starej generacji "n" no prawie do szału............... :twisted: :twisted:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.11.2008 11:25

Mój pies skopał mi trawnik :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 28.11.2008 11:31

Smoki3
To dobrze czy źle...? :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 104
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone