Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 23.11.2006 16:01

to ja ewa napisał(a):A mnie baaardzo ucieszył wynik badania histopat.i rozmowa z lekarzem.Będzie dobrze :D :D :D :D :D

:) :) :) :) :)
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 707
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 23.11.2006 16:07

VOID napisał(a):Moje gratulacje ....

mama koleżanki od tygodnia jest w śpiączce po operacji :( czekam cały czas na info ....ale mam nadzieję że będzie dobrze


Napewno bedzie dobrze.wiedza lekarzy,pozytywne myślenie i wiara w dobre zakończenie sprawy- to wszystko razem potrafi zdziałac cuda.Wiem co mówię :)
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 23.11.2006 16:11

to ja ewa napisał(a):A mnie baaardzo ucieszył wynik badania histopat.i rozmowa z lekarzem.Będzie dobrze :D :D :D :D :D

:D :D :D

madzia1981 napisał(a):Zawodowcu...mam pytanko, może troche nie związane akurat z tym postem ale dziś juz nie wytrzymam i zapytam-
gdzie grasz?
Z tego co czytałam kiedyś grałeś za granicą w (halówkę :?: )
nie trzymaj mnie dłużej w niepewności.
Pozdrawiam i o ile nie jest to zadna tajemnicą odpisz.

Madziu, gram wszedzie tam gdzie jestem :) tak jak mowisz kiedys na Wyspie. Nic takiego, lokalna liga 6-tek, zglosilismy z kumplami druzyne i gralismy. Czesciej na powietrzu niz w hali.
Teraz jestem w Holandii, jakos nie ma czasu ani okazji grac w zadnych rozgrywkach, to tylko raz na tydzien towarzysko kopiemy szmacianke :)
pozdrowka
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.11.2006 20:47

zawodowiec napisał(a):......
Teraz jestem w Holandii, jakos nie ma czasu ani okazji grac w zadnych rozgrywkach, to tylko raz na tydzien towarzysko kopiemy szmacianke :)
pozdrowka

....jak zwykle skromniaczek...pewnie co najmniej w drugiej drużynie Feyenoordu pogrywa... :wink: :lol:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 23.11.2006 21:49

to ja ewa napisał(a):A mnie baaardzo ucieszył wynik badania histopat.i rozmowa z lekarzem.Będzie dobrze :D :D :D :D :D

Musi ewo byc dobrze! Nigdy w to nie wątp!
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 23.11.2006 21:56

to ja ewa napisał(a):A mnie baaardzo ucieszył wynik badania histopat.i rozmowa z lekarzem.Będzie dobrze :D :D :D :D :D

:D :D :D


Puno pozdrava
Jola
dallaska
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1390
Dołączył(a): 03.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dallaska » 24.11.2006 09:07

a mnie cieszy ze wreszcie weekend jutro :D :D :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.11.2006 09:36

A mnie cieszy jutrzejsze spotkanie z ekipą, z którą byliśmy w tym roku w Cro... Uszczuplimy trochę zapasy przywiezionych trunków :D
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 24.11.2006 09:41

a mnie cieszy, ze jade do mojej Kasi na Jej imieniny. :D
dallaska
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1390
Dołączył(a): 03.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dallaska » 24.11.2006 10:25

a mnie cieszy ze za 2 godziny zaczynam weekend :D
gunia
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 17.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gunia » 24.11.2006 11:47

a mnie cieszy ze jutro obejrzę kolejny mecz polskich siatkarzy
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 24.11.2006 12:14

To dziś jest ten dzień :!:
Nareszcie :!:

To dziś rozpoczyna się kolejny sezon skoków narciarskich i..... miejmy nadzieję sezon wielkiej formy i sukcesów Adama oraz innych polskich skoczków :D

I to mnie dziś cieszy :D

Trzymam kciuki i życzę powodzenia :)
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 24.11.2006 12:17

Adam ma "kopa"...co do reszty skoczkow mam jednak watpliwosci. wczoraj slabo wypadli, Stoch mial szczescie, ze kwalifikacje odwolali albo raczej anulowali ich wynik. :?
choc Japonce byli jeszcze gorsi, spadali na bule. Nawet pamietny Eddie Eagle skakal dalej niz oni wczoraj.
:twisted:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 24.11.2006 13:08

Japończycy......hmmm :?:
Czyżby szykowali formę dopiero na Mistrzostwa Świata :?:

Na naszych pozostalych też specjalnie nie liczę, co roku w listopadzie mam nadzieję i co? Jak jest każdy widzi :(
Pewnie będą mieli "przeblyski formy", oby chociaż to..., i oby we wlaściwym momencie...
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 24.11.2006 13:17

slapol napisał(a):....jak zwykle skromniaczek...pewnie co najmniej w drugiej drużynie Feyenoordu pogrywa... :wink: :lol:

No wieeesz... odkad Dudka pare lat temu sprzedali to jakos nie moga rownie dobrego znalezc na jego miejsce i ciagle roznych testuja... moze sie zalapie :lol:

Dzis mnie cieszy ze sloneczko swieci i nie musialem rano do tyrki dymac rowerem w scianie deszczu jak przez pare ostatnich dni. I ze sie skoki zaczynaja :D

pozdrav svima!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone