Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

co myślicie o Primosten????

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.07.2006 19:22

Z kempingu Adriatyk do centrum Primosten jest ok.3 km, " młode nóżki" dojdą w 30 minut :wink: :lol:
konrado
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 09.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) konrado » 11.07.2006 09:37

ja jescze tam nie byłem
ale wybieram się
więc info zbieram
i jeśli chodzi o dojście do Primosten z campingu
to idzie się ścieżka obok drogi
a podobno mozna tez dotrzeć wodną taxi, która kursuje co jakiś czas z campu
pozdro
K*
borboleta
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) borboleta » 11.07.2006 11:31

Janusz Bajcer napisał(a):Z kempingu Adriatyk do centrum Primosten jest ok.3 km, " młode nóżki" dojdą w 30 minut :wink: :lol:


Dziekuje Janusz :) Choc perspektywa marszu w upale z wielkim plecakiem przez 30 min nie wydaje mi sie kluszaca :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.07.2006 11:53

Myślałem że pytasz o wieczorne spacery do Primosten, a jeśli chodzi dowóz "nóżek' i placaka, myślę że jakaś polska "cromaniacka dobra dusza"przebywająca na kempingu i dysponująca samochodem podwiezie Cię do centrum Pirmosten na przystanek :lol:
Ja bym podwiózł, ale nie będę w tym roku w Primosten :wink: :cry: :cry:
borboleta
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) borboleta » 11.07.2006 14:57

Janusz Bajcer napisał(a):Myślałem że pytasz o wieczorne spacery do Primosten, a jeśli chodzi dowóz "nóżek' i placaka, myślę że jakaś polska "cromaniacka dobra dusza"przebywająca na kempingu i dysponująca samochodem podwiezie Cię do centrum Pirmosten na przystanek :lol:
Ja bym podwiózł, ale nie będę w tym roku w Primosten :wink: :cry: :cry:


tak, tak- chodzi mi o dojscie do kempingu i z kempingu (wraz z bagazami ;) )... hmmm... zatem poszukam na kempingu jakis samochodow z naklejka Cro.pl ;) A moze jest ktos tu na forum kto juz wie, ze bedzie na campie Adriatyk w dniach 1-8 sierpnia?? :P
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.07.2006 16:16

Myśle, że nawet jak nie spotkasz kogoś z naklejką, to Polaków na kampie napewno zobaczysz - i rodacy pomogą.
Nasz naród to taka dziwna nacja, że u siebie się kłócimy, ale za granicą
uczynność i solidaryzm narodowy bierze górę. :lol:
Choć może i trafić sie jakiś "samolub" :evil: czego oczywiście Ci nie życzę :lol:
:papa:
marco
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 14.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marco » 11.07.2006 16:26

Na kampingu Adriatic w Primosten byłem tydzień temu,nie widziałem nikogo z naklejka CRO.PL, a troche rodaków było...może naklejki były niepozorne? Spacerek jak to Janusz określił jak dla mnie to nie najlepsza propozycja bo idzie sie poboczem magistrali adriatyckiej a ruch na niej spory,mysmy jechali rowerami jakieś 15 minut i byłem szczęśliwy że dojechaliśmy cało
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.07.2006 17:15

Fakt jadranka jest uciązliwa - ale mozna kawałek jadranką a pózniej między apartamentami do centrum
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
co myślicie o Primosten???? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone