Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 14.11.2008 08:57

-Yaro- napisał(a):A mnie dziś ucieszył zakup gry - Call of Duty World at War bo premiera ma być dopiero jutro :mrgreen: Czy ktoś z Cromaniaków pogrywa w takie gierki na sieci :?:


Moi synowie też czekali wczoraj na przesyłkę z tą grą ale nie doszła.Co to był za lament.A ja razem z nimi :wink:
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 14.11.2008 09:07

Już zapomniałem , że kiedyś paliłem. Ale dzisiaj postanowiłem sprawdzić jak długo już nie palę. I wyszło , że to już 8 miesięcy i 21 dni jak rzuciłem to świństwo. I to właśnie mnie dziś ucieszyło. Każdy dzień bez tej trucizny mnie cieszy.

pozdrawiam pozostałych walczących z nałogiem

Puzzle1
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 14.11.2008 09:10

carnivalka napisał(a):
Moi synowie też czekali wczoraj na przesyłkę z tą grą ale nie doszła.Co to był za lament.A ja razem z nimi :wink:

Domyślam się, ale cierpliwość zostanie nagrodzona :wink:
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 14.11.2008 09:22

-Yaro- napisał(a):
carnivalka napisał(a):
Moi synowie też czekali wczoraj na przesyłkę z tą grą ale nie doszła.Co to był za lament.A ja razem z nimi :wink:

Domyślam się, ale cierpliwość zostanie nagrodzona :wink:


Właśnie przed chwilą zadzwoniłam do firmy i całe szczęście .Powiedzieli mi ,że rzekomo była wczoraj odmowa odbioru przesyłki z powodu braku kaski/ciekawe/.Za godzinę będą. :D
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 14.11.2008 09:38

No widzisz wszystko wyjaśniło się :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.11.2008 09:43

Puzzle1 napisał(a):Już zapomniałem , że kiedyś paliłem. Ale dzisiaj postanowiłem sprawdzić jak długo już nie palę. I wyszło , że to już 8 miesięcy i 21 dni jak rzuciłem to świństwo. I to właśnie mnie dziś ucieszyło. Każdy dzień bez tej trucizny mnie cieszy.

pozdrawiam pozostałych walczących z nałogiem

Puzzle1


Ja to walnąłem około 3 lat temu...ciężko było mnie nazwać prawdziwym palaczem ale cieszę się, żę w ogóle już nie tykam tego syfu...z dnia na dzień przestałem...
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 14.11.2008 09:49

A ja rzuciłem dwa lata temu :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.11.2008 10:04

-Yaro- napisał(a):A ja rzuciłem dwa lata temu :wink:


I to dlatego tak bardzo udzielamy się w temacie : kryzys, kryzys, kryzys...Obrazek
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 14.11.2008 10:53

-Yaro- napisał(a):A ja rzuciłem dwa lata temu :wink:

Ja 4 m-ce temu, więc wciąż prowadzę walkę, ale jakoś mi idzie. Cieszy mnie jeszcze to, że dziś piątek, a jutro mam wolną sobotę, więc będę miała pełny weekend- git majonez jak to mówi p. Basia :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.11.2008 11:11

Goniak napisał(a):
-Yaro- napisał(a):A ja rzuciłem dwa lata temu :wink:

Ja 4 m-ce temu, więc wciąż prowadzę walkę, ale jakoś mi idzie. Cieszy mnie jeszcze to, że dziś piątek, a jutro mam wolną sobotę, więc będę miała pełny weekend- git majonez jak to mówi p. Basia :wink:


Tylko Gosia abyś nie robiła jak mój kumpel, który "rzucił" palenie...on nie pali ale jak idzie na piwko to czasami pali :sm: ..prawda jest taka, że jak siedzi przy kufelku to pali jak smok :lool:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.11.2008 15:20

Nie cierpię tego smrodu-nawrócony
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 14.11.2008 17:02

alessandro1977 napisał(a):
Goniak napisał(a):
-Yaro- napisał(a):A ja rzuciłem dwa lata temu :wink:

Ja 4 m-ce temu, więc wciąż prowadzę walkę, ale jakoś mi idzie. Cieszy mnie jeszcze to, że dziś piątek, a jutro mam wolną sobotę, więc będę miała pełny weekend- git majonez jak to mówi p. Basia :wink:


Tylko Gosia abyś nie robiła jak mój kumpel, który "rzucił" palenie...on nie pali ale jak idzie na piwko to czasami pali :sm: ..prawda jest taka, że jak siedzi przy kufelku to pali jak smok :lool:

Ja jestem jakimś wyjątkowym palaczem, bo chociaż sporo ćmiłam to przy alkoholu nie mogłam..tzn. przy niewielkiej ilości owszem, ale jak już trochę więcej to mi się robiło niedobrze, więc kac zawsze był z picia :wink:
Ewa 40
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 312
Dołączył(a): 10.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa 40 » 14.11.2008 21:44

Ja nigdy nie paliłam i nie pociągał mnie ten nałóg.A nie ukrywam,że dusi mnie dym papierosowy-no cóż taki los alergika :(
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 707
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 14.11.2008 23:06

Rzuciłam osiem lat temu,z dnia na dzień-razem z mężem.Tzn palenie tylko rzuciłam,męża nie :).Palilam dużo(paczkę dziennie) I uwierzycie ,że jeszcze czasami ciągoty mam?Ale jeszcze nie skusiłam sie na ponowne zapalenie.I to mnie cieszy :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.11.2008 23:23

A ja koleżanki i koledzy nie palę, nie podpier...lam, nie piję, no nie okazjonalnie, nie pier..., no nie, wcale nie tak do końca. :?



Palaczy nie znoszę bo sam paliłem. Wyczuwam dym papierosowy na kilometr. A po za tym to przepisy przeciwpożarowe zabraniaja palić tytoń w miejscach zamknietych i publicznych :evil: . Zajmijcie sie lepiej sportem, najlepiej bieganiem. np. na 3 km. codziennie lub co 2 dzień. Nie ma nic lepszego na samopoczucie i dobrą sylwetkę jak bieganie. Siłownie wybijcie sobie z głowy, to tylko moda tak jak fitnes, nic nie pomaga. W czasie biegania pracuja wszystkie partie mięsni. A na siłowni co?, tylko pojedyńcze mięśnie. Należy ćwiczyć cały organizm, a nie tylko pojedyńcze partie mieśni. Siłownia to jest dobra ale dla osiłków, a w życiu trzeba głową ruszać, a nie mięśniami drogie koleżanki i koledzy. Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 91
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone