Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 01.10.2008 15:42

Goniak napisał(a):
maciek1956 napisał(a):
Goniak napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Od 2 dni auto ma zadyszkę, straciło moc, turbina szwankuje. Całe szczęście jest na gwarancji.
Miałem kilka silników francuskich, nigdy nie było problemu, ale zawsze musi być pierwszy raz, może źle komponuje się w aucie japońskim :?: :(

Sam sobie odpowiedziałeś... po co było zmieniać :wink:


Proste--jak auto zmieniałem Francuzi (Citroen) nie mieli takiego jakie chciałem. Teraz mają, ale cena ...

C-Crosser?


Tak
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 01.10.2008 15:45

Nie powiem, bo ładny :D

Obrazek
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 01.10.2008 15:46

maciek1956 napisał(a):
Goniak napisał(a):
maciek1956 napisał(a):
Goniak napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Od 2 dni auto ma zadyszkę, straciło moc, turbina szwankuje. Całe szczęście jest na gwarancji.
Miałem kilka silników francuskich, nigdy nie było problemu, ale zawsze musi być pierwszy raz, może źle komponuje się w aucie japońskim :?: :(

Sam sobie odpowiedziałeś... po co było zmieniać :wink:


Proste--jak auto zmieniałem Francuzi (Citroen) nie mieli takiego jakie chciałem. Teraz mają, ale cena ...

C-Crosser?


Tak

No to szkoda- fajny wozik, a tylko cena wyjściowa jest przerażająca :wink: Ale cóż życzę powodzenia z turbiną, oby się jak najszybciej naprawiła :)
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 01.10.2008 15:47

Leszek Skupin napisał(a):Nie powiem, bo ładny :D

Obrazek

Wszystko da się załatwić jak masz chetkę na niego :wink:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 01.10.2008 15:48

Goniak napisał(a):
maciek1956 napisał(a):
Goniak napisał(a):
maciek1956 napisał(a):
Goniak napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Od 2 dni auto ma zadyszkę, straciło moc, turbina szwankuje. Całe szczęście jest na gwarancji.
Miałem kilka silników francuskich, nigdy nie było problemu, ale zawsze musi być pierwszy raz, może źle komponuje się w aucie japońskim :?: :(

Sam sobie odpowiedziałeś... po co było zmieniać :wink:


Proste--jak auto zmieniałem Francuzi (Citroen) nie mieli takiego jakie chciałem. Teraz mają, ale cena ...

C-Crosser?


Tak

No to szkoda- fajny wozik, a tylko cena wyjściowa jest przerażająca :wink: Ale cóż życzę powodzenia z turbiną, oby się jak najszybciej naprawiła :)


Dzięki. Przed chwilą dzwoniłem do serwisu, nadal nie działa.
Może to sygnał, aby już auto zmienić :?:
Nie, teraz nie, muszą naprawić.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 01.10.2008 15:49

Wolę Koreańczyka wyprodukowanego w Ulsan ;)

Obrazek

Hyundai "Santa Fe"
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 01.10.2008 15:51

No tak, Leszek jest fanem Hyundaia
Oglądałem innego Koreańczyka-Kia Rexton, ale nafaszerowany bajerami, silnik niezły, Merca, 200 koników. Tylko znowu cena nie dla mnie.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 01.10.2008 15:57

Maćku Rexton to jest Chiński Ssang Yong

Obrazek

KIA to np. Sorrento ;)

Obrazek
Ostatnio edytowano 01.10.2008 16:09 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 01.10.2008 15:59

Leszek, a masz takiego, czy polujesz dopiero?
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 01.10.2008 16:00

Tak, oczywiście jest to Ssang Yong, klient podjechał Kia i mnie zmylił.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 01.10.2008 16:10

Goniak napisał(a):Leszek, a masz takiego, czy polujesz dopiero?

Będę polował jak czas na to przyjdzie, a na razie jeżdżę niezawodną Lantrą :D
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 01.10.2008 16:12

Waśnie mi przywieźli Vitarkę :D :) ... i proszą o pojechanie do innego serwisu :( Chyba zmienię na stałe serwis.
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 01.10.2008 16:20

maciek1956 napisał(a):Waśnie mi przywieźli Vitarkę :D :) ... i proszą o pojechanie do innego serwisu :( Chyba zmienię na stałe serwis.

NO to już najwyższa pora...myslę, że nawet jakaś skarga się należy, jeśli to autoryzowany serwis- przecież oni nie mogą tak powiedzieć, że masz sobie jechac do innego serwisu, oj chłopie życzę Ci duuużżżo cierpliwości.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 01.10.2008 16:29

Goniak napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Waśnie mi przywieźli Vitarkę :D :) ... i proszą o pojechanie do innego serwisu :( Chyba zmienię na stałe serwis.

NO to już najwyższa pora...myslę, że nawet jakaś skarga się należy, jeśli to autoryzowany serwis- przecież oni nie mogą tak powiedzieć, że masz sobie jechac do innego serwisu, oj chłopie życzę Ci duuużżżo cierpliwości.


Jak kupowałem mieli autoryzację na Suzuki, później zmienili na Ssang Yonga. Są blisko mojej pracy, wygoda, Suzuki zajmowali się "od zawsze", myślałem, że nadal wiedzą o co chodzi, błąd w rozumowaniu.
Jutro jadę do ASO w Markach.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.10.2008 09:06

O właśnie :!: I tu jest pies pogrzebany. Kupując samochód trzeba mieć na uwadze serwis. Musi być pewny, sprawdzony, żeby samochód jeździł. Dzięki mojemu serwisowi w Busku Zdroju do którego mam 50 km w jedną stronę mój samochód jeździ tak jak mu każę :D. Dobry mechanik, elektryk to teraz ludzie na wagę złota. Sam sprzęt w serwisie i jego wygląd nie wystarczą :!:

Pozdrawiam wszystkich domorosłych magików specjalistów od wszelkiej maści samochodów, ode mnie złotówki nie dostaniecie :devil:, ale niech wam dobrze będzie ;). Polak to taka szczwana istota, że jak myśli, że tanio za coś zapłacił to się cieszy, że zaoszczędził :lool: nic bardziej mylnego, bo właśnie wydał dwa razy :devil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 72
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone