Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.10.2008 07:56

U nas znowu pochmurno, ciemno i pada...a jeszcze bardziej smutno kiedy ogląda się zdjęcia z Cro...niesamowita nostalgia :(
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 01.10.2008 08:22

A u nas jest taka pogoda, że nic tylko na piwo skoczyć. :cry: Do dupy.
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 01.10.2008 08:48

Maruuuudy... Czekoladę sobie zjedzcie :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam! ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.10.2008 08:52

shtriga napisał(a):Maruuuudy... Czekoladę sobie zjedzcie :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam! ;)


Ostatnio obiecałem Ci, że postaram się być takim optymistą jak Ty... :? ...ale jak skoro za oknem taka lipa ???
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 01.10.2008 08:55

Nooo u mnie lipa za oknem dosłownie :) I już żółte liście na niej :lol: Jak nie mam na coś wpływu, to udaję, że tego nie widzę :) Upiornie jest - fakt, ale dajemy radę :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.10.2008 09:16

Skorzystam z Twojej rady i zjem sobie czekoladę...za oknem nadal fatalnie... :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108084
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.10.2008 09:29

marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 01.10.2008 09:31

Janusz, jak możesz :?: Ta czekoladka na plaży nie była wporządku :roll: . Od razu się smutniej robi...
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 01.10.2008 11:46

Od 2 dni auto ma zadyszkę, straciło moc, turbina szwankuje. Całe szczęście jest na gwarancji.
Miałem kilka silników francuskich, nigdy nie było problemu, ale zawsze musi być pierwszy raz, może źle komponuje się w aucie japońskim :?: :(
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 01.10.2008 14:52

maciek1956 napisał(a):Od 2 dni auto ma zadyszkę, straciło moc, turbina szwankuje. Całe szczęście jest na gwarancji.
Miałem kilka silników francuskich, nigdy nie było problemu, ale zawsze musi być pierwszy raz, może źle komponuje się w aucie japońskim :?: :(

Sam sobie odpowiedziałeś... po co było zmieniać :wink:
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 01.10.2008 14:55

marsylia napisał(a):Janusz, jak możesz :?: Ta czekoladka na plaży nie była wporządku :roll: . Od razu się smutniej robi...

eeee tam to zaledwie jeszcze tylko...hmm jakieś 8 miesięcy, chociaż znajomi wypróbowali patent i około stycznia lutego lecą do ciepełka i twierdzą, że świetnie można akumulatory naładować- to zawsze jest jakiś pomysł, to już tylko jakieś 3-4 m-ce :wink:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 01.10.2008 15:00

Goniak napisał(a):
marsylia napisał(a):Janusz, jak możesz :?: Ta czekoladka na plaży nie była wporządku :roll: . Od razu się smutniej robi...

eeee tam to zaledwie jeszcze tylko...hmm jakieś 8 miesięcy, chociaż znajomi wypróbowali patent i około stycznia lutego lecą do ciepełka i twierdzą, że świetnie można akumulatory naładować- to zawsze jest jakiś pomysł, to już tylko jakieś 3-4 m-ce :wink:

No tak, ale chodzi mi jeszcze o tą czekoladkę :evil: , no nic idę dzisiaj na siłownię... :?
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 01.10.2008 15:04

marsylia napisał(a):
Goniak napisał(a):
marsylia napisał(a):Janusz, jak możesz :?: Ta czekoladka na plaży nie była wporządku :roll: . Od razu się smutniej robi...

eeee tam to zaledwie jeszcze tylko...hmm jakieś 8 miesięcy, chociaż znajomi wypróbowali patent i około stycznia lutego lecą do ciepełka i twierdzą, że świetnie można akumulatory naładować- to zawsze jest jakiś pomysł, to już tylko jakieś 3-4 m-ce :wink:

No tak, ale chodzi mi jeszcze o tą czekoladkę :evil: , no nic idę dzisiaj na siłownię... :?

Akurat Ty nie musisz mieć kompleksów...chyba, że do opalenizny, ale to nie siłownia tylko solarium pomoże- tylko czy warto: skóra się starzeje itd
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 01.10.2008 15:24

Goniak napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Od 2 dni auto ma zadyszkę, straciło moc, turbina szwankuje. Całe szczęście jest na gwarancji.
Miałem kilka silników francuskich, nigdy nie było problemu, ale zawsze musi być pierwszy raz, może źle komponuje się w aucie japońskim :?: :(

Sam sobie odpowiedziałeś... po co było zmieniać :wink:


Proste--jak auto zmieniałem Francuzi (Citroen) nie mieli takiego jakie chciałem. Teraz mają, ale cena ...
Goniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 918
Dołączył(a): 05.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniak » 01.10.2008 15:38

maciek1956 napisał(a):
Goniak napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Od 2 dni auto ma zadyszkę, straciło moc, turbina szwankuje. Całe szczęście jest na gwarancji.
Miałem kilka silników francuskich, nigdy nie było problemu, ale zawsze musi być pierwszy raz, może źle komponuje się w aucie japońskim :?: :(

Sam sobie odpowiedziałeś... po co było zmieniać :wink:


Proste--jak auto zmieniałem Francuzi (Citroen) nie mieli takiego jakie chciałem. Teraz mają, ale cena ...

C-Crosser?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 71
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone