Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 06.11.2008 09:47

Ciekawe :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.11.2008 09:52

Janusz Bajcer napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Mnie tam wszystko jedno kto jest prezydentem USA...bardziej interesuję się tym co dzieje się w Cro....


CRO u UE za 2 lata :?: :?:


No takie rzeczy bez wątpienia mnie interesuję...co do USA zapewne cały świat jest może w pewnym sensie uzależniony od tego kraju ale jakoś mnie to nie rusza...tak samo nie wybieram się tam...
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 06.11.2008 11:30

ja natka napisał(a):Podobno cały świat się cieszy, że wygrał Obama :wink:

Prócz ludzi z KKK. Hihihihi
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 06.11.2008 14:43

Dziś mnie zasmuciło, że muszę kupić nową lodówkę, a ucieszyło mnie, że będę miał nową lodówkę. :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.11.2008 14:44

Kup se tako co Ci sie krzinka zmieści :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.11.2008 14:58

Adam,K napisał(a):Dziś mnie zasmuciło, że muszę kupić nową lodówkę, a ucieszyło mnie, że będę miał nową lodówkę. :D


To się nazywa szczęście w nieszczęściu :wink: :lol:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 06.11.2008 16:20

Wedera napisał(a):Moje starsze dzieciątko wczoraj skończyło 17 latek i mimo tak dojrzałego wieku już zadeklarowało że na wakacje i tak pojedzie z nami do Chorwacji :wink:


Hm... Jak Cię tu pocieszyć. Moje młodsze dzieciątko (22wiosenki) w 2002
została prawie na siłę zabrana do Cro i kurcze jeździ z nami nadal!
Przypadkowo też została zabrana na drugi zlot Cromaniaków w Borach Tucholskich i co? Mówiła, a co ja tam będę robić, ja tam nikogo nie znam, nawet cro muza jej nie pasowała! A teraz od tamtego zlotu jest z nami na każdym zlocie, bawi się na równo z nami i nawet tego spotkania w Warszawie nie odpuści!!! Tak że wszystko przed Tobą
:lol:

P.S. Patrz forum/viewtopic.php?p=323345#323345
Ostatnio edytowano 07.11.2008 21:52 przez Jurek, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.11.2008 08:10

A ja zamiast spać sobie smacznie to zostałem poproszony :evil: o przyjście do pracy :(
I "6" nie wygrałem wczoraj....
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 07.11.2008 08:36

Uśmiałem się przed chwilą z tego, jak nasz wspaniały prezydent będzie wymawiał nazwisko nowego prezydenta USA według internautów:

Baba Omama
Oback Barama
Baran Obawa
Barubar Bambama
Barabar Obameiro
Borubak O'Lama
Brak Banana
Barek Odrana
Burak Osama
Obak z Bahama
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 07.11.2008 08:49

JacYamaha napisał(a):A ja zamiast spać sobie smacznie to zostałem poproszony :evil: o przyjście do pracy :(
I "6" nie wygrałem wczoraj....

To się nazywa nie fart :?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.11.2008 09:36

Pięć szóstek wczoraj było...zgarnęli po 8 milionów...wystarczająco aby postawioć dom, kupić porządną chałupę w Chorwacji, jacht i otworzyć biznes a żyć na bieżąco z procentów...ech...rozmarzyłem się :oops: ...dobrze, że za marzenia nie karają...na osłodę w weekend może u bukmachera coś wygram... :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.11.2008 09:57

Ja wczoraj poszedłem jeszcze dalej niż Alessandro-wygrana w puli to 40 mln PLN. Gdyby tak ją podzielić to dla każdego dorosłego (np. uprawnionego do głosowania) to:
40 mln/ ok. 18 mln obywateli
To już wychodzi po trochę ponad 2 mln na głowę. Niech będzie, że po równo 2 mln na łeb (a reszta to powiedzmy koszty dla totalizatora).
Rodzina to już 4 mln, hmmmm...
Teraz pomyślcie proszę ile dobrego można by zrobić-jak gospodarka skoczyłaby do przodu.

Ale pojechałem co?

Pozdrawiam
Jacek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.11.2008 10:02

Yac...ale ja tak pomyślałem, że gdyby udało się tyle kasy zgarnąć to można byłoby wydanie specjalne zlotu Cromaniaków zrobić...w Chorawcji z dowiezieniem wszystkich samolotami... :lol: ... akurat zbliża się długi weekend to okazja byłaby od razu...rakija lałaby sie strumieniami a tu lipa... :cry:
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 07.11.2008 10:03

JacYamaha,jak to zrobiłeś,czyżby kolejny cud? :wink: :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.11.2008 10:05

carnivalka napisał(a):JacYamaha,jak to zrobiłeś,czyżby kolejny cud? :wink: :D

Normalnie-rozmarzyłem się...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 86
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone