Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.11.2008 15:13

Tak , tak byłem kotkiem i do tego "Latającym Kotkiem" :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 15:16

Janusz Bajcer napisał(a):Tak , tak byłem kotkiem i do tego "Latającym Kotkiem" :wink: :lol:


Wręcz jak się patrzy na ilość Pana postów i wypraw do Cro to ciężko naprawdę to sobie wyobrazić, śmiesznie brzmi... :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.11.2008 15:23

Ilość pobytów w Chorwacji i ilość postów na forum nie zwalnia od bycia kotem na Zlocie. :lol:
Kotką i kotem jest zawsze ten, co jest zalogowany na forum i pierwszy raz jest na Zlocie.
W 2006 roku postów miałem zdecydowanie mniej (nie pamiętam dokładnie ile) 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 15:53

alessandro1977 napisał(a):Widzisz Gosia...przekonał Cię lubelski...jesteś już przynajmniej ochrzczona a ja ? kici kici :twisted: :oops:

ma się ten dar i urok osobisty :D :D :D :D a nie chwaląc się od jutra będę panem po 50-tce a to wiek męski he he he
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 18.11.2008 17:20

Janusz Bajcer napisał(a):
Każdy kiedyś był kotem - ja też :lol:

(ja na IV Zlocie jako kocię)

Czy mi się wydaje, czy Janusz (Krakuscity)ma na tym zdjęciu wąsy, hihi?! :lool: :lool: :lool:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 17:44

Goniak napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Każdy kiedyś był kotem - ja też :lol:

(ja na IV Zlocie jako kocię)

Czy mi się wydaje, czy Janusz (Krakuscity)ma na tym zdjęciu wąsy, hihi?! :lool: :lool: :lool:


He he...faktycznie, dopiero teraz zwróciłem uwagę... :lool: :lool: :lool: :lool:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7920
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 18.11.2008 17:54

Goniak napisał(a):Czy mi się wydaje, czy Janusz (Krakuscity)ma na tym zdjęciu wąsy, hihi?! :lool: :lool: :lool:

Dobrze Ci sie wydaje, praktycznie zawsze je miałem odkąd zaczęły mi rosnąć. Zgoliłem je pierwszy raz 2 lata temu przed wyjazdem do Czarnogóry i Chorwacji - powód , kupiłem sobie maskę do pływania a z wąsami nie da się pływać bo dostaje się do niej woda.
Ewa 40
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 312
Dołączył(a): 10.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa 40 » 18.11.2008 21:10

A ja napiszę-co mnie zasmuciło :(
Pisałam dziś z dwoma przyjaciółmi z Chorwacji i nie omieszkałam zapytać o pogodę.
Pierwsza brzmiała-u nas jest +16"C,a druga-u nas jest jeszcze gorąco i można się kąpać w morzu.
A ja co dziś robiłam:
-rano skrobałam szyby w aucie,bo zamarzły
-a teraz za oknem pada grad :cry:
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 18.11.2008 22:21

krakuscity napisał(a):
Goniak napisał(a):Czy mi się wydaje, czy Janusz (Krakuscity)ma na tym zdjęciu wąsy, hihi?! :lool: :lool: :lool:

Dobrze Ci sie wydaje, praktycznie zawsze je miałem odkąd zaczęły mi rosnąć. Zgoliłem je pierwszy raz 2 lata temu przed wyjazdem do Czarnogóry i Chorwacji - powód , kupiłem sobie maskę do pływania a z wąsami nie da się pływać bo dostaje się do niej woda.

Napiszę krótko- cieszę się, że zacząłeś pływać z maską :wink:
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 18.11.2008 22:22

:D
Pisałam dziś z dwoma przyjaciółmi z Chorwacji i nie omieszkałam zapytać o pogodę.
Pierwsza brzmiała-u nas jest +16"C,a druga-u nas jest jeszcze gorąco i można się kąpać w morzu.

Prawda, chociaż Chorwaci już chyba nie kąpią się przy takiej temperaturze, ale oliwki sobie jeszcze zbierają w listopadzie na słynny olej.
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 18.11.2008 23:20

A ja tydzień temu łaziłem sobie po morzu Tyrreńskim -gdyby nie obietnica pod przysięgą dana Mamie - pływałbym napewno :)
To wspomnienie mnie dziś ucieszyło - bo też rano skrobałem szyby 8)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.11.2008 23:27

Goniak napisał(a):A mi właśnie "stuka" 500-tka i to jest dla mnie miłe



Gratuluję koleżanko "Poznanianko" Goniak :D . Widać po ilości postów, że koleżanka angażuje się na forum. 500 to niemało. Pozdrawiam i życzę tyle samo lądowań co i startów w podróży do Rzymu.
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 19.11.2008 00:08

darek1 napisał(a):
Goniak napisał(a):A mi właśnie "stuka" 500-tka i to jest dla mnie miłe



Gratuluję koleżanko "Poznanianko" Goniak :D . Widać po ilości postów, że koleżanka angażuje się na forum. 500 to niemało. Pozdrawiam i życzę tyle samo lądowań co i startów w podróży do Rzymu.

Dziękuję kolego Darku..
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 19.11.2008 00:37

Obrazek A mnie zasmuciło... Koniec roku to pracy w pracy, więc w ciągu dnia nie ma czasu na forum i po nocach człowiek nie śpi, a tu takie koty Obrazek :lol: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.11.2008 06:36

Goniak napisał(a):A mi właśnie "stuka" 500-tka i to jest dla mnie miłe

hi hi a mnie dziś "stuka" 50 i to jest dla mnie niemiłe, jakby to powiedział Wiesiek ze Złotopolskich - w mordę, sam nie wiem czy śmiać się czy płakać.. :D :cry:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 94
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone