Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 07.11.2008 10:07

A teraz trzeba wrócić do szarej rzeczywistości :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.11.2008 10:12

-Yaro- napisał(a):A teraz trzeba wrócić do szarej rzeczywistości :wink: :lol:


Yaro, musiałeś o tym wspominać ??? :twisted: ...a tak fajnie było....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.11.2008 10:15

JacYamaha napisał(a):Ja wczoraj poszedłem jeszcze dalej niż Alessandro-wygrana w puli to 40 mln PLN. Gdyby tak ją podzielić to dla każdego dorosłego (np. uprawnionego do głosowania) to:
40 mln/ ok. 18 mln obywateli
To już wychodzi po trochę ponad 2 mln na głowę. Niech będzie, że po równo 2 mln na łeb (a reszta to powiedzmy koszty dla totalizatora).
Rodzina to już 4 mln, hmmmm...
Teraz pomyślcie proszę ile dobrego można by zrobić-jak gospodarka skoczyłaby do przodu.

Ale pojechałem co?

Pozdrawiam
Jacek


Po zostawieniu troszkę z wygranej dla siebie i Rodziny , resztę podzieliłbym dla każdego , kto chodzi do głosowania, niezależnie na kogo głosują :wink:
Reszta niech by sobie pluła w brodę, że "kasiorka" przeszła jej koło nosa :lol:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 07.11.2008 10:20

To ja bym głosował na Ciebie Janusz :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.11.2008 10:23

-Yaro- napisał(a):To ja bym głosował na Ciebie Janusz :wink:


OK. :lol: ale dostałbyś tyle samo co Ci , którzy głosowali na kogoś innego :wink:
Ostatnio edytowano 07.11.2008 10:38 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 07.11.2008 10:29

A już myślałem że więcej :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.11.2008 10:30

alessandro1977 napisał(a): ...a tak fajnie było....


Już zacząłeś wydawać?
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 07.11.2008 10:31

Janusz jak zwykle "Salomonowy wyrok" :wink: :D
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 07.11.2008 10:34

JacYamaha napisał(a):
alessandro1977 napisał(a): ...a tak fajnie było....


Już zacząłeś wydawać?

Na to wygląda :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.11.2008 10:47

Ale Wy jesteście złośliwi...myślałem o tym zlocie Cromaniaków o którym wspomniałem wczesniej...brutalnie sprowadziliście mnie na Ziemię... :twisted: ...cwaniaczki...pomarzyć nie można...??? :devil: Obrazek
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 07.11.2008 10:49

Tłumaczą się winni Obrazek
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.11.2008 10:57

JacYamaha napisał(a):Ja wczoraj poszedłem jeszcze dalej niż Alessandro-wygrana w puli to 40 mln PLN. Gdyby tak ją podzielić to dla każdego dorosłego (np. uprawnionego do głosowania) to:
40 mln/ ok. 18 mln obywateli
To już wychodzi po trochę ponad 2 mln na głowę. Niech będzie, że po równo 2 mln na łeb (a reszta to powiedzmy koszty dla totalizatora).
Rodzina to już 4 mln, hmmmm...
Teraz pomyślcie proszę ile dobrego można by zrobić-jak gospodarka skoczyłaby do przodu.

Ale pojechałem co?

Pozdrawiam
Jacek

A nie wydaje Ci się że jak podzielisz 40 milionów zeta na 18 milionów ludzi to wyjdzie trochę ponad 2 zeta na twarz?? Ja z rodziną za 6 zeta za wiele bym nie zdziałał... :)
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 07.11.2008 11:15

Sławomir Wocial napisał(a):
JacYamaha napisał(a):Ja wczoraj poszedłem jeszcze dalej niż Alessandro-wygrana w puli to 40 mln PLN. Gdyby tak ją podzielić to dla każdego dorosłego (np. uprawnionego do głosowania) to:
40 mln/ ok. 18 mln obywateli
To już wychodzi po trochę ponad 2 mln na głowę. Niech będzie, że po równo 2 mln na łeb (a reszta to powiedzmy koszty dla totalizatora).
Rodzina to już 4 mln, hmmmm...
Teraz pomyślcie proszę ile dobrego można by zrobić-jak gospodarka skoczyłaby do przodu.

Ale pojechałem co?

Pozdrawiam
Jacek

A nie wydaje Ci się że jak podzielisz 40 milionów zeta na 18 milionów ludzi to wyjdzie trochę ponad 2 zeta na twarz?? Ja z rodziną za 6 zeta za wiele bym nie zdziałał... :)


I to miałam na myśli pisząc o cudzie :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.11.2008 11:21

carnivalka napisał(a):
Sławomir Wocial napisał(a):
JacYamaha napisał(a):Ja wczoraj poszedłem jeszcze dalej niż Alessandro-wygrana w puli to 40 mln PLN. Gdyby tak ją podzielić to dla każdego dorosłego (np. uprawnionego do głosowania) to:
40 mln/ ok. 18 mln obywateli
To już wychodzi po trochę ponad 2 mln na głowę. Niech będzie, że po równo 2 mln na łeb (a reszta to powiedzmy koszty dla totalizatora).
Rodzina to już 4 mln, hmmmm...
Teraz pomyślcie proszę ile dobrego można by zrobić-jak gospodarka skoczyłaby do przodu.

Ale pojechałem co?

Pozdrawiam
Jacek

A nie wydaje Ci się że jak podzielisz 40 milionów zeta na 18 milionów ludzi to wyjdzie trochę ponad 2 zeta na twarz?? Ja z rodziną za 6 zeta za wiele bym nie zdziałał... :)


I to miałam na myśli pisząc o cudzie :)

Kasa zaślepia... :):)
MTG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MTG » 07.11.2008 11:22

Byłoby to kolejne "cudowne rozmnożenie" :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 87
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone