Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co robic rezerwacja z Polski czy na miejscu szukac noclegu!!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wioletapl
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 30.05.2007
Co robic rezerwacja z Polski czy na miejscu szukac noclegu!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) wioletapl » 30.05.2007 22:02

witam,
Pomozcie, mam zamiar jechac pierwszy raz do Chorwacji i od paru dni zmagam sie z roznymi propozycjami internetowymi i nie moge sie zdecydowac na zakwaterowanie. Najpierw mialam zamiar jechac do Opatiji, lub miejscowosci obok: Volosko,Lovran, Icici, ale czytam wlasnie na forum ze plaze sa tam tragiczne:)))
Poradzcie mi czy jezeli bede na miejscu 25.06.07 bez problemu znajde zakwaterowanie na miejscu czy moge sie przykro rozczarowac.
Dla przykladu w internecie na roznych portalach apartamenty na 5 osob na 1 tydzien mozna dostac od 400 eur, oczywiscie wyzywienie we wlasnym zakresie, ale plaza nie dalej niz 500 m.
Wierze, ze mi podpowiecie co nieco:)))

pozdrawiam
Wioleta
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7919
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 30.05.2007 22:27

forum/viewtopic.php?t=15059&start=0 W czerwcu w ciemno znajdziesz bez problemu. :!:
kuczi74
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuczi74 » 30.05.2007 22:57

Wiola śmigaj bez obaw,kwater nie musisz szukać one znajdą cię same :D Ja bylem 4 razy zawsze w ciemno i to lipiec-sierpień i było bez problemowo.Raz tylko szukałem w miejscowości Trogir ale to bardziej ze względu na wysokie ceny i dobre miejsce,żeby było blisko na starówkę i plażę.A ceny...?średnio 15 EU/osobę.Tak myślę :) Najmniej zapłaciłem 9EU a naj 20EU :( zawsze pokój z prysznicem i aneksem kuchennym,taras w miarę blisko do plaży i centrum tak żeby samochodu nie ruszać.
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 31.05.2007 07:09

No jasne że w ciemno. A może Moscenicka Draga koło Opatiji.
http://www.magreisen.at/HR/moscenicka-draga.htm
http://www.tz-moscenicka.hr/
wioletapl
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 30.05.2007
dzieki wielkie

Nieprzeczytany postnapisał(a) wioletapl » 31.05.2007 08:22

przekonaliscie mnie, jade w ciemno, bedzie wiecej atrakcji:)))
Jada ze mna moi rodzice, a tata moj jest bardzo kontaktowy :) , wiec jestem pewna ze po pierwszym postoju cos juz znajdziemy:)))
Pojade chyba na pare dni do Opatiji a potem chyba w dol az do Baski Voda

pozdrawiam i zycze juz wkrotce wszystkim szerokiej drogi:))))
Wiola
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 31.05.2007 15:51

Kazdego roku jak jeździłem do CRO mieściłem sie w cenie od 8 euro do 12 za dobę. NIe ma sensu rezerwować miejsca ponieważ w większosci miasteczek jest tak jak u nas w Zakopanem, czyli miejscowi stoją przy wjeździe do miasta lub w innym punkcie i oferują noclegi. W czerwcu do wyboru, do koloru, w szczytowym momencie tez można znaleźć nocleg i to bez większych kłopotów.
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007
Re: dzieki wielkie

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 31.05.2007 15:54

wioletapl napisał(a):przekonaliscie mnie, jade w ciemno, bedzie wiecej atrakcji:)))
Jada ze mna moi rodzice, a tata moj jest bardzo kontaktowy :) , wiec jestem pewna ze po pierwszym postoju cos juz znajdziemy:)))
Pojade chyba na pare dni do Opatiji a potem chyba w dol az do Baski Voda

pozdrawiam i zycze juz wkrotce wszystkim szerokiej drogi:))))
Wiola

Jedz także do Makarskiej bo to obok Baśka Voda:). Odwiedz tez jesli bedziecie miec ochote na zwiedzanie Dubrovnik, jakies 150 km dalej ale warto na jeden chocby dzien sie urwac. Przerazające sa tam tylko korki w miescie:))).
wioletapl
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 30.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wioletapl » 31.05.2007 17:29

Tak sobie myslalam, ze w Chorwacji jak w Zakopanem :D , naganiacze na parkingach stoja, wiec juz z premedytacja pojade w ciemno :)
Swoja droga Forum to cudowna rzecz, mozna sie wszystkiego tu dowiedziec.
Juz sie nie moge doczekac wyjazdu!!!!!!
Czy nas Polakow ogolnie lubia w Chorwacji?
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 31.05.2007 17:52

wioletapl napisał(a):Tak sobie myslalam, ze w Chorwacji jak w Zakopanem :D , naganiacze na parkingach stoja, wiec juz z premedytacja pojade w ciemno :)
Swoja droga Forum to cudowna rzecz, mozna sie wszystkiego tu dowiedziec.
Juz sie nie moge doczekac wyjazdu!!!!!!
Czy nas Polakow ogolnie lubia w Chorwacji?
Pewnie ze lubią zwłaszcza dlatego że tyle kasiory zostawiamy w ich kraju :wink: :cry:
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 31.05.2007 19:15

kafur napisał(a):
wioletapl napisał(a):Tak sobie myslalam, ze w Chorwacji jak w Zakopanem :D , naganiacze na parkingach stoja, wiec juz z premedytacja pojade w ciemno :)
Swoja droga Forum to cudowna rzecz, mozna sie wszystkiego tu dowiedziec.
Juz sie nie moge doczekac wyjazdu!!!!!!
Czy nas Polakow ogolnie lubia w Chorwacji?
Pewnie ze lubią zwłaszcza dlatego że tyle kasiory zostawiamy w ich kraju :wink: :cry:


E tam. Niemcy zostawiają więcej kasy a lubią ich jakoś mniej niż nas ...
kuczi74
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuczi74 » 31.05.2007 22:04

Jasne że nas lubią i to nie jednokrotnie słyszałem od samych gospodarzy.Bo jesteśmy ciekawi ich kraju,umiemy porozmawiać,częste wspólne wieczory przy grilu ,winku.To im się w nas podoba.Rano mieliśmy dziennie świeże owoce warzywa od czasu do czasu winko.A Niemcy jak mówią,ograniczają się do dzień dobry i dobranoc,albo leżą na plaży albo przesiadują tylko w restauracjach.A słychać ich z kilometra.Pewnie zdarzają sie wyjątki Niemców OK jak i jakieś wybryki Polaków
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007
Re: Co robic rezerwacja z Polski czy na miejscu szukac nocle

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 31.05.2007 22:10

wioletapl napisał(a):witam,
Pomozcie, mam zamiar jechac pierwszy raz do Chorwacji i od paru dni zmagam sie z roznymi propozycjami internetowymi i nie moge sie zdecydowac na zakwaterowanie. Najpierw mialam zamiar jechac do Opatiji, lub miejscowosci obok: Volosko,Lovran, Icici, ale czytam wlasnie na forum ze plaze sa tam tragiczne:)))
Poradzcie mi czy jezeli bede na miejscu 25.06.07 bez problemu znajde zakwaterowanie na miejscu czy moge sie przykro rozczarowac.
Dla przykladu w internecie na roznych portalach apartamenty na 5 osob na 1 tydzien mozna dostac od 400 eur, oczywiscie wyzywienie we wlasnym zakresie, ale plaza nie dalej niz 500 m.
Wierze, ze mi podpowiecie co nieco:)))

pozdrawiam
Wioleta


jedziemy w czerwcu i oczywiście że w ciemno .
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 31.05.2007 22:11

Lider16 napisał(a):
kafur napisał(a):
wioletapl napisał(a):Tak sobie myslalam, ze w Chorwacji jak w Zakopanem :D , naganiacze na parkingach stoja, wiec juz z premedytacja pojade w ciemno :)
Swoja droga Forum to cudowna rzecz, mozna sie wszystkiego tu dowiedziec.
Juz sie nie moge doczekac wyjazdu!!!!!!
Czy nas Polakow ogolnie lubia w Chorwacji?
Pewnie ze lubią zwłaszcza dlatego że tyle kasiory zostawiamy w ich kraju :wink: :cry:


E tam. Niemcy zostawiają więcej kasy a lubią ich jakoś mniej niż nas ...

Może i tak ale my za to lepiej wypadamy w podrywie Czeszek:)))) niż Niemcy:))). Sytuacja wyglądała tak:))). Jak trzeba było Czeszkom coś kupić to kupowali Niemcy:))) ale jak trzeba było Czeszki obtańczyć to Niemcy siedzieli a Czeszki wywijały z nami:))). Jak Niemcom się skończyła kasa to my mieliśmy jeszcze wódeczkę w apartmani...żeby nie powiedziec apartamentach,bo tego byłoby juz za wiele:DDD. Czeszki więc podażyły za Polakami widząć za sobą pożądliwe spojrzenia naszych zachodnich sasiadów na swoich opalonych ciałach:DDD.
wioletapl
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 30.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wioletapl » 31.05.2007 22:26

Hey Maadoox,
Zamiast podziwiac widoki, to wy za Czeszkami sie uganiacie :lol:
No i jak tu przez Was utrzymywac dobre stosunki niemiecko-polskie :(
a stytuacja ostatnio przecie napieta.
Ogolnie wydaje mi sie, ze na wyjazdach Polacy sprawdzaja sie wysmienicie, jak widac tu na forum nie imprezuja zbytnio i nie wplatuja sie w niepotrzebne awantury i :D
Chyba czesciej bede tam wyjezdzac:))))
Zreszta Anglicy sa znani jako najgorsi turysci, zaraz po nich Niemcy :wink:
kuczi74
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuczi74 » 31.05.2007 22:26

Maadoox hahaha święta racja z tymi Czeszkami.To sie nazywa Słowiański temperament :D
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Co robic rezerwacja z Polski czy na miejscu szukac noclegu!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone