Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.11.2008 10:30

X Zlot (wiosenny) jeszcze nie odbyty , a już są chętni do organizacji XI Zlotu (jesiennego)
:lol: :lol:

Do Wielkopolski z Małopolski daleko , ale jeszcze tam nie byłem :wink: :lol:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 20.11.2008 10:47

Janusz Bajcer napisał(a):X Zlot (wiosenny) jeszcze nie odbyty , a już są chętni do organizacji XI Zlotu (jesiennego)
:lol: :lol:


I to mnie dzisiaj ucieszyło od rana :)
Leje i wieje za oknem - a z monitora bije energia ( nie tylko fotonów po oczach :wink: )
Miłego dnia Wszystkim 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.11.2008 11:10

A wracając do palenia :lol: dziś światowy dzień rzucania palenia STOP
I dla jasności-nie pracuje i nie jestem związany w niquitin

A co do wiatru-całą noc tak gwizdało, że nie można było spać-fotony z monitora to mało
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.11.2008 11:25

JacYamaha napisał(a):A wracając do palenia :lol: dziś światowy dzień rzucania palenia STOP
I dla jasności-nie pracuje i nie jestem związany w niquitin

A co do wiatru-całą noc tak gwizdało, że nie można było spać-fotony z monitora to mało

kurde rzucił bym i ja ale jak sobie pomyślę że miałbym zdrowy umrzeć......a poza tym mnie na życiu nie zależy , mogę żyć i 200 lat :wink: :wink: :D a w sprawie pogody to u mnie leje od rana i zimno brrrr
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 20.11.2008 11:53

lubelski napisał(a):
JacYamaha napisał(a):A wracając do palenia :lol: dziś światowy dzień rzucania palenia STOP
I dla jasności-nie pracuje i nie jestem związany w niquitin

A co do wiatru-całą noc tak gwizdało, że nie można było spać-fotony z monitora to mało

kurde rzucił bym i ja ale jak sobie pomyślę że miałbym zdrowy umrzeć......a poza tym mnie na życiu nie zależy , mogę żyć i 200 lat :wink: :wink: :D a w sprawie pogody to u mnie leje od rana i zimno brrrr


Wczoraj temperatura 38,4. Kocówa, parę razy się przebrałem, obkłady wiecie jakie i dziś jak młody bóg!! Tylko leje, kurna! :x
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 20.11.2008 13:20

marsylia napisał(a):
anjas napisał(a):
wojan napisał(a):
Goniak napisał(a):Andrzej nie strasz proszę, bo jak napisałam wyżej skład siatkarek (Północy oczywiście) już kompletuję :wink:


Hmmm.... Gosiu,Głogów to tak raczej na południu leży .... :D


No chyba , że planujecie zrobić zlot w okolicach Głogowa.... tu jest ładne POJEZIERZE SłAWSKIE


Byloby miło :lol: . Większośc wakacji, zlotów harcerskich itp jako małoletnia młodzież tam właśnie spędzałam :lol:, a ile wspomnień :roll: .


Również mile wspominam coroczne pobyty w Lubiatowie.... Ostatnio byłam 11.11, była ładna pogoda.... No i ten zapach żywicy w lesie....ech.... oby do wiosny :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.11.2008 13:51

zmartwiło mnie - Jan Machulski nie żyje wielka szkoda ........... :cry: wielki aktor i niesamowicie pogodny człowiek.....
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.11.2008 13:59

No właśnie...TU :(
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 20.11.2008 19:50

A mnie ucieszył premier, podsumowując rok pracy koalicyjnego rządu PO -PSL.

(...) To dobry moment, aby zastanowić się co powinniśmy wspólnie zrobić w najbliższej przyszłości - zaznaczył szef rządu :lol:

pozdrav
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 21.11.2008 20:08

Kupiliśmy prezent na Mikołaja dla dziecka - kamień z serca :D I z piewszym śniegiem, jak tradycja nakazuje 8)
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 22.11.2008 01:18

plavac napisał(a):... z piewszym śniegiem, jak tradycja nakazuje 8)

No co Ty taka jest u Was tradycja pierwsze słyszę 8O
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 22.11.2008 01:24

Goniak napisał(a):
plavac napisał(a):... z piewszym śniegiem, jak tradycja nakazuje 8)

No co Ty taka jest u Was tradycja pierwsze słyszę 8O

Nie wiem jak u Was ale u nas kupuje się wtedy buty typu kozaczki i jest to namiastka prezentu.
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 22.11.2008 07:50

carnivalka napisał(a):
Goniak napisał(a):
plavac napisał(a):... z piewszym śniegiem, jak tradycja nakazuje 8)

No co Ty taka jest u Was tradycja pierwsze słyszę 8O

Nie wiem jak u Was ale u nas kupuje się wtedy buty typu kozaczki i jest to namiastka prezentu.

Jakbym kupił synowi kozaczki - to wiesz co bym usłyszał :o :wink:
Żonie - to co innego, ale musiałyby pasować :D
Goniak - jak nie zapomnę, to na Św.Mikołaja "zaśpiewam" na forum tą tradycyjną piosenkę. Ale to nie jest małopolska tradycja, tylko taka nasza rodzinna.
A za oknem śnieg zdążył zniknąć . Nie wiem, czy to mnie cieszy czy smuci :roll: :wink:
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 22.11.2008 08:23

plavac napisał(a):A za oknem śnieg zdążył zniknąć . Nie wiem, czy to mnie cieszy czy smuci :roll: :wink:

A u nas bialutko jak w bajce, ale nie wiem czy mnie to cieszy? Chyba nie. Wolę lato. :wink:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 22.11.2008 08:41

U mnie też biało za oknem :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 98
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone