Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

co powinnam zwiedzić, jadę Pierwszy raz na Ciowo

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
korespondencja
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.05.2009
co powinnam zwiedzić, jadę Pierwszy raz na Ciowo

Nieprzeczytany postnapisał(a) korespondencja » 10.05.2009 14:27

proszę o poradę co powinnam zwiedzić w Chorwacji aby było po drodze lub w przyzwoitej odległości, będę na ciowo . Kupiłam buty całe gumowe wkładane czy będą się nadawały do pływania czy może lepiej zabrać takie z gumową podeszwą i materiał na górze pozdrawiam
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 10.05.2009 16:07

korespondencja napisał(a):proszę o poradę co powinnam zwiedzić w Chorwacji aby było po drodze lub w przyzwoitej odległości, będę na ciowo . Kupiłam buty całe gumowe wkładane czy będą się nadawały do pływania czy może lepiej zabrać takie z gumową podeszwą i materiał na górze pozdrawiam


Ja bede tez niedaleko (mysle o Prrimostenie lub Rogoźnicy) wybrałam ten region bo w małych odległościach (do 40km) jest do zwiedzenia duzo atrakcji turystycznych.
Są piękne miasteczka -Szybenik, Trogir, Split, Primosten są i wodospady KRKa.

Po drodze jadąc do Chorwacji masz tez Jeziora Plitwickie - wielu turystów odwiedza je włascie w drodze na wybrzerze lub wracając z urlopu (ja wybrałam tą opcję w raz z 1 dniowym noclegiem).
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.05.2009 16:57

Ile jeszcze tematów założysz z podobnym pytaniem?

forum/
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.05.2009 22:04

korespondencja napisał(a):proszę o poradę co powinnam zwiedzić w Chorwacji aby było po drodze lub w przyzwoitej odległości, będę na ciowo . Kupiłam buty całe gumowe wkładane czy będą się nadawały do pływania czy może lepiej zabrać takie z gumową podeszwą i materiał na górze pozdrawiam

Ani to ani to bo najlepsze są sandały :D

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=18297
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 11.05.2009 12:25

JacYamaha napisał(a):
korespondencja napisał(a):(...) Kupiłam buty całe gumowe wkładane czy będą się nadawały do pływania czy może lepiej zabrać takie z gumową podeszwą i materiał na górze pozdrawiam

Ani to ani to bo najlepsze są sandały :D

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=18297

a właśnie, że najlepsze sa płetwy :twisted: :wink: 8)
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2336
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 11.05.2009 13:39

Agakon reaktywacja... :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.05.2009 13:45

moondek napisał(a):Agakon reaktywacja... :lol:

O tym to raczej możemy zapomnieć... :twisted:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 11.05.2009 15:29

korespondencja napisał(a):będę na ciowo

Ciovo

Wakacje 2009

mutiaq napisał(a):a właśnie, że najlepsze sa płetwy

dwumetrowe! :oczko_usmiech:

aaaaa....
korespondencja napisał(a):czy może lepiej zabrać takie z gumową podeszwą i materiał na górze
.... filcaki? taż dobre! :mrgreen:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 11.05.2009 19:43

korespondencja napisał(a):proszę o poradę co powinnam zwiedzić w Chorwacji aby było po drodze lub w przyzwoitej odległości, będę na ciowo . Kupiłam buty całe gumowe wkładane czy będą się nadawały do pływania czy może lepiej zabrać takie z gumową podeszwą i materiał na górze pozdrawiam

Jeśli buty gumowe są wiązane u góry to nadają się do pływania, tylko mocno musisz ściągnąc żeby woda się nie wlała bo pójdziesz na dno jak kamień.Co prawda nie opalisz się pniżej kolan,ale zawsze po powrocie możesz włożyc kolanówki i nikt nie zauważy.Z Ciovo wszedzie jest daleko , ale masz doskonałe buty więc przynajmniej popływasz sobie wkoło Ciovo.
ninaa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ninaa » 12.05.2009 13:52

ale i tak z Ciovo się nie wydostaniesz. Tak, radzę pływać wokół Ciovo. Płetwy 2 metry - mus.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 12.05.2009 13:57

boso
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 12.05.2009 13:57

TYLKO BOSO!

ps. możesz też sprawdzić sama, czy lepiej ci w takich, czy takich?
dzubaberez
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzubaberez » 14.06.2009 16:06

to straszne co piszecie naprawde wyprawa przez ten most jest taka straszna , juz sie zaczynam obawiac mojej decyzji co do wakacji na ciovo a aartament zarezerwowany masakra
kropeczka
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 25.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropeczka » 14.06.2009 16:33

Tak , wyprawa do Trogiru samochodem , przez sławny most jest upiorna, nawet trudno okreslić które godziny sa najgorsze, kiedy stoisz w korku w upale ,żeby przejachac 5 km w 2 godziny wakacje tracą urok :( Jeśli będziesz w Okrugu Gornym to lepiej iśc do Trogiru pieszo, szybciej i przyjemniej.....hmmmm...kwestie braku chodnika na częsci trasy przemilczę.
Jednak zapominając o tej niedogodności na Ciovo jest całkiem nieżle :D nie martw sie na zapas
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.06.2009 16:57

Jest sposób.

Nie jechać na Ciovo...



:twisted:
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
co powinnam zwiedzić, jadę Pierwszy raz na Ciowo
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone