Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 17.11.2008 16:06

A ja się cieszę, że za niecały miesiąc (13 grudnia) lecę do Rzymu i mam nadzieję zaznać tam troszku słoneczka...czas leci jak rezerwowalismy bilety to były jeszcze 3 m-ce do wylotu, hihi. :)
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 17.11.2008 16:23

alessandro1977 napisał(a):
jorgus111 napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):[...] ale nie zmienia to faktu, że do lipca zostało jeszcze tylko 8 miesięcy...Obrazek


Aż 8 miesięcy :evil:

Ale cieszę się, że istnieją takie spotkania na których można miło sobie powspominać :wink: w gronie cromaniaków i całkiem zapomnieć :mrgreen: :mrgreen: jak długo jeszcze do następnych wakacji


Jorgus ...daj się pocieszyć trochę... :twisted:


Marcin do Krakowa miałeś bliżej ode mnie :wink: ...i jeszcze całą drogę autostrada :lol:
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 17.11.2008 18:53

Janusz Bajcer napisał(a):
carnivalka napisał(a):Smutno,bo ktoś wyciął mnie /i nie tylko/ z listy użytkowników forum :cry:


Prześledziłem wątek aktywnych użytkowników forum ,pierwszy "namieszał" themoon (wpisał się jako 152 po 141) a później Sławek Wocial wkleił nie pełna listę - tylko do numeru 135.
I następni zaczęli dopisywać się od tego numeru :roll:

Myślę że nie było to zamierzone działanie , lecz przypadek przy pracy :wink: :lol:


Wcale w to nie wątpię :) dopiszę się raz jeszcze,żaden problem

Goniak ale Ci zazdroszczę tego Rzymu :wink: To takie cudne miejsce.Możesz napisać gdzie można kupić najkorzystniej bilety na samolot do Rzymu?
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 17.11.2008 19:38

carnivalka napisał(a):Goniak ale Ci zazdroszczę tego Rzymu :wink: To takie cudne miejsce.Możesz napisać gdzie można kupić najkorzystniej bilety na samolot do Rzymu?

W Wizz Air wyszło jakieś 700,- od osoby w dwie strony rezerwowane we wrześniu. Tak się cieszę, bo jeszcze nigdy nie byłam i chce koniecznie pójść na grób Papieża. :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 10:07

W sumie Jorgus to masz rację ale jakoś ten wątek mi umknął...faktycznie autostradą do Krakowa to niewiele zachodu.... :oops:
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 18.11.2008 10:43

A mi właśnie "stuka" 500-tka i to jest dla mnie miłe
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 18.11.2008 10:54

Goniak napisał(a):A mi właśnie "stuka" 500-tka i to jest dla mnie miłe


Małgosiu to stuknij od razu jeszcze jednego posta i bedziesz "Cromaniakem" :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 10:55

Goniak napisał(a):A mi właśnie "stuka" 500-tka i to jest dla mnie miłe

gratulacje z okazji 500 :D :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 11:08

Goniak napisał(a):A mi właśnie "stuka" 500-tka i to jest dla mnie miłe


Gratulacje...nie mogłaś się tego doczekać i wreszcie nadzeszła ta chwila... :lol:
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 18.11.2008 12:38

Ciężko mnie nazwać cromaniakiem (dopiero raz w Cro) i to croentuzjasta mi pasowało, ale co tam :lol: ..w końcu rezerwacje na przyszły rok w Cro już mam :D
Dzięki wszystkim za gratulacje, ale to właśnie dzieki społeczności cropli tyle postów "nastukałam", bo w kwestii samej Chorwacji wypowiedziałam się jeden raz, hihihi :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 13:20

Goniak napisał(a):Ciężko mnie nazwać cromaniakiem (dopiero raz w Cro) i to croentuzjasta mi pasowało, ale co tam :lol: ..w końcu rezerwacje na przyszły rok w Cro już mam :D
Dzięki wszystkim za gratulacje, ale to właśnie dzieki społeczności cropli tyle postów "nastukałam", bo w kwestii samej Chorwacji wypowiedziałam się jeden raz, hihihi :D


chrzest był ? -był, wyjazd był ?-był 501 postów jest ? -jest no to Cromaniaczka 100% normy wykonane :D :D :D pozdrawiam
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 18.11.2008 14:33

lubelski napisał(a):
Goniak napisał(a):Ciężko mnie nazwać cromaniakiem (dopiero raz w Cro) i to croentuzjasta mi pasowało, ale co tam :lol: ..w końcu rezerwacje na przyszły rok w Cro już mam :D
Dzięki wszystkim za gratulacje, ale to właśnie dzieki społeczności cropli tyle postów "nastukałam", bo w kwestii samej Chorwacji wypowiedziałam się jeden raz, hihihi :D


chrzest był ? -był, wyjazd był ?-był 501 postów jest ? -jest no to Cromaniaczka 100% normy wykonane :D :D :D pozdrawiam

A może i masz racje :roll: hihi to tym bardziej się cieszę :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 14:40

Widzisz Gosia...przekonał Cię lubelski...jesteś już przynajmniej ochrzczona a ja ? kici kici :twisted: :oops:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.11.2008 15:00

alessandro1977 napisał(a):Widzisz Gosia...przekonał Cię lubelski...jesteś już przynajmniej ochrzczona a ja ? kici kici :twisted: :oops:


Każdy kiedyś był kotem - ja też :lol:

(ja na IV Zlocie jako kocię)

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2008 15:03

Pan Janusz kotkiem :lool: ...ciężko mi sobie to wyobrazić :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 93
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone