Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciekawe miejsca na Chorwacji, dokąd pojechać?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DiDablju17
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) DiDablju17 » 07.07.2007 17:44

Ja polecam Riwierę Makarską. Ja byłem w Breli i moim zdaniem jest tam pięknie. Są też inne miasta które proponowałbym np. Baśka Voda albo Makarska.
grzesasia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesasia » 07.07.2007 18:18

W zeszłym roku byłem z rodziną na Riwierze Makarskiej konkretnie w Tucepi , piękna spokojna mieścina z deptakiem wzdłuż plaży ciągnącej się przez całą miejscowość.Gorąco polecam. W tym roku w sierpniu wybieram się do Orebica i będę miał jakąś skale porównawczą , po powrocie powiem wam gdzie było lepiej.
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 07.07.2007 18:26

xscape napisał(a):Zarzućcie jakies foty tej plazy Divna czy jak ona tam ma.


forum/viewtopic.php?t=6488&postdays=0&postorder=asc&start=105
lider
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lider » 08.07.2007 13:18

Wezmę łopatę i przekopie-wtedy będzie wyspą :wink:
morfeusz_kr
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 20.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) morfeusz_kr » 11.07.2007 12:15

Cześć
Ja pierwszy raz wylądowałem na wyspie Rab.
I powiem szczerze że byłem zadowolony.
Zaliczyłem dwa miejsca , sucha punta i lopar.
Pierwsze to wlasciwie kompleks zespołów wypoczynkowych i domów z apartamentami do wynajęcia (bardzo spokojne miejsce) a drugie to już typowo turystyczna miejscowość (w sezonie poprostu mrowisko).Ale za to jest dobra plaża dla dzieci , piaskowa i płytka.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Ciekawe miejsca na Chorwacji, dokąd pojechać? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone