Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 15.11.2008 16:25

darek1 napisał(a): Nie ma nic lepszego na samopoczucie i dobrą sylwetkę jak bieganie. Siłownie wybijcie sobie z głowy, to tylko moda tak jak fitnes, nic nie pomaga. W czasie biegania pracuja wszystkie partie mięsni. A na siłowni co?, tylko pojedyńcze mięśnie. Należy ćwiczyć cały organizm, a nie tylko pojedyńcze partie mieśni.

Widać, że znowu piszesz o czymś na czym kompletnie się nie znasz, bo nawet wyrazu "fitness" poprawnie napisać nie umiesz. Chodząc na fitness, czy na siłownie jeśli chcemy zobaczyć efekty wystarczy po prostu wcześniej przygotować się do tych zajęć, żeby uruchomić wszystkie, bądź też te partie mięśni, na których nam zależy..
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.11.2008 22:38

Są jednak chwile , kiedy trzeba zapalić :sm:
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 16.11.2008 00:20

Co do nałogu palenia to też mam szczęście.Rzuciłam z chwilą zajścia w ciążę.Odrzuciło mnie od razu od fajek.Wszyscy mówili,tylko urodzisz to zaraz zapalisz.Nie sprawdziło się ponieważ za rok urodziłam następne dziecko a za dwa lata trzecie,Także trójka maluchów w trzy lata wyleczyła mnie z nałogu.Dziękuję Im za to ogromnie.
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 16.11.2008 09:38

A ja z kolegą z pracy stwierdziliśmy że trzeba rzucić i rzuciliśmy w ciągu tygodnia i do dziś mam z tym spokój :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.11.2008 17:53

Nie ma gotowej recepty-rzucałem z 14 razy jak nie więcej (1 palona paczka dziennie)-aż wreszce przyszedł kolejny dzień, że od rana nic i tak już zostało czyli jakieś 5 lat.
Powodzenia
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 17.11.2008 01:07

Skoro tak wszyscy wyznają to i ja się przyznam. Nie paliłem, no może za młodu, by zobaczyć co to za świństwo, i nie zostało mi to z czego się cieszę. Nie znoszę tego zapachu.
Co innego Obrazek :wink:

darek1 napisał(a):Palaczy nie znoszę bo sam paliłem. Wyczuwam dym papierosowy na kilometr. A po za tym to przepisy przeciwpożarowe zabraniaja palić tytoń w miejscach zamknietych i publicznych :evil: . Zajmijcie sie lepiej sportem, najlepiej bieganiem. np. na 3 km. codziennie lub co 2 dzień. Nie ma nic lepszego na samopoczucie i dobrą sylwetkę jak bieganie. Siłownie wybijcie sobie z głowy, to tylko moda tak jak fitnes, nic nie pomaga. W czasie biegania pracuja wszystkie partie mięsni. A na siłowni co?, tylko pojedyńcze mięśnie. Należy ćwiczyć cały organizm, a nie tylko pojedyńcze partie mieśni. Siłownia to jest dobra ale dla osiłków, a w życiu trzeba głową ruszać, a nie mięśniami drogie koleżanki i koledzy. Pozdrawiam.

ObrazekSię z kolegą nie zgodzę. Chyba miałeś przykre doświadczenie podczas..., że tak ostro się wyrażasz.
Kiedyś na siłowni ćwiczyłem dużo, bez żadnych lekarstw i można zadbać o wszystkie mięśnie. Wystarczy zrozumieć i ćwiczyć dla siebie a nie na pokaz. Po takim wysiłku człowiek również się lepiej czuje i jego umysł pracuje bardziej rześko, a dla relaksu jest jeszcze basen lub sport w sypialni. Biegać zbytnio nigdy nie lubiłem, więc niech każdy ćwiczy, rusza się jak lubi, bez narzucania czegokolwiek, to będziemy mieli piękne społeczeństwo :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.11.2008 09:26

Ja także uważam, że siłownia to dobry sposób na dobre samopoczucie i sylwetkę jeżeli ćwiczy się ciężarami a nie sterydami i ciężarami...wszystko z umiarem...
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 17.11.2008 09:50

JacYamaha napisał(a):Nie ma gotowej recepty-rzucałem z 14 razy jak nie więcej (1 palona paczka dziennie)-aż wreszce przyszedł kolejny dzień, że od rana nic i tak już zostało czyli jakieś 5 lat.
Powodzenia


Moja recepta była taka: gdzieś przeczytałem , że najlepiej gdy ciągnie do papierosa to trzeba wskoczyć pod prysznic. Na rzucenie wybrałem sobotę i cały dzień siedziałem pod prysznicem. Rzeczywiście pomogło. W niedzielę już było lepiej,bo pod prysznic wchodziłem rzadziej. A od poniedziałku wystarczał juz tylko basen ok 21. Teraz basenik jest 2 razy w tygodniu i tak już prawie od 9-ciu miesięcy.Należy pamiętać , że wystarczy tylko jeden mach, aby wrócić do nałogu.

Pozdrawiam

puzzle1
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.11.2008 10:01

darek1-wczoraj oglądałem jakiś program o wyższości nordic walking nad bieganiem. Naukowo dowiedzione, że 20% więcej korzyści.
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 17.11.2008 10:40

Smutno,bo ktoś wyciął mnie /i nie tylko/ z listy użytkowników forum :cry:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.11.2008 10:51

carnivalka napisał(a):Smutno,bo ktoś wyciął mnie /i nie tylko/ z listy użytkowników forum :cry:


A ja Ciebie widzę na forum i na liście zalogowanych... :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.11.2008 11:12

carnivalka napisał(a):Smutno,bo ktoś wyciął mnie /i nie tylko/ z listy użytkowników forum :cry:


Prześledziłem wątek aktywnych użytkowników forum ,pierwszy "namieszał" themoon (wpisał się jako 152 po 141) a później Sławek Wocial wkleił nie pełna listę - tylko do numeru 135.
I następni zaczęli dopisywać się od tego numeru :roll:

Myślę że nie było to zamierzone działanie , lecz przypadek przy pracy :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.11.2008 11:22

Kiedy w sierpniu wyjeżdżałem z Cro tłumaczyłem sobie, że za rok ponownie tam wrócę i nie ma co się smucić...ale jak się nie smucić skoro zostawia sie turkusowy Adriatyk, rozpalone słońcem plaże i kojące oczy widoki...teraz uzmysłowiłem sobie, że do wyjazdu zostało przecież 8 miesięcy tak ten czas leci...co prawda jak będę miał zamiar wyjechać w drugiej połowie lipca to czerwiec zapewne będzie się niemiłosiernie dłużył ale nie zmienia to faktu, że do lipca zostało jeszcze tylko 8 miesięcy...Obrazek
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 17.11.2008 11:35

alessandro1977 napisał(a):[...] ale nie zmienia to faktu, że do lipca zostało jeszcze tylko 8 miesięcy...Obrazek


Aż 8 miesięcy :evil:

Ale cieszę się, że istnieją takie spotkania na których można miło sobie powspominać :wink: w gronie cromaniaków i całkiem zapomnieć :mrgreen: :mrgreen: jak długo jeszcze do następnych wakacji
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.11.2008 11:52

jorgus111 napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):[...] ale nie zmienia to faktu, że do lipca zostało jeszcze tylko 8 miesięcy...Obrazek


Aż 8 miesięcy :evil:

Ale cieszę się, że istnieją takie spotkania na których można miło sobie powspominać :wink: w gronie cromaniaków i całkiem zapomnieć :mrgreen: :mrgreen: jak długo jeszcze do następnych wakacji


Jorgus ...daj się pocieszyć trochę... :twisted:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 92
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone