Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wedera
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 04.11.2008 22:52

Moje starsze dzieciątko wczoraj skończyło 17 latek i mimo tak dojrzałego wieku już zadeklarowało że na wakacje i tak pojedzie z nami do Chorwacji :wink:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 04.11.2008 22:54

No to tylko się cieszyć, w tym wieku z rodzicami to nie za częsty przypadek.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2008 09:38

Ewa 40 napisał(a):alessandro 1977-ale się dzięki Tobie ubawiłam tą lekturą :lol: Ale Adam,K-ma rację pisząc,że znów zostawili po sobie obraz Polaka :( Ja co roku od moich chorwackich przyjaciół,którzy zajmują się fish picnic-słyszę jak to Polak potrafi wypić. :? na inne narodowości tego nie mówią.


To fakt ale mnie i tak rozbawiło to, że mieli wyjście z każdej sytuacji a wszystko przeliczali na alkohol...a z tymi TOLARAMI :lol: za którymi stali to też był cyrk....w każdym razie lektura świetna na poprawę nastroju...a tak swoją drogą chciałbym Saszę , Bombla i Przemka poznać...ciekaw jestem czy jeszcze jeżdżą do Cro ??? A może są wśród nas ??? Obrazek
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 05.11.2008 10:05

alessandro1977 napisał(a):Znalazłem opis wyprawy do Chorwacj trzech kumpli...rozbawiła mnie do łez...jeżeli ktoś ma ochotę na ciekawą podróż z bohaterami i niezły ubaw to zapraszam do lektury Obrazek...polewka niesamowita... :lol:


Po prostu zrobiło mi się wstyd.Gdybym nie przeczytała to nie uwierzyłabym.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2008 10:31

carnivalka napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Znalazłem opis wyprawy do Chorwacj trzech kumpli...rozbawiła mnie do łez...jeżeli ktoś ma ochotę na ciekawą podróż z bohaterami i niezły ubaw to zapraszam do lektury Obrazek...polewka niesamowita... :lol:


Po prostu zrobiło mi się wstyd.Gdybym nie przeczytała to nie uwierzyłabym.


W porównaniu z przypadkami, z którymi spotykamy się obecnie o czym dyskusja była w kilku tematach ...Sasza , Bombel i Przemek byli kulturalni a że lubili się alkoholizować to już inna historia... :lol: ...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2008 10:38

alessandro1977 napisał(a):....W porównaniu z przypadkami, z którymi spotykamy się obecnie o czym dyskusja była w kilku tematach ...Sasza , Bombel i Przemek byli kulturalni a że lubili się alkoholizować to już inna historia... :lol: ...

Marne to pocieszenie - to porównanie, że inni robią większą wioche na wyjeździe.
Z takich "miszczów" budowany jest później stereotyp "Polaka za granicą", że czasami wstyd przyznać się później skąd sie przyjechało :-(
Jak dla mnie obciach to obciach i na ma znaczenia czy robiony jest przez drobnych pijaczków, cwaniaczków czy innych "miszczóffff" obciachu.......
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 05.11.2008 10:41

alessandro1977 napisał(a):
carnivalka napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Znalazłem opis wyprawy do Chorwacj trzech kumpli...rozbawiła mnie do łez...jeżeli ktoś ma ochotę na ciekawą podróż z bohaterami i niezły ubaw to zapraszam do lektury Obrazek...polewka niesamowita... :lol:


Po prostu zrobiło mi się wstyd.Gdybym nie przeczytała to nie uwierzyłabym.


W porównaniu z przypadkami, z którymi spotykamy się obecnie o czym dyskusja była w kilku tematach ...Sasza , Bombel i Przemek byli kulturalni a że lubili się alkoholizować to już inna historia... :lol: ...


Niby tak,ale żenujący czasami styl tej relacji ,śmiech mieszał się na przemian z zakłopotaniem.
MTG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MTG » 05.11.2008 10:44

Ewa 40 napisał(a):Jakby nie było-wszyscy w tych wypowiedziach mamy rację,tylko przykre,że tak o nas mówią :oops:

Ja tam nie robię z tego sprawy narodowej. Laurkę wystawiło sobie trzech małolatów, robili głupie rzeczy, w każdym kraju znajdą się tacy.
Na pewno widzieliście nabitego Niemca, czy Anglika?
Jakoś nie oczekuję żebyśmy byli bardziej świeci od świętego obrazka. Byle komuś swoim zachowaniem nie uprzykrzać życia.
A bohaterowie tej relacji? Cóż, dzieciaki, niektórych rzeczy nie powinni robić, ale wyjdą z tego :wink: mam taką nadzieję :wink:
Ostatnio edytowano 05.11.2008 11:42 przez MTG, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2008 11:30

Piotrek_B napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):....W porównaniu z przypadkami, z którymi spotykamy się obecnie o czym dyskusja była w kilku tematach ...Sasza , Bombel i Przemek byli kulturalni a że lubili się alkoholizować to już inna historia... :lol: ...

Marne to pocieszenie - to porównanie, że inni robią większą wioche na wyjeździe.
Z takich "miszczów" budowany jest później stereotyp "Polaka za granicą", że czasami wstyd przyznać się później skąd sie przyjechało :-(
Jak dla mnie obciach to obciach i na ma znaczenia czy robiony jest przez drobnych pijaczków, cwaniaczków czy innych "miszczóffff" obciachu.......


Piotrek...mnie się wydaje, że Chorwaci są akurat wśród tych nielicznych co nie uogólniają i nie uważają nas Polaków za pijaków...mają o nas jednak dobre zdanie a przynajmniej ja jeszcze nie spotkałem się z takimi negatywnymi przymiotami z ich strony... :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2008 11:50

alessandro1977 napisał(a):....Piotrek...mnie się wydaje, że Chorwaci są akurat wśród tych nielicznych co nie uogólniają i nie uważają nas Polaków za pijaków...

Jeszcze nie...........;-)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.11.2008 19:16

U tych co byłem rakija szybko się skończyła, już nie chcieli sprzedać a Matija mówiła że jeszcze po nas następni przyjadą.
hmmm.... chyba za mało wyprodukowali, bo w domu przecież mieszkały tylko 4rodziny Polaków :?
ja natka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja natka » 05.11.2008 20:17

Podobno cały świat się cieszy, że wygrał Obama :wink:
MTG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MTG » 05.11.2008 21:49

ja natka napisał(a):Podobno cały świat się cieszy, że wygrał Obama :wink:

I ja jak cały świat się z tego cieszę :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.11.2008 09:36

MTG napisał(a):
ja natka napisał(a):Podobno cały świat się cieszy, że wygrał Obama :wink:

I ja jak cały świat się z tego cieszę :wink:


Mnie tam wszystko jedno kto jest prezydentem USA...bardziej interesuję się tym co dzieje się w Cro....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.11.2008 09:44

alessandro1977 napisał(a):Mnie tam wszystko jedno kto jest prezydentem USA...bardziej interesuję się tym co dzieje się w Cro....


CRO u UE za 2 lata :?: :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 85
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone