Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 23.10.2008 22:23

A ja się przed chwilą dowiedziałam,że zmarł 18 letni syn moich dobrych znajomych.Tragedia,po prostu ,okropieństwo.Zwłaszcza,że kilkanaście lat temu zmarła Im maleńka córeczka.
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 23.10.2008 23:01

Brak słów :cry:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.10.2008 23:09

[*] A my się tu bawimy w crobarze... :? Ehhh... życie... jest tak kruche.... :( :cry:. Nic go nie zastąpi :!:
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 24.10.2008 07:25

Leszek Skupin napisał(a):Poczekamy - zobaczymy ... my ruszymy pewno dopiero na wiosnę, więc... może do tego czasu to wariactwo się uspokoi :?


A u nas wczoraj wyleli wieniec na nowym domku, a od następnego tygodnia wchodzą z krokwiami :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 08:00

A ja dziś po raz pierwszy rano walczyłem z lodem na szybach samochodu...nie preferuję skrobaczek bo szkoda szyb a sprayu nie miałem...wywijałem więc skrobaczką i połamała mi się...musiałem czekać aż się stopniowo nagrzeją... :twisted:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.10.2008 08:15

alessandro1977 napisał(a):A ja dziś po raz pierwszy rano walczyłem z lodem na szybach samochodu...nie preferuję skrobaczek bo szkoda szyb a sprayu nie miałem...wywijałem więc skrobaczką i połamała mi się...musiałem czekać aż się stopniowo nagrzeją... :twisted:


Nie wiem czy dzisiaj Marcinie obchodzisz imieniny - jeśli tak to mam dla Cibie prezent :lol:

Gorąca skrobaczka

Ps. Jeśli nie masz dzisiaj imienin , bierz prezent też. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 08:42

Janusz Bajcer napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):A ja dziś po raz pierwszy rano walczyłem z lodem na szybach samochodu...nie preferuję skrobaczek bo szkoda szyb a sprayu nie miałem...wywijałem więc skrobaczką i połamała mi się...musiałem czekać aż się stopniowo nagrzeją... :twisted:


Nie wiem czy dzisiaj Marcinie obchodzisz imieniny - jeśli tak to mam dla Cibie prezent :lol:

Gorąca skrobaczka

Ps. Jeśli nie masz dzisiaj imienin , bierz prezent też. :wink:


Panie Januszu...dziękuję za pamięć bo faktycznie dziś są moje imieniny choć większą renomę jednak do urodzin przykładam...dzięki za prezent, nawet czegoś takiego jeszcze nie widziałem i na pewno kupię....jeszcze raz dziękuję...Obrazek
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 24.10.2008 08:59

jorgus111 napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Poczekamy - zobaczymy ... my ruszymy pewno dopiero na wiosnę, więc... może do tego czasu to wariactwo się uspokoi :?


A u nas wczoraj wyleli wieniec na nowym domku, a od następnego tygodnia wchodzą z krokwiami :lol:


No to chyba w 2009 zamieszkacie :D
Nie ma to jak "własne podwórko".
Moja rodzinka od trzech lat w małym domku (przeprowadziliśmy się z kamienicy) i nadal nie możemy się nacieszyć.
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 24.10.2008 09:17

alessandro1977 napisał(a):A ja dziś po raz pierwszy rano walczyłem z lodem na szybach samochodu...nie preferuję skrobaczek bo szkoda szyb a sprayu nie miałem...wywijałem więc skrobaczką i połamała mi się...musiałem czekać aż się stopniowo nagrzeją... :twisted:

Otwarcie sezonu skrobaczkowego jest faktem.
Przykrycie dachu i szyb specjalną plandeką pozwala uniknąć skrobania. Ja używam wersji która chroni szybę czołową i boczne z przodu plus lusterka. Sprawdza się bardzo dobrze.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 24.10.2008 09:24

Mibi napisał(a):
jorgus111 napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Poczekamy - zobaczymy ... my ruszymy pewno dopiero na wiosnę, więc... może do tego czasu to wariactwo się uspokoi :?


A u nas wczoraj wyleli wieniec na nowym domku, a od następnego tygodnia wchodzą z krokwiami :lol:


No to chyba w 2009 zamieszkacie :D
Nie ma to jak "własne podwórko".


Tak planujemy, chociaż nie ma pośpiechu :wink: mamy czas...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 09:55

Mibi napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):A ja dziś po raz pierwszy rano walczyłem z lodem na szybach samochodu...nie preferuję skrobaczek bo szkoda szyb a sprayu nie miałem...wywijałem więc skrobaczką i połamała mi się...musiałem czekać aż się stopniowo nagrzeją... :twisted:

Otwarcie sezonu skrobaczkowego jest faktem.
Przykrycie dachu i szyb specjalną plandeką pozwala uniknąć skrobania. Ja używam wersji która chroni szybę czołową i boczne z przodu plus lusterka. Sprawdza się bardzo dobrze.


Plandeki odpadają bo według mnie są niepraktyczne...nie wyobrażam sobie, że rano jeszcze musiałbym walczyć z plandeką... :roll:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 24.10.2008 10:32

carnivalka napisał(a):A ja się przed chwilą dowiedziałam,że zmarł 18 letni syn moich dobrych znajomych.Tragedia,po prostu ,okropieństwo.Zwłaszcza,że kilkanaście lat temu zmarła Im maleńka córeczka.


Rozumiem ten ból bardzo dobrze, do tej pory nie mogę znaleźć wytłumaczenie takich tragedii. :(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 11:30

maciek1956 napisał(a):
carnivalka napisał(a):A ja się przed chwilą dowiedziałam,że zmarł 18 letni syn moich dobrych znajomych.Tragedia,po prostu ,okropieństwo.Zwłaszcza,że kilkanaście lat temu zmarła Im maleńka córeczka.


Rozumiem ten ból bardzo dobrze, do tej pory nie mogę znaleźć wytłumaczenie takich tragedii. :(


Podobnie jak wytłumaczenia nie ma na choroby tych wszystkich niewinnych dzieci...jak ( coraz częściej ostatnio ) oglądam wiadomości i widzę dzieci chore na białaczkę dla których nie ma nadziei bo NFZ nie chce dać pieniędzy to szlag mnie trafia...ten kraj jest nienormalny, SBeki mają wyposażenia sięgające kilku tysięcy złotych a na leczenie dzieci nie ma pieniędzy...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.10.2008 12:01

alessandro1977 napisał(a):Plandeki odpadają bo według mnie są niepraktyczne...nie wyobrażam sobie, że rano jeszcze musiałbym walczyć z plandeką... :roll:

A ja 2x dziennie z plandeką-od wczesnej wiosny do późnej jesieni :D

Serdeczne wyrazy współczucia-smierć bliskiej osoby zawsze boli ale jako rodzic każdy z nas podświadomie czuje, że odejdzie wcześniej. Nawet nie chce o tym myśleć....brrr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 12:36

JacYamaha napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Plandeki odpadają bo według mnie są niepraktyczne...nie wyobrażam sobie, że rano jeszcze musiałbym walczyć z plandeką... :roll:

A ja 2x dziennie z plandeką-od wczesnej wiosny do późnej jesieni :D

Serdeczne wyrazy współczucia-smierć bliskiej osoby zawsze boli ale jako rodzic każdy z nas podświadomie czuje, że odejdzie wcześniej. Nawet nie chce o tym myśleć....brrr


Podziwiam Cię jeżeli tak walczysz zawzięcie z plandeką bo ja nie mam nerwów na takie atrakcje...Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 76
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone