Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co robic rezerwacja z Polski czy na miejscu szukac noclegu!!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kuczi74
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuczi74 » 31.05.2007 22:32

A w Makarskiej jest sie gdzie pobawić.Ja oblegałem Disco Grota :D Naturalna sala do zabawy :D rybki też tańczyły disco
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 01.06.2007 09:28

wioletapl napisał(a):Hey Maadoox,
Zamiast podziwiac widoki, to wy za Czeszkami sie uganiacie :lol:
No i jak tu przez Was utrzymywac dobre stosunki niemiecko-polskie :(
a stytuacja ostatnio przecie napieta.
Ogolnie wydaje mi sie, ze na wyjazdach Polacy sprawdzaja sie wysmienicie, jak widac tu na forum nie imprezuja zbytnio i nie wplatuja sie w niepotrzebne awantury i :D
Chyba czesciej bede tam wyjezdzac:))))
Zreszta Anglicy sa znani jako najgorsi turysci, zaraz po nich Niemcy :wink:

Ależ ja podziwiam widoki:))), jestem bardzo czuły na ich punkcie. Zawsze jednakże interesowały mnie bardziej dobre stosunki z naszymi południowymi sąsiad(k)ami:)))) niż z Niemcami:))). Co się zaś tyczy awantur, moim zdaniem w Chorwacji jest bardzo spokojnie:))). Może czasem tylko słychac jakieś polskie przyśpiewki:))).
kolekkk
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolekkk » 03.06.2007 20:43

a czy mogl by ktos Podac jaka jest cena Kwater?
Z gory dziekuje :)
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 06.06.2007 20:24

kolekkk napisał(a):a czy mogl by ktos Podac jaka jest cena Kwater?
Z gory dziekuje :)
Prosze......kliknij myszką na "szukaj" i wpisz tam co cie interesuje :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
DiDablju17
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) DiDablju17 » 08.07.2007 10:28

Jadąc w tym okresie ni e będziesz miała żadnego problemu z znalezieniem apartamentu
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 08.07.2007 10:58

Lider16 napisał(a):
kafur napisał(a):
wioletapl napisał(a):Tak sobie myslalam, ze w Chorwacji jak w Zakopanem :D , naganiacze na parkingach stoja, wiec juz z premedytacja pojade w ciemno :)
Swoja droga Forum to cudowna rzecz, mozna sie wszystkiego tu dowiedziec.
Juz sie nie moge doczekac wyjazdu!!!!!!
Czy nas Polakow ogolnie lubia w Chorwacji?
Pewnie ze lubią zwłaszcza dlatego że tyle kasiory zostawiamy w ich kraju :wink: :cry:


E tam. Niemcy zostawiają więcej kasy a lubią ich jakoś mniej niż nas ...


A właśnie, że Niemcy zostawiają mniej kasy od nas :) Podam przykład z zeszłego roku, jak mi to przedstawiła znajoma Chorwatka. Kiedy zaczęła narzekać na Niemców, powiedziałem:
- O co Ci chodzi, przecież oni przywożą Wam dużo twardej waluty?
Na co ona odpowiedziała mi tak:
- Tylko tak Ci się wydaje. Zobacz - oni płacą tylko za nocleg. Wszystko przywożą ze sobą; jedzenie, picie, alkohol. Nic nie kupują na miejscu. A Wy kupicie rakiję, winko, pójdziecie do knajpy. A oni tylko siedzą na plaży i jedzą (tu użyła trochę bardziej ekspresywnego opisu spożywania posiłków przez Niemców).
I jeśli spojrzeć na to z tej strony - cóż ma chyba rację.
W Szczecinie mamy na co dzien okazję obsewować Niemców. I wierzcie mi - nie chcielibyście być Niemcami :)
pozdrawiam
--
damian
GSX750ES - 100 konna Drynda z Cro.pl

P.S.
Moje Dziweczę kazało mi przypomnieć, że Niemcy nawet ziemniaki ze sobą przywieźli. Tak było, potwierdzam. :)
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 08.07.2007 12:06

żaden Niemiec nie doceni Rakiji tak jak Polak i za to nas kochaja
Famelia
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Famelia » 08.07.2007 15:47

A czy z równie dużym optymizmem można jechać w ciemno w sierpniu? I znajdzie się nocleg i w rejonie plitvickich jezior i niedaleko splitu?
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 08.07.2007 16:16

Famelia napisał(a):A czy z równie dużym optymizmem można jechać w ciemno w sierpniu? I znajdzie się nocleg i w rejonie plitvickich jezior i niedaleko splitu?


ja tak jechałem w zeszłym roku i w Sukosanie trafiłem na zajefany camp z apartamentami :) Dokładnie wyjechałem 19 sierpnia. W tym roku jadę 14 sierpnia :)
pozdrawiam
--
damian
GSX750ES - 100 konna Drynda z Cro.pl
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 11.07.2007 10:44

Famelia napisał(a):A czy z równie dużym optymizmem można jechać w ciemno w sierpniu? I znajdzie się nocleg i w rejonie plitvickich jezior i niedaleko splitu?



śmigaj w ciemno, napewno coś się znajdzie i w sierpniu, my równiez jedziemy w ciemno w połowie sierpnia
krzemian
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzemian » 25.07.2007 22:26

Ja pojechałem na początku lipca w ciemno i miałem okazję oglądać jeden taki "apartament", co to je reklamują przy drodze :D , niby 100 metrów od morza :lol: tylko, że ja morza z balkonu prawie nie widziałem. Sama kwatera (celowo nie użyję słowa apartament) była poniżej jakichkolwiek standardów (dałbym jej minus pięć gwiazdek).
Po takim szoku, skierowałem się prosto na kemping.

Moje zdanie jest takie, fajne kwaterki rezerwuje się w lutym/marcu. A te co zostaną nie zarezerwowane, to na pewno nie są zlokalizowane 50 metrów od morza (trzeba dołożyć do tego minimum jedno zero) i nie można tego nazwać apartamentem. Chyba, że ja mam inne wyobrażenie o apartamentach..... :D

pozdro
tomasz szydzikowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 22.07.2007
smiało

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz szydzikowski » 26.07.2007 17:46

ruszaj ,śmiało po przygodę ,bo tak fajnie i do końca nie wiesz co cię spotka .Nie jest jeszcze tak żle z tymi apartamentami .
sam widziałem jaki jest wybór,pewnie ,ze mozna rezerwować już zimą ,a to dotyczy w szczególności ludzi wygodnych ,wybrednych ,którzy rozkoszuja sie komfortem i piorytetem dla nich są luksusowe warunki,a nie koniecznie przygody i odkrycia .
ceny myśle ,że są podobne i zarówno bez wcześniejszej rezerwacji jaki i te z półrocznym wyprzedzeniem.
pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Co robic rezerwacja z Polski czy na miejscu szukac noclegu!! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone