Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2008 14:08

carnivalka napisał(a):Mnie z kolei zasmuciło ,że nikt nie pisze o dzisiejszym Święcie Niepodległości,a dla miłośników Cro to chyba ważne święto? Chyba,że coś przeoczyłam. :oops:


A dlaczego teraz w październiku wspomniałaś o tym święcie ??? 8O
Masz zapewne dzień odzyskania niepodległości przez Chorwację...cóż...to jest ich święto nie nasze...
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.10.2008 14:15

No to na balkonach ortodoksów forumowych dziś powiewają flagi, jedna z szachownicą , druga z Marko... :):)
Ostatnio edytowano 08.10.2008 14:17 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2008 14:17

Sławomir Wocial napisał(a):Bo chodzi o niepodległość Cro a nie o naszą :):)


Zorientowałem się ale według mnie to chyba nie jest takie ważne :roll: ..szanuję jednak innych zdanie bo Chorwaci dzisiaj faktycznie świętują...

Z drugiej strony gdyby nie odzyskali niepodległości...nie wiem czy Cro byłoby takie urokliwe jak pod rządami Chorwatów...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.10.2008 14:42

carnivalka napisał(a):Mnie z kolei zasmuciło ,że nikt nie pisze o dzisiejszym Święcie Niepodległości,a dla miłośników Cro to chyba ważne święto? Chyba,że coś przeoczyłam. :oops:


TU też nic nie pisze o tym Święcie,
może dlatego , że bo nie "okrągłe"

Teledysk na 15 -ecie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.10.2008 14:43

Janusz Bajcer napisał(a):
carnivalka napisał(a):Mnie z kolei zasmuciło ,że nikt nie pisze o dzisiejszym Święcie Niepodległości,a dla miłośników Cro to chyba ważne święto? Chyba,że coś przeoczyłam. :oops:


TU też nic nie pisze o tym Święcie,
może dlatego , że bo nie "okrągłe" i okupione krwią kilku narodów.

Teledysk na 15 -ecie
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 08.10.2008 15:00

alessandro1977 napisał(a):
carnivalka napisał(a):Mnie z kolei zasmuciło ,że nikt nie pisze o dzisiejszym Święcie Niepodległości,a dla miłośników Cro to chyba ważne święto? Chyba,że coś przeoczyłam. :oops:


A dlaczego teraz w październiku wspomniałaś o tym święcie ??? 8O
Masz zapewne dzień odzyskania niepodległości przez Chorwację...cóż...to je
st ich święto nie nasze...


Po prostu myślałam,że turystyka to nie tylko plaża ,ale też historia danego kraju. :oops:
Ostatnio edytowano 09.10.2008 11:54 przez carnivalka, łącznie edytowano 1 raz
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 09.10.2008 11:38

Vitara już zdrowa, jedzie normalnie. Za radą Goniak i innych uparłem się i sprawę załatwiłem, gwarancję też mam. Teraz mam nadrobić kilka akcji serwisowych, oczywiście bezpłatnie i to jest wielki PLUS serwisów autoryzowanych.
Dzięki, pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.10.2008 11:43

maciek1956 napisał(a):Vitara już zdrowa, jedzie normalnie. Za radą Goniak i innych uparłem się i sprawę załatwiłem, gwarancję też mam. Teraz mam nadrobić kilka akcji serwisowych, oczywiście bezpłatnie i to jest wielki PLUS serwisów autoryzowanych.
Dzięki, pozdrawiam


Dobrze, że dopiąłeś swego...niestety w celu obronienia swoich racji trzeba czasami się nachodzić i nadenerwować... :roll:.. cieszę się, że na coś się przydaliśmy...
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 09.10.2008 14:19

maciek1956 napisał(a):Vitara już zdrowa, jedzie normalnie. Za radą Goniak i innych uparłem się i sprawę załatwiłem, gwarancję też mam. Teraz mam nadrobić kilka akcji serwisowych, oczywiście bezpłatnie i to jest wielki PLUS serwisów autoryzowanych.
Dzięki, pozdrawiam

Zawsze do usług, a jak zechcesz wrócić do francuzów to tym bardziej :wink:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 10.10.2008 12:54

Mnie zasmuciło, to co się dzieje na tym naszym świecie - normalnie armagedon 8O .

Ciekawe jak to się skończy i kiedy :?:
No i to co najbardziej, nie chcą nam dać kredytu...
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 10.10.2008 14:24

Żesz kurde Marsylka 8O :? :evil: my też się przymierzamy... Działkę kupiliśmy teraz budowa... wrrrrrr... Nie strasz :!:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.10.2008 14:28

A mnie cieszy to, że wyrobili mi piękną naklejkę cro.pl z nickiem... :D
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 10.10.2008 14:31

Leszek Skupin napisał(a):Żesz kurde Marsylka 8O :? :evil: my też się przymierzamy... Działkę kupiliśmy teraz budowa... wrrrrrr... Nie strasz :!:


No jest tragedia :cry: banki nie dają kredytów, podnoszą marże, analitycy mają prikaz, że dawać negaty...
Giełda dzisiaj zwariowała... :?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.10.2008 14:37

Do tego rolnicy z Kaszub czekają na wprowadzenie Euro bo ktoś im nakładł do łbów, że będą mogli drożej ziemię sprzedawać...a ja mam na oku taki piękny kawałek....
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 10.10.2008 14:48

Poczekamy - zobaczymy ... my ruszymy pewno dopiero na wiosnę, więc... może do tego czasu to wariactwo się uspokoi :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 75
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone