Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2008 09:13

Nareszcie widzę dzisiaj słońce a na dodatek zjadłem czekoladę więc nastrój jest super...cieszy mnie, że ja ze swoim Volkswagenem nie mam problemów a co do cen samochodów to może warto zastanowić się nad korzystaniem z oferty niemieckich salonów, które już nawet mają ludzi ze znajomością polskiego...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.10.2008 09:15

Leszek Skupin napisał(a):O właśnie :!: I tu jest pies pogrzebany.


Skoro o psie mowa :wink:

Nie wiem czy wiecie , ale dziś Międzynarodowy Dzień Zwierząt

Miłego dnia :lool:

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2008 09:20

Pan Janusz jak zwylke ma gotową odpowiedź... :lol:
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 02.10.2008 09:22

I jeszcze dzisiaj obchodzimy Dzień bez Piwa.Dla jednych smutek dla innych radość. :smo:
Ostatnio edytowano 02.10.2008 09:29 przez carnivalka, łącznie edytowano 2 razy
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.10.2008 09:23

Zaczyna się robić jak w kabarecie Dudek w skeczu zatytułowanym "Sęk" :lool: Co mnie podkusiło żeby mówić o tym psie :?: :roll:

:lool:

Nordycka, psia krew odczep się od tego zwierzęcia nieszczęście ty moje :lool:
Ostatnio edytowano 02.10.2008 09:28 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 02.10.2008 09:27

alessandro1977 napisał(a):Nareszcie widzę dzisiaj słońce a na dodatek zjadłem czekoladę więc nastrój jest super...cieszy mnie, że ja ze swoim Volkswagenem nie mam problemów a co do cen samochodów to może warto zastanowić się nad korzystaniem z oferty niemieckich salonów, które już nawet mają ludzi ze znajomością polskiego...


Przyszłam Was tu sprawdzić marudy :lol: U mnie też ładnie. Pozdrowienia dla zwierzaków różnej maści i cierpiących z powodu dnia bez piwa :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.10.2008 09:40

carnivalka napisał(a):I jeszcze dzisiaj obchodzimy Dzień bez Piwa.Dla jednych smutek dla innych radość. :smo:


Faktycznie dziś Dzień bez piwa 8O

Ale ja sobie dziś udzielam dyspensy :wink: i wypiję dwa :lol:

Jedno na meczu Wisły :P (i z okazji dnia zwierząt)

Obrazek

A drugie na meczu Lecha :P

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2008 09:57

shtriga napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Nareszcie widzę dzisiaj słońce a na dodatek zjadłem czekoladę więc nastrój jest super...cieszy mnie, że ja ze swoim Volkswagenem nie mam problemów a co do cen samochodów to może warto zastanowić się nad korzystaniem z oferty niemieckich salonów, które już nawet mają ludzi ze znajomością polskiego...


Przyszłam Was tu sprawdzić marudy :lol: U mnie też ładnie. Pozdrowienia dla zwierzaków różnej maści i cierpiących z powodu dnia bez piwa :D


No wiedziałem, że tak będzie...a to psikus, że dziś jeszcze nikt nie marudzi, co ??? :wink:
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 02.10.2008 11:13

Ja raczej wolę się cieszyć, niż smucić, bo przecież powodów do zmartwienia nie ma - kraj kwitnie, wokół nas ludzie zamożni, uśmiechnięci i przyjaźnie nastawieni - no żyć nie umierać. Poza tym słyszałem, że smutni żyją krócej. Zresztą powodów do radości nie brakuje. Ot, wczoraj rozmawiałem ze znajomą - ona jedzie do Chorwacji we wrześniu, a ja w maju - to chyba wystarczy. Tym bardziej, że jak to powiedział jeden z francuskich humorystów - nie wystarczy być szczęśliwym, trzeba jeszcze, żeby inni byli nieszczęśliwi
:lol: Pozdrawiam radośnie. Jan.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3690
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 02.10.2008 11:57

W Chorwacji Dzień bez piwa, to 29 luty.......

:wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.10.2008 12:29

mirko napisał(a):W Chorwacji Dzień bez piwa, to 29 luty.......

:wink:

Takim to dobrze :lool: dzień bez piwa raz na 4 lata :lool:

P.S. Mało tego :lol: przez pół godziny nikt tego nie zauważył :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.10.2008 12:32

A po co pisać o rzeczach bez znaczenia... :roll:
W lutym malo kto do cro jeździ... :wink:
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 02.10.2008 12:55

2 Października-Europejski Dzień Ptaków
Pozdrowienia dla Bociana. :D :lol: :D
Tantal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tantal » 02.10.2008 18:09

carnivalka napisał(a):I jeszcze dzisiaj obchodzimy Dzień bez Piwa.Dla jednych smutek dla innych radość. :smo:


TAAA... tylko jak mecze bez browarka oglądać.

A ucieszyło mnie to,że koleżanka z Cro wróciła. Znaczy nie sam fakt że wróciła, ja nie z tych co się cieszą z nieszczęścia innych. Radość jest wynikiem tego, że dostarczyła mi świeżą rakiję prosto z Omiš'a :D, bo zapasy z mojego wyjazdu już dawno się wyczerpały.
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 02.10.2008 18:32

Adam,K napisał(a):2 Października-Europejski Dzień Ptaków
Pozdrowienia dla Bociana. :D :lol: :D

No to zdrówko Bociana!

I jeszcze wypijmy za nasze ptaki :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 73
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone